Szabályzat kiegészítése a különféle háttérben futtatható programokkal kapcsolatban

Tito_14

Újonc
2022. 01. 15.
3
0
V4 karakter
Dony Ryze
Kiegészíteni a szabályzatot azzal hogy pontosan milyen különféle programok nem futhatnak a gépeden a szerverre csatlakozáskor/játék közben. Személyes tapasztalat hogy fel akartam lépni a szerverre futott egy program ami egy hardwer monitor volt és ezért ki lettem tiltva a szerverről és amíg ez nem történt meg fogalmam se volt hogy ezért kitilthatnak és nem is lehetett volna mivel shol nincs a szbályzatban benne és emiatt jutottam jutottam mind valós, mind játékbeli anyagi veszteséghez.
 

hayn

Újonc
2021. 10. 16.
26
71
V4 karakter
Lisa Bradford
Szia! Pontosan milyen módon jutottál valódi anyagi veszteséghez?
 

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
109
361
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
Kiegészíteni a szabályzatot azzal hogy pontosan milyen különféle programok nem futhatnak a gépeden a szerverre csatlakozáskor/játék közben. Személyes tapasztalat hogy fel akartam lépni a szerverre futott egy program ami egy hardwer monitor volt és ezért ki lettem tiltva a szerverről és amíg ez nem történt meg fogalmam se volt hogy ezért kitilthatnak és nem is lehetett volna mivel shol nincs a szbályzatban benne és emiatt jutottam jutottam mind valós, mind játékbeli anyagi veszteséghez.

Keresd fel a vezetőséget, hátha sikerül megoldani a gondot.
 

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
323
1 065
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Letörlöd a programot teljesen újra indítod a géped és a tiltás feloldódik nem lesz rajtad örökre.
Szia! PP-ből vásárólt dolgok tűntek el
Illetve pp-s dolgok nem tűnnek el.

Ezt inkább discord segítségkérés szobába kellett volna beküld és ott leírtak volna már mindent.
 

Tito_14

Újonc
2022. 01. 15.
3
0
V4 karakter
Dony Ryze
Letörlöd a programot teljesen újra indítod a géped és a tiltás feloldódik nem lesz rajtad örökre.

Illetve pp-s dolgok nem tűnnek el.

Ezt inkább discord segítségkérés szobába kellett volna beküld és ott leírtak volna már mindent.
Érdekes, mert szerintem amit a bányába vásároltam pp-ből az a bányával együtt eltűnik nem?
 

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
323
1 065
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Érdekes, mert szerintem amit a bányába vásároltam pp-ből az a bányával együtt eltűnik nem?
“pp-ből vásárolt dolgok tűntek el”
Több dologra értendő ha azt írod, hogy tűntek el így nem lehet tudni te mire gondolsz.