szedboj jelentkezése TeamSpeak 3 moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cshanad

ja da draußen tausend girls, aber keine so wie du
2019. 01. 10.
573
20 541
Fünfkirchen
soundcloud.com
V4 karakter
Eulalie Blom 💙
LV karakter
Anett Nelles ❄️


5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png


IG neved

< Pocket Sabby >



Mióta használod a TeamSpeaket?

< Körülbelül már 3-4 éve >



Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

< Nagyjából 4-5 óra, amennyit fent leszek a szerveren annak valószínűleg a nagy részét, kivéve frakciómeeting, illetve csapatgyűlések, esetén. >



Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

< Hétköznap legfeljebb 4-5 óra, hétvégén általában ennél több. >



Miért válasszunk be téged a csapatba?

< Igazából, azért lennék jó, mivel értek a TeamSpeaken való rangosztáshoz, és ha úgy van akkor higgadtan tudok bánni az olykor kissé nehezen értetődő emberekkel. Magához a moderáláshoz is jól értek, ezért alkalmasnak gondoltam magam alkalmasnak, ami miatt bátorságot vettem, és most írom ezt a lapot. >



Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz

< Nem gondolom magamat sokkal különösebbnek mint a többi jelentkező, és meglévő moderátor, és nem szeretném magamat különlegesnek feltűntetni, legfeljebb annyit fűznék hozzá hogy szívesen végezném a tennivalómat a szerveren. >



Miért szeretnél a csapathoz tartozni?

< Azért, mivel sok időt töltök a szerveren, ezért szeretném hasznosan tölteni azt az időt, amivel segíthetném a moderátorok munkáját, és a játékosok kikérdezésének rugalmassabbá tételét. >



Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását ?

< Úgy segíteném őket, mint minden más moderátor, kedves hangvétellel behúznám a Nem Regisztrált játékost/játékosokat a TS Ügyfélszolgálat szobába, majd ott megkérdezném tőlük a 3 RP és 3 TS szabályt, illetve segítenék eligazodni nekik, ha valamit/valakit nem találnának a szerveren. >



Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

< Számomra a 3 legfontosabb TeamSpeak szabályok az alábbiak:

-Tilos zaklatni más játékosokat/szerveren tartózkodóakat, akár poke-olással, akár chatspammel.
-Tilos felvételt készíteni bármelyik szobában engedély nélkül, kivéve Karaoke esemény esetén, ha az előadó megengedi.
-Tilos más szerveren tartózkodóakat minősíteni, trágárul beszélni velük szemben, vagy piszkálni őket. >


Ismeretség a teamen belül

< Különösebben a Moderátori Teamből nem ismerek senkit, viszont a SeeMta V3 Adminok közül ismerem Kaj-t, és Hepy-t. >



Referenciáid
<
-Megbízhatóság

-Magabiztosság
-Kedvesség
-Hozzáértés
-Szabályok ismerete
>


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

< Én ebben az esetben azt tenném, hogy részletesen elmagyaráznám neki az indokát, higgadtan, normális hangnemben, és ha ezt akkor is megcáfolná, hogy ő neki bizony kell, akkor elmondanám neki mégegyszer hogy ilyenre nálam nincs lehetőség, és ha még ekkor is akaratoskodna, és zaklatna/zavarna, akkor szólnék egy nagyobb moderátornak hogy figyelmeztesse/szankcionálja, zaklatás miatt az illetőt. >


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

< Egy 15 éves srác vagyok, aki szereti a SeeMta szerverén tölteni az idejét. Amikor TeamSpeaket használok, akkor a legtöbb esetben mindig a SeeMta TS-t használom, mert barátaim is ezt használják legtöbbet akár csak én. Szabadidőmben szeretek fotózni is, akár a természetben, akár otthon a háziállataimról. Természetesen szoktam SeeMtan kívül játékokkal játszani, például Rocket League, vagy Counter Strike : Global Offensive, amiben egyébként 2500 órám van körülbelül. Sok barátot is szereztem a SeeMta-n keresztül, és velük is ezen a TeamSpeaken szoktam társalogni. 9-edik osztályos vagyok jelenleg, egy szakközépiskolában, ahol Informatika tagozaton tanulok, ezért is sokat töltök el a számítógép előtt, mert szeretek ezzel foglalkozni. Akár a jövőben erre épülő munkát is szeretnék végezni, például programozó, mert fizikai munkát nem végezhetek, egy betegség miatt. >


MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali atolvastam a lapodat, eleg jo lett mint kinezet, mint tartalom.A mutasd be magad resznel oda irtad hogy van instagramon 25ezer koveto az szerintem nem oda illik. Sok sikert en tamogatom.
 

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas át olvasás és döntés után értékelésem:TARTÓZKODOM !!

Egyéb megjegyzés: Nekem személy szerint nem tetszik a formázásod de ez egyéni nekem a team speak 3-nál szerintem az nem fontos pl.: hogy nem lehet soundbordot használni ! Mert ez igaz normális keretek közt lehet ha meg engedik !! Ha a hibák javítva lesznek akkor modosítom az értékelésem !
 

Cshanad

ja da draußen tausend girls, aber keine so wie du
2019. 01. 10.
573
20 541
Fünfkirchen
soundcloud.com
V4 karakter
Eulalie Blom 💙
LV karakter
Anett Nelles ❄️
Szia! Javítottam a számomra 3 legfontosabb TS szabályon, mivel így átgondolva tényleg nem azok voltak a legfontosabbak, illetve amit FrankY említett, az Instagrammos témát is kivettem, a fotózás részt egészítettem ki helyette. A formázáson nem kívánok változtatni, tudom nem a legszebb, de jelenleg telefonról nem is tudnék szebbet csinálni ennél, illetve ahogy említetted, ez egyéni, ízlés kérdése, nekem ez is tetszik. Remélem így már jobban elnyerte a tetszésedet a lapom. További jó estét, vagy éjszakát!
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.
Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.
A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.
Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Cshanad
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.