Swjatoslaw Dimitrij panasza Zsigára

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MrR1csyX

Újonc
2019. 01. 10.
12
2
V4 karakter
Richard D Matthew
LV karakter
Swjatoslaw Dimitrij
V2 karakter
Swjatoslaw Dimitrij
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Swjatoslaw Dimitrij

Panaszolt fél admin neve:
Zsiga

Panasz pontos megfogalmazása:
Játékos szavának semmibe vétele, nem megfelelő jailezés.
Szevaszok. Röviden az egész történet: elmentünk déli határhoz, egy csajjal RP-zni szerettünk volna, de ő nem. Erre megjelent az IC palija, pofáztunk egymásnak, ezután elővette NonRP-sen a baltáját és elkezdett vele ütni. Azonnal előkaptuk a fegyvert, de ők ütöttek tovább. Igorral együtt elkezdtük őket lőni, animba akartuk őket lőni, mivel "animig IC ügy". Vegh Laurát sajnos sikerült fejbe lőnöm, pedig testbe akartam, de nem adta le. Mivel fejbelőttem ezért le OOC-ztam, mert véletlen volt. A másik scárot animba lőttük. Egy másik motoros srác végignézte az egészet és tett róla bejelntést, amire kijött a NAV és az NNI. Szerettem volna megtudni, hogy volt e RP a bejelentésről, de senki se foglalkozott vele... Kb az egészet felvettem videóra, mondtam, hogy elküldöm de egyáltalán nem érdekelte Zsigát, kaptam is a jailt, 180 percet, Nonra nem Non a válasz indokkal. Ezzel nincs is nagy bajom, mivel 300 perc lett volna a forgalmas helyen való DM. Szóval a legnagyobb probléma az, hogy nem volt képes válaszolni arra, amit OOC írok és nem vett figyelembe semmit. Utánna írtam neki PM-be, nem volt meglepő válasz, küldött egy pontot. Nem bosszúból írtam a PK-t, csak nem értem mért hagyja figyelmen kívül, amit mondok neki. Köszi, hogy végigolvastad.


Bizonyítékok:
https://pastebin.com/RfUrVx16


Megjegyzés:
Nem bosszú PK, várom a bírálást.

Panaszhoz hozzászólhat:
Bíráló admin, jelenlévő játékosok, adminok
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Tsáó.
Az OOC chat pörgött nagyon, de közbe a pm-ek is jöttek közbe arra is válaszolgattam. A nem megfelelő jailezést mire érted? Nonra nem Non a válasz. Akit megöltetek pg-zett, erre te kidarálod déli határon. Ezért kaptad ezt a jailt. Lehetséges, hogy rp nélkül hívta ki a rendvédelmet, de a jailt akkor is megkaptad volna ha nem jön ki a rendvédelem. Amikor Fisher megjelent én is oda mentem. Az hogy fejbe lősz valakit és le ooczod ezt ne gondold komolyan. Vegyük úgy mintha megse történt volna? Ha én fejbe lövök valakit és le ooczom akkor megse történt? Nem értem ezt a helyzetet. Nem vettem semmibe a szavad csak ahogy mondtam pörgött a chat nagyon is. Az hogy pontot írtam vissza pm-be az is azért történt mert egyszerre kaptam vagy 5 pm-et mert közbe kérdezgettek tőlem pm-be.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Nem tudja kizarni a chat porgeset az admin amig ugye van. Ugyan ugy porgetik attol hogy veled foglalkozik. A jailt jogosan kaptad,ezzel nem hibazott Zsiga pedig hogy nem latta,mert tenyleg realis az hogy porog.
Jogtalan zarom es helyezheto.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.