Szabályzat frissítése, dolgok tisztába tétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Niro Yome >

Ötleted:
< Rendvédelem számára a lövöldözés autóra engedélyezett e, ha igen milyen esetben. >


Megjegyzés:
< Szóval, sziasztok. A topic azért ide került nyitásra, mivel lövésem sem volt merre kéne megnyitni, de akkor kezdem is, tegnap volt egy adminügye, az LCN, Orosz, NNI, illetve a TEK-nek, megkaptuk azt, hogy nem lőhetünk sima REM, RUM-os autóra, nem csak olyan indokok voltak, de azt ott kivitattuk,mindegy nem téma. Nos, kérdem én miért nem lőhetünk autóra, mivel állítólag azért van a spike, teszemhozzá, fegyverrel nem az embert célozzuk, hanem a menekülő autót próbáljuk megakadályozni, a topicnak annyi lenne a kérelme, hogy legyen belefogalmazva a szerver szabályzatába, hogy milyen esetben lőhetünk autóra, és milyen súlyos vádak kellenek ahhoz! Kellemes napot mindenkinek, sziasztok.//telo >
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem tök egyszerű. Benne van a szabályzatba hogy fegyvertelenne lőni a rendvédelemnek tilos. Ha valakik az autóban vannak akkor nem tudod róluk 100%ra hogy fegyveres-e vagy sem. Azzal meg hogy az autóra lősz ugyan úgy rájuk lősz, veszélyezteted az életüket.

Lassan ott tatrunk egy a civilek jobban félnek a rendvédelemtől mint az illegáltól az ilyen esetek miatt.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Felszólítás után lehet lőni autóra, nyilván ebben benne van az is, hogy véletlen kilövöd belőle az embert, és ugye véletlen dm is dm :)
Hozzáteszem, ha valaki az autót akarja lőni akkor igen is vállalja ezt a rizikót, szerintem nincs ezzel probléma, mindennek megvan a hátránya, akár csak az üldöztetésnek, benne van hogy elkapnak, de az is lehet, hogy megmenekülsz, 50-50 rá az esély.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Felszólítás után lehet lőni autóra, nyilván ebben benne van az is, hogy véletlen kilövöd belőle az embert, és ugye véletlen dm is dm :)
Hozzáteszem, ha valaki az autót akarja lőni akkor igen is vállalja ezt a rizikót, szerintem nincs ezzel probléma, mindennek megvan a hátránya, akár csak az üldöztetésnek, benne van hogy elkapnak, de az is lehet, hogy megmenekülsz, 50-50 rá az esély.
Így van, pont ezért nyitottam a topicot, hogy ez kerüljön bele a szabályzatba.
 
  • Tetszik
Reactions: Suba és PaTKa01

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
A rendvédelmis fejlesztésbe bejött spikeot kéne használni szerintem, a lövöldözés helyett.. Mivel, voltam rendvédelmis, tisztában vagyok vele, hogy nem annyira használják a rendvédelmisek.. Néha elvétve látok 1-1 spikeot menekülésen, mivel a rendvédelmisek inkább lövik az illegált... Illegálnak gyakorlatilag esélye sincs egy adott menekülésen, mivel a rendvédelmisek folyamatosan nekikmennek, állítva azt, hogy PIT MANŐVER.. (Tisztelet a kivételnek!)..
Nem támogatom...
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
A rendvédelmis fejlesztésbe bejött spikeot kéne használni szerintem, a lövöldözés helyett.. Mivel, voltam rendvédelmis, tisztában vagyok vele, hogy nem annyira használják a rendvédelmisek.. Néha elvétve látok 1-1 spikeot menekülésen, mivel a rendvédelmisek inkább lövik az illegált... Illegálnak gyakorlatilag esélye sincs egy adott menekülésen, mivel a rendvédelmisek folyamatosan nekikmennek, állítva azt, hogy PIT MANŐVER.. (Tisztelet a kivételnek!)..
Nem támogatom...
Egyet értek Krisztíonnal. Ott a spike, kidobod elé ha úgy sikerül, nem pedig lőni kéne, azért meg végképp nem kéne lőni mert nem tudtok elkapni egy REM RUMos kocsit és meguntátok, hogy elmenekül tőletek. (mert hogy szokott is ilyen lenni, meg a sok REM RUM után már megy a felt. IFB ILB is. :D) Szóval ja, használjátok a spiekot, azért van és amég ő nem lőtt rátok nektek se kéne rá.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
mivel a rendvédelmisek folyamatosan nekikmennek, állítva azt, hogy PIT MANŐVER..
Az ilyen esetekben hívjatok admint, ha azt állítod esélyetek sincs, tegyetek érte, hogy 'legyen'. Mi sem szeretjük azt látni, ha egy-egy bajtárs eszetlenül lökdösi a menekülő autót, persze előfordul, néha én is belecsúszok az emberekbe, nem szándékos.

Szoktuk használni a spike-ot, nyilván azért adja a duty, de van, hogy nincs idő rá, vagy néhány eset tényleg megindokolja a lövést.

(mert hogy szokott is ilyen lenni, meg a sok REM RUM után már megy a felt. IFB ILB is. :D)
Alaptalan dolgokat meg ne állíts Drex, mert ilyen nincs.
 

makaveli

puma, ferrari kardigán
2019. 08. 17.
417
1 820
19
V4 karakter
brais sangüesa
V2 karakter
Birol_Ozkul
jo akkor irom igy.
ne akarjunk mar rem rumos autora lovoldozni, mert regen tortent velem ilyen is, hogy kaptam a tpt, mert nem sikerult elkapni kemeny 10-20 percen keresztul.
jo lenne tenyleg szabalyzatba foglalni, hogy mire lohettek, mert a rem rumos kocsikra loni szanalom.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Az ilyen esetekben hívjatok admint, ha azt állítod esélyetek sincs, tegyetek érte, hogy 'legyen'. Mi sem szeretjük azt látni, ha egy-egy bajtárs eszetlenül lökdösi a menekülő autót, persze előfordul, néha én is belecsúszok az emberekbe, nem szándékos.

Szoktuk használni a spike-ot, nyilván azért adja a duty, de van, hogy nincs idő rá, vagy néhány eset tényleg megindokolja a lövést.


Alaptalan dolgokat meg ne állíts Drex, mert ilyen nincs.
De ha belegondolsz spikével könnyebb is elkapni az illetőt, mivel ha rányomsz magára a spikera, akkor az már egy object, az mindegy, hogy még nincs kint az egész spike, ha átmegy ott rajta, akkor rip 1-4 kereke..
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
néha én is belecsúszok az emberekbe, nem szándékos.
És van bármi IC következménye hogy hibázol? Nem. Egy másik topicba ahol az RSZT-vel és a rendőrök magatartásával volt a probléma az volt az érv, hogy igenis IC van következménye ha egy rendőr hibázik. Itt az újabb érv hogy a rendőrök a szabályok felett állnak.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
És van bármi IC következménye hogy hibázol? Nem. Egy másik topicba ahol az RSZT-vel és a rendőrök magatartásával volt a probléma az volt az érv, hogy igenis IC van következménye ha egy rendőr hibázik. Itt az újabb érv hogy a rendőrök a szabályok felett állnak.
IC hiba az, hogy én, a számítóm előtt nem tudom helyesen/időben lereagálni az esetleges szinkronlaggokat? Némely autónak amúgy is olyan féktávja van, hogy az nevetséges. Vagy az, hogy beszaggat a játék a ládázás miatt, és emiatt csúszok neki valaminek?
Hosi, a rendőrök milyen szabályok felett állnak? Nem értelem ezt a kommentedet egyáltalán.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Nincs ilyen? Voltam rendvédelembe Antoon, elég sok időt. Ismerem ezeket a dolgokat, nem alaptalanul mondom. :)
Szuper dolog, hogy voltál rendvédelmis, viszont most nem vagy az, ezáltal nem látsz olyan szinten bele a dolgokba mint régen. Egy kezemen meg tudom számolni hány 'Felt IFB ILB' körözést rakott ki az NNI az elmúlt 1 hónapban. Hidd el, alaptalanul nem adunk ki ilyen indokkal körözéseket.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Azért nem zárjuk, ellenben a másik topic-kal (amúgy azt se zártuk le, csak 10 kommentet kitöröltem), mert láthatóan értelmesen tudjuk megbeszélni a vita és/vagy nézeteltéréseink részleteit - ha nem így lenne, szerintem az nagyobb gondot jelentene, nem mindig jó az, ha magunkban tartunk minden olyan dolgot, amit meg tudnánk beszélni. Így legalább ők is, és mi is le tudjuk írni a témáról a véleményünket, és míg normális keretek között folyik a dolog addig úgy gondolom nem jelent veszélyt, ha később igen, akkor arról gondoskodunk.
@Bence megválaszolta, de mi mégsem tudunk róla, erről kellene akkor valami hivatalos közlemény, hogy eljusson mindenkihez.
 
  • Tetszik
Reactions: Hosi

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Azt nem értem ha nektek kérdésetek van ott volt tegnap a leader meeting, de ha ott sem ott van a fogadó ahová fel lehet menni és meg lehet kérdezni mint hogy fölöslegesen itt vesézzék ki az emberek a témát.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és habiszti

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Alaptalan körözések sosem kerülnek ki a rendvédelem részéről, ha pedig igen, akkor felkeresel egy leadert, és az új mdcnek köszönhetően SA nélkül megállapítható ki tette ki.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok!
Felesleges ekkora vitát generálni ebből, menekülésnél próbáljátok meg előnybe részesíteni a spike-ot, amennyiben erre nincs lehetőség, és amennyiben a helyzet megköveteli, engedélyezett a járműre lőni.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.