Személyes nehézség / serial kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Karakter neved
♦ Peling Roland ♦
AccountID / Serial / (Teamspeak 3 gond esetén UID)
♦Account ID: 34948 ; Serial:08BAF74D0787DBBCA69D2E5F1C4DBAF3 ((laptop)) ♦
Problémád leírása
♦ Van egy asztali számítógépem és egy laptopom. Jelenleg a laptophoz van addolva az accountom és szeretném ha megoldható akkor a számítógépemhez is szeretném hozzá addoltatni ugyan azt a karaktert. Bizonyíték esetén csatolok most egy képet, hogy mind kettő van és a továbbiakban is ha kell valami akkor bizonyitom. Az indok amiért szeretném ezt, az az, hogy katona vagyok és sok időmet töltöm a határon. A határon a laptopomat használom, de itthon szeretnék a számítógépemről játszani. 2 hetet töltök határon, 2 hetet itthon és ez megy már tavaly szeptember óta. Nem szeretném 2 hetente a serial váltással az adminokat zaklatni, hogy mikor melyikről szeretnék játszani. Ez egy egyszerűbb megoldás lenne így gondoltam rákérdezek. A számítógépem az albérletemben van ahol egyedül élek, igy lehetetlen, hogy bárki is használja rajtam kívül.♦
Bizonyítékok
https://imgur.com/a/OECmDzH
Egyéb megjegyzés
♦ Remélem, megoldható, ha nem akkor maradok a 2 heti serial váltásnál amennyiben az lehetséges. ♦​
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
Sajnos nem megoldható, hogy egyszerre kettő gépen használd az accountot, így sajnos csak a serial váltás lehetősége marad.
Helyzhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.