Szelep ---> Bepál

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
David Milborrow aka Szelep

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Anthony Droogo //Bepál"

Panasz pontos megfogalmazása:
Szoba csatlakozási kihasználása, majd kickelés és bannolás.

Bizonyítékok:
<00:09:51> "Anthony Droogo //Bepál" switched from channel "[cspacer2223] » TS Ügyfélszolgálat 2 «" to "SCH│Katonai Rendészet"
<00:10:03> You were kicked from channel "SCH│Katonai Rendészet" by "Anthony Droogo //Bepál" |a kicket nem én hanem Lynn kapta|
<00:14:46> You are banned temporarily. Reason: " //Bepál " Try again in 4d 23:55:42


Megjegyzés:
Az volt az egész hogy a mi baráti társoságunk beszélgetett bent a szobában, éppen Lynn kicsit mérges volt és ezért dumált,fújta a mikrofont ( de ezzel nem zavart minket egyáltalán, és szankciót sem kapott érte senkitől.) majd bejött Bepál magától a szobába és Lynn ezt nem vette figyelembe egyből kapta a kicket. Ezután kérdeztem hogy miért is jött be a szobába, majd ő válaszolta azt lényegében hogy társalogni, mivel nem volt nyomós indoka bejönni közénk. Majd elkezdtem kérdezgetni hogy ezt most miért kellett, meg hogy akkor miért van bent stb és egyszer csak kibannolt 0 indokkal, mert nem tetszett neki az hogy egy felhasználó számon kér egy moderátort. Az éjjel folyamán levette rólam a bannt, de nem hinném hogy kellene ilyen jogokkal rendelkeznie egy olyan embernek aki nem tudja helyesen használni.
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Szóval kezdeném, hogy a "baráti társaságból" mindenkit eléggé jól ismertem persze + -, beléptem a szobába majd undorító szavakat kiabált Lyan ezért kapta a kicket, majd szelep felháborodva undorító stílusba elkezdett velem beszélni ez végett meg akartam neki a szankciót, megnyitottam stb... és véletlen rányomtam az ENTER-re amitől szelep kilett rakva 5 napra de amint ez az eset vége lett egyből vettem le róla a bannt! Ettől függetlenül Dzsonó-nak Ts en is elmondom a teljes story ha kell !
 
Utoljára szerkesztve:

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Ez nem éppen így történt, illetve nem volt az annyira undoritó stílus inkább csak nem tetszett neked az hogy én kérdőre vontalak téged.
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Eléggé flegma indorító stílussal beszéltél velem és engem ez zavart! Nincs több hozzáfűzni valóm!
Várom a bírálást !
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Esetleg van róla valami féle bizonyitékod? az lenne az igazi hogy rám tudd varrni ezt a flegma undoritó stílust mert én továbbra sem tartom annak.
 

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
Hangfelvételem nincs max a szobában lévők tudják igazolni de nem hiszem hogy szánt szándékkal az ellenkezőét mondanám mint ami történt!
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Szóval ha jól értelmezem akkor nem tudod azt rám varrni ami meg sem történt. Várom a bírálást.
 

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Nem kell rád varrnia semmit, elég stílus miatt szankciót osztania.
Nehogy már tőle kérj bizonyítékot, mikor te nyitsz PK-t.

Abból következtetve, hogy ti "baráti társaságról" beszéltek, gondolom, hogy nem fogtok ezen felül ezzel foglalkozni.
Teljesen fölösleges ezen vitatkozni:
  • kick, az elmondottak alapján jogosan;
  • ban, ami az elmondottak alapján véletlen (viszont a "véletlen" bannokra azért jobban figyeljünk oda) + egyből le lett véve.
Vagyis senkinek nem keletkezett maradandó kára belőle.

A PK jogtalan.
Ha bármi kérdésetek van, keressetek fel bátran TS3-on.

Zárom / Helyezhető
 
  • Tetszik
Reactions: Padlock
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.