Szelep --> Metyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Harryson David >

Panaszolt fél admin neve:
< Metyu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Többszöri admin kihasználása,kivételezés >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/8XBofW0 >

Megjegyzés:
< Várom a mihamarabbi bírálást. Azért most írtam meg a pk-t mert nagyon erősen gondolkodtunk azon hogy mi legyen vele de végül arra a döntésre jutottunk hogy szerintünk az ilyenekről kellene tudnia a vezetőségnek is hogy kik mire használják az adminisztrátori jogukat. >
 
  • Vicces
Reactions: Miss Tomy

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Nos sziasztok, akkor mondom hogy mi is volt, szóval az első: amikor használtam a vadászgépet azt csak ki lett próbálva, James meg engedte hogy ki próbáljam, nos akkor én mondtam hogy rendben van ki próbálom ha nem baj, majd ki próbáltam igen Admin Dutyba azért mert voltak fent játékos is ezt alá húzom hogy amikor ez volt nem volt pm de vissza lehet nézni mindig vissza írtam és mentem segíteni mindenkinek, de most nem ez a lényeg.
Második kép: Nos igen ott volt egy kis dara amikor rám lőttél, én vissza lőttem mert mondtam hogy ne csináljuk mert vissza tudják nézni, majd te erre azt válaszoltat ,,dehogy nézzék vissza"
Harmadik kép: igen ott egyszer meglőttelek, de nem direkt volt le voltam tálcázva majd amikor vissza jöttem véletlen meglőttelek de ahogy látszik aztán segíttetem neked.
Negyedik kép: ugyan az a kép mint a másodikba.
öt kép: ott lőttelek meg véletlen.
Hatodik kép: igen ott TK-s volt a kocsit majd jó fej voltam és adtam neked egy fixet, késő este nem volt és mondtam hogy most az egyszer megfixelem, de ha az ember segít már az is baj
:)
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Első sorban azt szeretném hozzá fűzni hogy adminként nem szép dolog a hazudás.
A lövöldözések egyáltalán nem így történtek! Az lenne a legjobb ha mind ezt amit te rólam bekamuztál alá is tudnád bizonyítani, ugyan is én nem emlékszem egyáltalán ilyenekre.
 
  • Vicces
Reactions: Joshua

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Bocsi hogy beleszólok de a lövöldözésnél én is ott voltam, és @Metyu te voltál az aki láthatatlanba tetted magad és úgy lőttél.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
@MRlike csak én? érdekes hogy veletek mi volt? te mint leader elkezdtél lövöldözni és mondtad hogy adjak asegitet, de ha tudod hogy miért csinálok akkor te miért csináltad leaderkint? shiftyől vissza lehet nézni nyugodtan majd egyik nap írtátok hogy gyere kérlek mert véletlen le lőttem, nos igen én is hibáztam te is és szelep is, és egy két dolgot én is hallatom hogy ti azaz szelep,te funnoltok az ARMY bázis , ezt nem egy tag mondta nekem.
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Szerintem mi teljesen nem , aki Admin Dutyt kihasználva lelövöldöz minket... Nincs miről beszélni!
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
teljes nem? rendben van akkor fel megyek majd egyik nap shifty is el kérem azokat a a loggokat amikor te és szelep le daráltátok egymást, ezt nem csak én találom ki, nekem azt mondták a tagok hogy éjjel-nappal a bázison funnoltok, te mint főleader. @MRlike
 

Miszter

Zöldfülű
2019. 01. 11.
161
161
V4 karakter
Marcus Cranshaw
LV karakter
Stjepan Meyer
V2 karakter
Travis Seals
Erre nem kell terelni :)
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Nos! A pk egyik indoka a kivételezés is, ami szerintem bele foglalja azt hogy te nem szankcionáltál minket! Az meg hogy neked miket mondanak az a vicc kategória, ugyan is az elmúlt napokba inaktív is voltam illetve erről sem tudnál ha jól gondolom bizonyitékot mutatni hogy neked panaszkodnak a playerek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.