Suzuki Swift 1.3, tárgy felmutatása, animpanel fejlesztése, Palomino Creekbe új bolt.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ben De Lorenzo >

Ötleted:
< Lenne egy olyan ötletem, mivel való életbe is sokat láttni, és szerintem egy jó ötlet lenne a Suzuki Swift 1.3 behozatala, Esetleg lehetne olyat mint pár másik szerveren tárgy felmutatása, ez pl a rendvédelmiseknek is nagyon jó ötlet lenne szerintem mert nemkénne felraknod a jelvényed hanem csak felmutatod, Animpanel fejlesztése jó lenne ha nem F4-el kénne előhozzni, hanem egy külön parancsal pl : /animpanel és ablak lehuzásakor/felhuzzásakor sem okozna problémát, szerintem ez is jó ötlet lenne, palóba egy kisebb bolt fejlesztés jó lenne mert ha animba esik valaki, és nincs senkinek EÜ doboza akkor mesze kell menni ezért lenne a bolt fejlesztés jó. >


Megjegyzés:
< Szerintem átgondolva, mind pozitiv erőle lépés lenne >
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
A bolt-os megoldás most már csak a játékosokon múlik, csak mivel az NPC eléggé drága nem nagyon nyitnak boltot se.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Helló 1.A swift nek én véleményem szerint örülnék. Szóval ezt Támogatom.
2.A tárgy felmutatás sokszor jól jön különböző szituációkban, v3 után sokszor látom hiányát. Szóval ezt Támogatom.
3.Az animpanel ötlet-ről már pasa írt egy témát.
4.A bolt témával egyetértek Carter-el. Szóval ezt nem támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A Suzuki jöhet azt adnám , a felmutatás sok esetben hasznos így az is jöhetne , az animpanel dolog azt hiszem folyamatban van de jó ötlet és végül a bolt ... hát a boltot már a playerek igényelik és mivel Palo nem nagy durranás így nem lenne nagy forgalma szerintem és így senki sem fog igényelni oda boltot (de hátha ezek után valaki igényel oda).
 
  • Imádom
Reactions: vbence100

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Nem rossz ötlet pakk, bár nem értem miért kell átbindenli az animpanelt vagy kivenni róla a bindet. Az /ablak parancsot az MTA beállításain belül lehet bindenli más gombra(nekem F2-ön van)és már meg is oldódott a probléma, illetve a többeik leírták a boltos cuccot. Többi meg jöhet be.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Suzuki 1.3-as csodálatos lenne.?
Atya isten....
Az ablakot tudod variálni melyik gombra akarod tenni, de kérdezni kellene akkor szerintem segítenek.
Felmutatás dolgot nem hozzák be ez v2 és nem v3 tudod? :) :D
Ha nincs eü ott a mentő :)
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Animpanelről már van egy téma... Suzukit vagy 4 ember írta bele az ötletébe. Fölösleges azért témát nyitni hogy ugyan azokat írd bele mint mások.
 
  • Tetszik
Reactions: Croxo és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.