Elutasítva Sya TeamSpeak3 unban kérelem @Angelo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TG Romero

Újonc
2021. 03. 22.
17
30
Sepsiszentgyörgy
V2 karakter
Mia Kearney
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
<Mia Kearney//Sya Mia Kearney Mia Kearney//Sya Lola Rose Mia//Szilly® Lola Rose Mia >

UID-d:
<uid=b68pT4oAYW7vleOsuutzG4DgyCo=(Mia Kearney//Sya) uid=1hAqY+0tf8zF4B6U/0C3afR1G58=(Mia Kearney) uid=v3oCgt66PGk/+YpG4SiZJO5jx7Q=(Mia Kearney//Sya) uid=o4IO+DaQBWzkq14Dj75IAbo9db4=(Lola Rose Mia//Szilly® uid=KeliaTcY/dAp24iHa+WmD7xed8U=(Lola Rose Mia) >

Bann pontos időpontja:
<2022.03.23.kb-(Mia Kearney//Sya) 2022.01.12.kb-(Mia Kearney) 2021 talán-(Mia Kearney//Sya) 2021.05.12.Talán-(Lolsa Rose Mia//Szilly® 2019 kb-(Lola Rose Mia)>

Bann pontos indoka:
< Bannoltan nem jössz fel #Marco-(Mia Kearney//Sya) Bannoltan nem jössz fel!#Marco #Nowiczky-(Mia Kearney) Moderátornak való hazudozás,félrevezetés #Marco-(Mia Kearney//Sya) Multiaccount,adminnak Való Hazudás-(Lola Rose Mia//Szilly® Obszcén megnyílvánulás,TS MG #Angelo#Kenneth-(Lola Rose Mia) >

Aki bannolt:
< Marco-(Mia Kearney//Sya) Nowiczky-(Mia Kearney) #Anglo#Kenneth-(Lola Rose Mia >

Amiért unbant szeretnél kapni:
<[/CENTER][LIST=1][*]<Mert szeretnék frakcióba lépni, és normálisan RP-zni.És azért is szeretném hogy tudjak a barátaimmal beszélgetni TS-en.Meg azért is hogy elérjem az Adminokat ha felhívnak Ts-re ,és ha van valami olyasmi,akkor azt megtudjuk beszélni szeretnék unban-t kapni. [/LIST] [CENTER]>

Megjegyzés:
<Sajnálom,nem akartam idáig eljönni.Csak ezelőtt kicsit zavaros volt az életem,és hát tudom elég sok ban.De emberből vagyunk és követünk el hibát az élet során.Úgy gondolom hogy mindenki érdemel egy második esélyt akármilyen ember. Innen is köszönöm annak aki bírálni fogja ,mert legalább elolvasta az Unban kérelmet. Mégegyszer innen is köszönöm By:Sya >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Buba és McCharthy

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
644
735
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Szépséges szép szombati napot!
Idáig 3x bannoltalak én amiből 2x átpróbáltál verni + hülyének is nézni.

Megjegyzés:
<Sajnálom,nem akartam idáig eljönni.Csak ezelőtt kicsit zavaros volt az életem,és hát tudom elég sok ban.De emberből vagyunk és követünk el hibát az élet során.Úgy gondolom hogy mindenki érdemel egy második esélyt akármilyen ember. Innen is köszönöm annak aki bírálni fogja ,mert legalább elolvasta az Unban kérelmet. Mégegyszer innen is köszönöm By:Sya >
Mindenki emberből van, meglehet érteni de úgy feljönni tsre hogy tudod hogy kivagy bannolva az már nevetséges.
Gondolkodni kellett volna azelőtt hogy feljössz még 2x is tsre bannolva majd hülyének próbálsz engem nézni hogy lejárt a te perma bannod.
Megérdemel mindenki pár esélyt, amibe te nem tartózol bele.


Nem tudok neked erre UB-t adni.
Megvárjuk még @Angelo válaszát is.
 
Utoljára szerkesztve:

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
22
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hali ezzel várunk nem egyszer nem kétszer jöttél vissza bannolva, arról nem beszélve hogy este 23-óra után el vártad volna hogy én akkor intézem az unbanod.
Nincs UB
Z/H
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.