Szabo Bendeguz jelentkezése az NNI állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KEKE

Újonc
Támogató
2020. 11. 26.
41
34
www.youtube.com
V4 karakter
Deacon Price
V2 karakter
Szabo Bendeguz
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Szabo Bendeguz

2. Születés helye, dátuma
Los Santos,1999.01.27

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos,Richman 743

4. Telefonszáma
253123

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
  1. ORFK:Leszereltem--->[körülbelül 6 hónap után kicsit monoton volt számomra]
  2. OMSZ:Felmondtam--->[Akkor idő hiánya és kevés hívások]
  3. SCCS--->[Családi tragédia]

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Szolgáltam az ORFK-ban megközelíthetőleg 6 hónapig és saját döntés végett távoztam / szereltem le.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Rendkívűl érdekesnek találom ezt a munkát a rendőrségi élet után és eseménydúsnak, ugyanakkor elég veszélyesnek is. Szeretném a városban lévő bandákat és egyéb illegális szervezetek tagjait a rácsok mögé helyezni, valamint közreműködni Los Santos legizgalmasabb nyomozásaiban. Mindent beleadok annak érdekében, hogy segíthessem a nyomozást és a bevetéseket.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Rendkívűl kedves,magabiztos személy vagyok azonban szigorú is,minden embernek megadom a tiszteletet és nem tudnak kihozni a sodromból ezért ezt mindenképp egy pozitív tulajdonságnak ítélem meg. Nem használok kármkodást és azt sem szeretem ha a környezetemben használják mivel semmire nem megoldás. Problémamegoldó képességemmel és kreativitásommal nagyban hozzá tudok járulni a forró nyomok megtalálásához.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Kevinnek hívnak, 16 éves vagyok

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2 éve

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
43694 percem van

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Az ORFK-ban voltam ahol körülbelül 6 hónapig tevékenykedtem, törzszászlósként hagytam abba és azért távoztam mivel meguntam a [számomra akkor]monoton munkát.[kevés játékosszám miatt]
Az OMSZ-ben maximum 2 hetet tölthettem mivel kevés volt az időm még nyáron és volt olyan nap mikor 2 hívás érkezett egész nap.
Az SCCS-ben 3 hónapig voltam,nagyon szerettem ott is lenni viszont egy családi tragédia következtében kiléptem onnan és ebben az is közrejátszott,[a távozásban]hogy ebbe a csapatba szerettem volna csatlakozni.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Az ORFK-ban töltött időm alatt is nagyon érdekelt ez a frakció mivel ez is a rendvédelemmel foglalkozik azonban a bűnügyek egy teljesen más oldaláról közelítik meg a dolgot.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Rendelkezem mind a hárommal.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Kevin vagyok,16 éves,jelenleg egy informatikai technikumban végzem tanulmányaim, szabadidőmet legtöbbször a tanulással töltöm viszont legalább annyi elkötelezettséggel és kitartással űzöm a sportomat, a futballt. Minden héten 3 edzésem van ami nagyon kikapcsol és kizökkent a szürke hétköznapokból, de ezek mellett a szerveren való játék is elég nagy szerepet kap a szabadidőm eltöltésében. Mindemellett van egy csatornám melyen legtöbbször SeeMTA-s tartalmakat gyártok de GTA V-ös videók is mefordulnak néhanapján. Nagyobb terveim vannak a SeeMTA videókkal kapcsolatban is.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen tudom

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
Névváltás

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Adminjail-ek
[Az első adminjailemnél az egyik kollégáim iratai maradtak nálam az ORFK-ban.A második pedig mikor kiléptem az SCCS-ből és nem tudtam fellépni a szerverre akkor kényszerültem Adminjail-re.]
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt jelentkező!
A Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága megkapta a jelentkezési lapját. Jelentkezése az elkövetkező 7 napban átolvasásra, illetve bírálásra kerül. Kérjük, hogy minél hamarabb keresse fel az igazgatóság egy tagját, amennyiben jelentkezése során meggondolta magát, és jelentkezését visszavonná.
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.