Summer Opening Update

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 603
11 357
26
Budapest
armin.kim

851d8751b13165a67328cc164b4794d4.png

Megérkezett az időszakhoz méltóan, a SeeMTA legújabb, Summer Opening Update csomagja, a SeeMTA v4 -re és a SeeMTA v4 - Las Venturas-ra, ami több mindent is tartalmaz, ezért úgy gondoltuk, hogy egy gyors kis videóba körbeSEEzzük ezeket, csekkoljuk is le!

Update bemutató videó:

A frakció fejlesztésekkel itt volt az ideje annak, hogy immáron több rendszer is új és sokkal jobb megvalósítást is kapjon, így most ezekkel kezdjük!

• Új Tűzoltó rendszer!

- Teljesen új tűzoltó rendszer, valósághűbb megvalósítással.

- A Tűzoltóautóra szerelhető tömlőkkel/fecskendőkkel lehet a tüzet eloltani.

- Minden tűzoltóautónak saját víztartálya van, amit a bázison lehet feltölteni.

- Sokkal reálisabb tűz kinézet, jóval reálisabb és véletlenszerűbb tűzeset előfordulás és terjedés.

- Rengeteg egyéb dolog mellett új bázis is elérhető.


• A mentőknek új lehetőség: Hordágy!

- Több apróság mellett új jármű is elérhető a mentősök számára.

- A járműből már lehet hordágyat kivenni.

- Minden járműnek saját hordágya van.

- A hordágyra való felvekéshez, a sérültnek kell az ikonra kattintani, a mentős tudja 2 magasságban is állítani a hordágyat, csak leengedve lehet rá felfeküdni.

- A mentős tudja a hordágyat mozgatni (vagy aki a joggal rendelkezik), a hordágyat a sérülttel együtt a járműbe is lehet helyezni és interiorba is szállítható.


• Új EVENT TÁRGY: MINER CHEST

- A Miner Chest csak a Miner Chest EVENT alatt bányászható ki a bánya falából, a Miner Chest EVENT ha aktív, akkor az többek között a főoldalon, vagy ingame - a dashboard hírek részlegénél is látható.

- Egy
Miner Chest is sok mindent tartalmaz és a pár értéktelen tárgy mellett jó pár bányászattal kapcsolatos tárgyat is tartalmaz, mint például a bányászathoz szükséges kellékek, dinamitok, ja és persze ezen ládákból szerezhető iszonyat király - különleges és extra csákányok és persze értékes, és nagyon értékes csak Prémium Pontból megvásárolható tárgyakat is rejthet .

- Ami szintén nagyon extra tárgy a Miner Chestbe és jó tudni róla, ahogy Haller Babó medálja is működik a Fishing Chestnél, itt ezen Miner Chest rejti Fémes Dénes értékes Pecsét Gyűrűjét is, ami természetesen szintén Zacis Úr számára egy értékes tárgy, így, ha a Chest ezt a tárgyat rejti, biztos jó áron tudjuk értékesíteni azt.

• Új EVENT lehetőség: The Miner EVENT

- Ha a The Miner EVENT Aktív, akkor a bánya falaibe egy új - extra elem is megtalálható, a Seerconium drágakő!

- Ez a drágakő tárgyként az inventorynkba kerül, nem igényel semmilyen feldolgozást, egyből önálló és nagy értéket képvisel.

- Az értéke az, ami igazán komoly szerepet ad neki, ugyanis ennek a legritkább drágakőnek az értéke nagyon magas, külön részvénnyel rendelkezik, mint a több érc, avagy drágakő, így amellett, hogy másnak is eladhatjuk, természetesen Fémes Dénes is kifejezetten magas értéket hajlandó érte fizetni, a döntés joga persze a miénk, az biztos, hogy aki ezen drágakővel rendelkezik, az nagyon jól jár vele.


• Autófényező vállalkozások: Áremelés!

Nagyon sokan kérték, hogy az autófényező vállalkozást is vizsgáljuk meg és zárkoztassuk fel a többi lehetőség szintjére, ezt most megtettük és most már DUPLÁJÁT lehet keresni sokak alapvetően kedvencével, az autófényező rendszerrel, aki nem ismerné,
itt a csatornán talál róla egy teljes bemutató videót, szóval most már nem csak a feelingje miatt, a vele járó profit miatt is jóval jobban megéri azt jól üzemeltetni, szóval autófényező vállalkozók melóra fel, itt az újabb remek lehetőség.


• Új járművek:

- R 1200 RT Túramotor. (V4, LV)

* Rendvédelmi verzió is elérhető belőle.

* See Customs tuningműhelyben egyedi paintjobot is lehet rá készíteni!


- BMW 3 series g20. (V4, LV)

* Teljesen új jármű.

* Optikai tuning variánssal.

* Egyedi lámpa is elérhető rá.

* See Customs tuningműhelyben egyedi paintjobot is lehet rá készíteni!


- Pickup Custom '51. (V4, LV)

* A régi model teljesen újradolgozva, szebb és jobb megvalósítás.

* Egyedi index elérhető rá.

* Rengeteg variáns.

* Több fajta tuning lehetőség.

* See Customs tuningműhelyben egyedi paintjobot is lehet rá készíteni!


- Új Charger. ( LV )

* Több féle Rendvédelmi variáns és több civil jármű variáns is elérhető rá.

* Modernebb - újabb model.

* Egyedi indexxel rendelkezik.

* Egyedi lámpa is elérhető rá.

* See Customs tuningműhelyben egyedi paintjobot is lehet rá készíteni!


Pár fontosabb kisebb újítás - módosítás:

• A Lenco páncél autó (elérhető már v4-en is) rendelkezik most már több felkapaszkodási lehetőséggel és belül golyóálló védelemmel is.

• Újradolgozva, frakcióknak ismét elérhető a /placedo, például környezeti események jelzésére.

• Pénzköteg elvétel halál / relog javítva

• Új widget: zónanév (állandó)

• Duty preset mentés

• MDC körözés lekérdezés után fél percig nem csipog újra

• Goldrob ajtó nyitható a rendvédelemnek

• Minden jármű nyitása, indítása adható jog a frakcióknak

• Traffipax SMS írja a bemérő frakciót

• Bilincselt játékos autóbarakása után nyitva marad az ajtó

• Határ átlépés körözött jármű indok kiírás javítva

• Az iratokat már legfelül rendereli (mdc, stb. felett)

• Shotgun damage emelve

• Új CCTV kamerák (docks soil, dilimore pd, Bayside Mining Co., Tierra PD)

• MDC lekérdezés hozza a bérelt bányákat

• Autómentő hívásnál elrejtésre került a bejelentés gomb

• SeeRing frakció megkapta a ringlayout parancsot

• MDC egység üzeneteket már csak az érintett egységjoggal rendelkező frakik kapják meg

• Javított sziréna a rendőrmotoron és bearcaten

• Új sziréna kürt hang

Jó szórakozást kívánunk!
 

lonks

Újonc
Támogató
2021. 01. 29.
39
30
V4 karakter
Kalo Perkins
LV karakter
🚫
V2 karakter
🚫
Hadd legyen, szeretik a pulyák! ❤
 

patrik55

Újonc
Támogató
2019. 01. 29.
50
41
V4 karakter
Scott Lackwood
LV karakter
Scott Lackwood
Nagyon tetszik az update, de 2 dolgot nem értek. Van 2 fajta új eventes csákány, honnan fogom én azt tudni, hogy melyik a jobb a 2 új közül?

A másik, meg hogy az eventkor kiszedhető ércet le lehet adni a Zacis Úrnak, és a Fémes Dénesnek is. Miért? Mi értelme van? Nyilván annak lesz oda adva aki többet ad érte.

Lehet, hogy rosszul értelmeztem ezeket, aki tudja ezekre a választ az majd írjon, köszi, puszi! ❤️
 

Csabeesz

Újonc
2019. 01. 10.
12
14
V4 karakter
Chad Parker
LV karakter
Chad Malone
Nagyon tetszik az update, de 2 dolgot nem értek. Van 2 fajta új eventes csákány, honnan fogom én azt tudni, hogy melyik a jobb a 2 új közül?

A másik, meg hogy az eventkor kiszedhető ércet le lehet adni a Zacis Úrnak, és a Fémes Dénesnek is. Miért? Mi értelme van? Nyilván annak lesz oda adva aki többet ad érte.

Lehet, hogy rosszul értelmeztem ezeket, aki tudja ezekre a választ az majd írjon, köszi, puszi! ❤️
Kiszedhető ércet nem tudod oda adni zacisnak, csak fémesnek, a ládából nyitható cucc amit le tudsz adni zacisnál.
 
  • Tetszik
Reactions: patrik55

patrik55

Újonc
Támogató
2019. 01. 29.
50
41
V4 karakter
Scott Lackwood
LV karakter
Scott Lackwood
Kiszedhető ércet nem tudod oda adni zacisnak, csak fémesnek, a ládából nyitható cucc amit le tudsz adni zacisnál.
Ja igen igazad van, megnéztem mégegyszer a videót és hülyeséget írtam. XD
Most már csak a 2 új csákányt nem értem, hogy mi a nevük (az egyik az arany csákány ami a videóból kiderült, de a másikról nem tudni semmit) és hogy melyik mit tud. (Mármint melyik jobb, stb.)
 
  • Tetszik
Reactions: Csabeesz

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Ja igen igazad van, megnéztem mégegyszer a videót és hülyeséget írtam. XD
Most már csak a 2 új csákányt nem értem, hogy mi a nevük (az egyik az arany csákány ami a videóból kiderült, de a másikról nem tudni semmit) és hogy melyik mit tud. (Mármint melyik jobb, stb.)
Hali, szerintem különösebb érdemi funkciója nincs, max jól néz ki, aztán javítsatok ki ha tévedek. A videó alapján nem látom, hogy lenne külömbség.
 
  • Tetszik
Reactions: patrik55

Csabeesz

Újonc
2019. 01. 10.
12
14
V4 karakter
Chad Parker
LV karakter
Chad Malone
Hali, szerintem különösebb érdemi funkciója nincs, max jól néz ki, aztán javítsatok ki ha tévedek. A videó alapján nem látom, hogy lenne külömbség.
Horgàszbotoknàl is ezt mondták mégis 5,6k-s botokkal a nagy 50kg körülieket négyesen lehet tekerni elég tempósan szakadás nélkül, valami csavar ebbe is lesz :D
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
278
409
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Hali, szerintem különösebb érdemi funkciója nincs, max jól néz ki, aztán javítsatok ki ha tévedek. A videó alapján nem látom, hogy lenne külömbség.
Minecraftban is az arany csákánnyal gyorsabb a bányászás 🤣

Amúgy lehetséges van rajta szerencse II enchant és gyakoribb tőle a ritkább érc, de nem hiszem én sem, hogy van e neki különösebb funkciója.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
622
339
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Horgàszbotoknàl is ezt mondták mégis 5,6k-s botokkal a nagy 50kg körülieket négyesen lehet tekerni elég tempósan szakadás nélkül, valami csavar ebbe is lesz :D
Hát... őszinte leszek, számomra a horgászscript egy kicsit nehéz, mivel mozgáskorlátozottságomból kifolyólag nem vagyok elég gyors ehhez, de egyszer még megpróbálom. :)

Minecraftban is az arany csákánnyal gyorsabb a bányászás 🤣

Amúgy lehetséges van rajta szerencse II enchant és gyakoribb tőle a ritkább érc, de nem hiszem én sem, hogy van e neki különösebb funkciója.
Aki szereti ezeket, azoknak biztos jó. :)
 

Desert

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 18.
303
324
23
V4 karakter
Dimitrij Sokolova
A videóban, ha képkockáról kockára megállítgatjuk és amikor pörög az event chest a csákányokra esik a kép, akkor nyilván látszik hogy milyen csákányok kerültek be, összesen én 3 at vettem észre. Have fun.
Ja igen igazad van, megnéztem mégegyszer a videót és hülyeséget írtam. XD
Most már csak a 2 új csákányt nem értem, hogy mi a nevük (az egyik az arany csákány ami a videóból kiderült, de a másikról nem tudni semmit) és hogy melyik mit tud. (Mármint melyik jobb, stb.)
 
  • Tetszik
Reactions: patrik55

Csabeesz

Újonc
2019. 01. 10.
12
14
V4 karakter
Chad Parker
LV karakter
Chad Malone
A videóban, ha képkockáról kockára megállítgatjuk és amikor pörög az event chest a csákányokra esik a kép, akkor nyilván látszik hogy milyen csákányok kerültek be, összesen én 3 at vettem észre. Have fun.
Már bent van a szerveren megtalálható tárgyak listájában is, van egy pár.