Sunawers jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: samantha sunawers
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7322
IC SZINT: 13

KOROD: 21 lassan 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): <https://imgur.com/KkiHm7Y>

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV,NNI
TÁVOZÁSAID OKA: Navból áthelyezés nni-be nni-ből meg újat akartam kipróbálni ahol jó a fízetés is
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3 óra kb
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3 óra kb

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: persze

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
<Kiss Tominak hívnak. 21 éves vagyok jelenleg,de nem sokára töltöm a 22.életévemet. Budapesten élek egy kisebb lakásban. Jelenlegi munkahelyem a Büntetés-végrehajtás (Biztonsági felügyelő). Ahogy letettem az érettségit,azután egyből jelentkeztem a meghirdetett pozícióra. Elvégeztem egy 14 hetes képzést pár hónapja, s azóta itt szolgálok Pesten a fegyházban. Szabadidőm ami van munka mellett azt általában vagy a családdal, vagy pedig a számítógépezéssel töltöm. Jófej,kedves,megértő srácnak tartom magam ,de hát kinek mi a véleménye. Úgy érzem amit szerettem volna elérni,azt nagyjából sikerült is. Van hogy lusta vagyok és nincs kedvem semmihez,de általában ez ritka dolog. Sajnos van bennem is egy hiba mint minden emberben,mégpedig hogy nagyon szókimondó vagyok,s nem szeretem ha megpróbálnak hülyének nézni. Családommal nem igazán ápolok jó kapcsolatot,de hát minden családban vannak viták. Barátnőmmel később majd szeretnék összeköltözni,de ez még a jövő titka. Amit még tudni lehet rólam,hogy általában ha valamibe belekezdek azt a lehető legtöbb odafigyeléssel,és minden erőmmel megoldom. Nem szeretek semmit sem félbe hagyni,hisz az sosem vezet jóra. Sajnos kiskorom óta énis elég sok költözésen vagyok túl,ami mondhatni megviselt. Igazából nem tudom mennyire rossz szokás,de elég sokat szeretek beszélni és van hogy be sem tudom fogni a számat. Nagyjából hirtelen ennyi jutott eszembe így elsőre.>

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
tetszik a frakció szeretném ezért kipróbálni magam

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

nincs​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.12.11. 20:40
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.