Suprunov F Vyacheslavovi Jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Keith.

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
116
44
20
V4 karakter
Makarov Grigorenko
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Suprunov F Vyacheslavovi ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019.04.02 ~

Hányas szintű vagy?
~ 13 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Taxiba voltam, azért hagytam ott mivel alig volt hivás, kicsit meguntam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~Nagyon szeretnék egy jó közösségnek tagja lenni, nagyon sok választ kaptam arra a kérdésre, hogy megéri-e idejönni, jó -e a közösség. egyik barátom azt válaszoltam a LEGJOBB! Igy erre gondoltam irok egy lapot, ami meg is történt. Köszönöm ha elolvastad/elolvastátok. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 6-7 csak a frakcióra ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem még nem voltam. https://imgur.com/a/Cfv6D1m ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, 5 alkalommal https://imgur.com/a/lFujoBz a 2 rp megtagadás azok a kifagyás miatt voltak, és a legutóbbi rp folytatás jail amit kaptam felakartam keresni akivel kellet volna folytassam, de mivel már 5 napja nem volt fent a seron inkább kértem jailt. (már megoldottam a kifagyást, tehát nem fog előfordulni ) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Leventének hívnak 14 éves vagyok.Pestmegyében élek Általános iskolába járok 8. osztályba a tovább tanulás terén az autószerelői szakmában szeretnék elhelyezkedni.Szabadidőmben sokat ülök a gép előtt és MTA-zok a SeeMTA V2 es szerverén töltöm el szabadidőm legnagyobb részét de mellette sportolok is . Egyébkén Barátkozós típus vagyok segítőkész vicces de ha bekerülök a frakcióba majd a tagok és a vezetőség jobban megtud ismerni.Már jelentkeztem ebbe a frakcióba nem volt sikeres remélem most sikerülni fog.Köszönöm hogy végigolvastad.Remélem elnyerte a tetszését a vezetőségnek ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
549
1 271
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Kellemes ünnepeket. Ahogy látom a neved más lett. Ezt kérlek javítsd valamint a helyesírást nézd át egy kicsit még.
A 2. Kérdésre írj pontos időt.
Egyelőre Tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Krikszti

Keith.

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
116
44
20
V4 karakter
Makarov Grigorenko
Kellemes ünnepeket. Ahogy látom a neved más lett. Ezt kérlek javítsd valamint a helyesírást nézd át egy kicsit még.
A 2. Kérdésre írj pontos időt.
Egyelőre Tartózkodom.
Köszi szépen a válaszod, javitottam amit irtál.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.