Susan D Landy --- Mettyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Susan D Landy >

Panaszolt fél admin neve:
< Mettyu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Indok nélküli ban >

Bizonyítékok:
< <18:28:39> You were banned for 30 day(s) from the server by "?Mettyu" (Adminnak való hazudás~Mettyu) >

Megjegyzés:
< Először is leszögezném hogy nállam az autó modok kivannak kapcsolva így a paintjob lehetetlen hogy látszódjon. -- --Frakciót társam rádiózott hogy eladáshoz kellene segítség. Akkor helikopterrel követtem a garázsáig ahol leszálltam. 5 másodpercig voltam ott amikor elment mellettünk kettőször egy nállam fehérnek látszódo M5 . Mivel a kezeim között is van egy M5 igy felismertem mod nélkül. Akkor lerádióztam ezt : DCH rendszámú fehér M5 itt köröz . Ezzel senki nem foglalkozott mert lényegtelen információ. És azért kaptam bant mert nem voltak bekapcsolva a modok és rossz információt adtam le véletlen. Még annyit fűznék hozzá hogy nem lehet az időt vissza pörgetni szóval még moddal sem tudtam megnézni mi az. Engem a TeamSpeak-re azért behúztak mert ezt rádióztam le. Csak a panaszra tett fél illetve a bíráló Főadmin írhat hozzá.>
 
Utoljára szerkesztve:

TheMettyu

Veteran ?
2019. 02. 24.
122
101
22
Germany
V4 karakter
Matthew Kydd
LV karakter
Matthew Kydd
V2 karakter
Matthew Kydd
Hali

Olyat állítottál, ami nem felel meg a valóságnak. - >Ergó, az indok stimmel.
Ezt elismerted, szerintem innentől kezdve nincs miről beszélni.
Az említett jármű elég fontos szereppel bírt az ügy folyamán, hisz arra hivatkoztatok ti is.
A rádiózásodnak volt súlya.

Részemről ennyi.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Nem tudom hol hazudtam neked. Ha azt írtam volna hogy egy kék lada ment el ott. De közben valaki betudja bizonyítani hogy egy M5 ment el ott akkor hazudtam volna. Elismertem tévedésemet de azt nem hogy hazúdtam .
Olyat állítottál, ami nem felel meg a valóságnak. - >Ergó, az indok stimmel.
Nem olvastad el a "Megjegyzés" résznél a legelső mondatot.
Szerintem az nem érdemel bant hogy egy arany M5-re azt mondom hogy fehér, M5 nek M5 volt csak mivel nállam a modok kivannak kapcsolva így a paintjob nem látszódott.
De szerintem IC ügy az hogy én mit rádiózok. Arról meg én nem tehetek hogy a frakció társam erre a rádiózásra hivatkozott.
Ezt elismerted, szerintem innentől kezdve nincs miről beszélni.
Azt ismertem el hogy IC ügy a rádiózásom az ügybe belekevertetek és mivel nállam mint említettem a modok kivannak kapcsolva így én sem tudtam hogy van-e rajta paintjob
Az említett jármű elég fontos szereppel bírt az ügy folyamán, hisz arra hivatkoztatok ti is.
Nem volt szerepe mert nem ez volt MG. Nem voltam az egész ügy részese, Ergó nem hivatkoztam rá.
A rádiózásodnak volt súlya.
Szerintem annak nincs súlya ha lerádiózom hogy egy fehér M5 ment el a garázs előtt 2x . Teljesen IC ügy szerintem hogy miért rádióztam le. Arról meg nem tehetek hogy belekevertetek az ügybe .
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Walton és dr3X
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.