Sven Muller jelentkezése a Fix & Drive Autószerelő műhelybe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tupak

Újonc
2019. 03. 09.
17
8
LV karakter
Curtis Nwabueze
V2 karakter
Tupak Milojevic

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Tomi ~

Életkorod:
~ 16év ~

A játékon belüli szinted:
~ 18-as szint, (15331 perc) ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Adminjailem van, bannom még nincs. https://gyazo.com/c4b3c2aa65a13a0c3ddf4386995edca8 ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen rendelkezem, napi szinten használom. ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Kettő is van! ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Tamás Ádám-nak hívnak március 1-én töltöttem be a 16.-ik életévemet, elsőnek lehet furcsa hogy a vezetéknevemet adtam meg a becenevemnek, falun ez így megy. Most van elég sok szabadidőm, szóval most rendesen dübörög a játék(napi 4-8óra), egyébként suli időben kevéske időm van mivel gimibe járok és rohadt nehez szóval húzni kell rendesen az igát. Pozitív tulajdonságomnak mondható hogy vicces vagyok, szorgos, megbízható, és könnyen vonzom a barátokat. Negatív tulajdonságomnak vélhető, hogy robbanékony vagyok, sokat idegeskedek. ~
[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Sven Muller ~

Anyja, apja neve:
~ Nadie Zimmerman, Rudolf Muller ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ svenmuller@seemail.hu Tel.:558580 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Teljesen tiszta polgár, és családom van amire nagyon büszkék vagyunk! ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/rmPZo5x ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Sajnos nincs, de úgy hallottam hogy nagyon jó a közösség. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Legfontosabb, ha nincs összhang, akkor káosz van. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Nem szoktam műhelybe járni, magam javítom a kocsijaimat. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~ 1994, márciusán születtem a SeeCity Kórházban. Édesanyám Nadie Zimmerman, Édesapám pedig Rudolf Sven. Anyukám Otthon szorgoskodott, míg apukámnak egy autószerelő műhelye volt, ami nagyon sok bevételt hozott a házhoz. Boldogságban nőttem fel, egyke gyerekként, mindent megadtak nekem a szüleim. SeeCity Általános Iskolájában kezdtem a tanonc éveimet, majd 8 év után, elmentem szakgimnáziumba, autószerelő szakmát tanulni, apám példájára. Elvégeztem az általános 4 évet, azután pedig a 2 éves OKJ-s tanfolyamon vettem részt autoszerelés szakágban. A Fater műhelyében dolgoztam 2 évet, amíg nem százalékolták le az öreget, azután más szakmát kellett folytatnom, mivel nem volt a környékben autószerelő műhely. Ezért erőt vettem magamon, és újra nekiláttam a tanulásnak, és bedobtam a jelentkező levelet a Nyomozó Főiskolába, ahova sikeresen fel is vettek. Elvégeztem, majd a SeeCity Nyomozó állományban dolgoztam 5 évet, egészen mostanáig, mivel a feleségemnek gyereke született, és én pedig nagyon keveset voltam otthon, ezért felmondtam. Nagyon köszönöm szépen hogy végigolvasta ezt a levelet.~


Aláírás:
Sven Muller
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.