Sven Muller jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tupak

Újonc
2019. 03. 09.
17
8
LV karakter
Curtis Nwabueze
V2 karakter
Tupak Milojevic
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Sven Muller ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-ban csatlakoztam, és aktívan körülbelül 2018 január óta, kisebb nagyobb kihagyásokkal játszok.(15297 perc) ~

Hányas szintű vagy?
~ 18-as ~

Hány éves vagy?
~ 16-dik at töltöttem március 1-én. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ A Nemzeti Nyomozó Irodának a tagja voltam körülbelül, 3-4 hónapig, ez nyári szünetben volt, és mivel jött a gimnázium, ezért nagyon kevés időm volt játszani, sokat kellett tanulni, persze ez most is így van, csak most már be tudom osztani az időmet. ~
~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Egy jó társaságnak szeretnék tagja lenni, ahol majd sok barátot tudok szerezni, elsősorban ez a célom, mivel barátok nélkül nincs jó rp. ~

~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen mindkettővel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponta, 1-2 óra, hétvégén csapatás van, szünetekbe meg méginkább :D ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még nem, nem is célom https://imgur.com/a/6wUSG4t ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam, https://imgur.com/a/6wUSG4t ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Tamás Ádámnak hívnak, 16 éve boldogítom anyámékat. Debrecenbe lakok azon belül is, a kertvárosába, Józsán. A Tóth Árpád Gimnáziumba járok, kilencedikes tanulóként. A legnagyobb "szenvedélyem" az extrém bicózgatás, azon belül is a Dirt Jump, és a DH. Egy hónapja elkezdtem személyedzővel kondizni, meg egy barátommal, azzal az elhatározással , hogy ki kell pattintani magunkat Campusra. Persze, kihagyhatalan hogy szeretek gépezni ez lehet előny és hátrány is, sok időt elvesz az életből, de én mégis úgy érzem, hogy minden egyes percek arannyá válnak mikor az úgymond "internetes" barátaimmal dumálgatok, nevetgélek.Én úgy érzem hogy közösségi ember vagyok, nagyon jól be tudok illeszkedni, hamar szerzek barátokat. Egyébként nagyon chilles ember vagyok, kevés ember van aki fel tudja húzni az agyamat, ha meg éppen sikerül neki, akkor maximum megdicsérem a szép, kedves anyukáját. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Elég kevés az a napi 1-2 óra véleményem szerint,de majd kojiék megmondják.
 

tupak

Újonc
2019. 03. 09.
17
8
LV karakter
Curtis Nwabueze
V2 karakter
Tupak Milojevic
Nyilván ez is attól is függ hogy mennyi teendőm van egy napom, van olyan nap amikor 4-5 órát is aktívan végig tudok nyomni, van olyan amikor esetleg csak fél órát, egy átlagot mondtam, ez hétköznapokra értendő. / Köszönöm a megjegyzést, próbálok minél többet aktív lenni!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Próbáld meg késöbb, ha egy kicsit aktívabb leszel. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.