Svetlozar Todorov - Benton Neal [Orton]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kqelow

Újonc
2023. 12. 10.
30
85
Szatmárnémeti
V4 karakter
Demlios Julius Demarcus
LV karakter
Svetlozar Todorov
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Svetlozar Todorov >

Panaszra tett játékos neve:
<
Benton Neal >

Panasz oka:
<
NonRP, szereptévesztés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/6jejfd >

Megjegyzés:
<
Videó magáért beszél, 2.8 másodperce járdán voltam, a rendőr kollega úgy dönt hogy elüt engem és beirja megafonba, hogy barom. Ezt egy normális rendőr nem csinálja IRL és egy hatalmas NONRP-t és szereptévesztést követett el számomra. >
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
638
850
LV karakter
Giel Flim
Hello, várom az érintett válaszát 24 órán belül.
 
  • Tetszik
Reactions: Bentonlv

kqelow

Újonc
2023. 12. 10.
30
85
Szatmárnémeti
V4 karakter
Demlios Julius Demarcus
LV karakter
Svetlozar Todorov
V2 karakter
-
Nonszensz, hogy elkezdesz whatozni, aztán kiszaladsz elém az útra és panaszkönyvet nyitsz. Hívj supervisort. IC ügy, ha már whatozol egy rendőrnek mobos létedre, reális karaktert alakítasz.
Igen? -Te köröztél ott ok nélkül az illegális HQ-n ahol mindegyik PD-s tudja, hogy veszélyes környék. Nem értem a logikát, hogy minek nem lassitottál le, mivel volt elég időt reagálni rá, nincs semmi okod elütni majd mondani, hogy: barom.
 

kqelow

Újonc
2023. 12. 10.
30
85
Szatmárnémeti
V4 karakter
Demlios Julius Demarcus
LV karakter
Svetlozar Todorov
V2 karakter
-
Vissza is adom a GVB jelvényemet, mert ennyire veszélyes környéket egyszerűen nem tudok kezelni, ahol whatoznak egy elhaladó rendőrnek.

Nem kívánok többet hozzáfűzni, kellemes napot :)
Erre annyi hozzáfűznivalóm van, hogy IC ügy. Én vállalom felelősségre, hogy veszélybe rakom magam egy rendőrnek akinek nincs jobb dolga minthogy körözzön egy frakció területén ahol nincs jól tűrve IC. Utolsó kérdésem lenne: Miért köröztetek annyit ott a HQ-n? -Semmi rossz dolgot nem csináltunk, de ti mégis csak ott köröztetek.
 

kqelow

Újonc
2023. 12. 10.
30
85
Szatmárnémeti
V4 karakter
Demlios Julius Demarcus
LV karakter
Svetlozar Todorov
V2 karakter
-
Mert egy nagyon veszélyes környék és GVB Officer létemre ez a feladatom. Ha szeretnél többet megtudni arról, hogy mi a GVB alosztály feladata a szerveren keress fel, szívesen beavatlak. :)

Na de már tényleg nem írok többet!
Már nem azért de ha elütsz valakit "GVB Officer" létedre akkor már nem azért de megállhatnál, nem lebaromozni.
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
638
850
LV karakter
Giel Flim
Azzal, hogy az általad leírt "veszélyes" környéken járőrözik, semmi probléma nincs, ez a dolga.
Az elütés sem gond, teljesen ic ügy.
Viszont, hogy az elütést követően a /m Barom, az egyáltalán nem reális, nem egy bűnöző vagy, ha rendőrként elütsz valakit, akkor az lenne a megfelelő, ha megállsz segiteni, ha nem segitesz az még nem szabálysértés ic lehet következménye, viszont mindezek után beirni megaphone-ba, hogy barom, teljesen irreális.
Egy 90 perces adminjailt kiosztottam a szerveren Benton_Neal részére.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.