Subaru Impreza handling

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szatmári

Barangoló
2020. 09. 03.
102
127
20
V4 karakter
Vanessa Collins
LV karakter
Zaid Lewis
Sziasztok! Adott a helyzet ami szerintem sokaknak ismerős, próbáltam bármit de sajnos nem jött össze semmi nagyon borul hiába 7 venom amikor fékezek nagyon nagy a féktávja és nagyon nehezen tudok vele megállni. Ez ellen valaki tud valamit?
e75f0639fc969b1b8e4823dec055c435.png
 

Bjorn

Barangoló
2019. 12. 14.
137
76
V4 karakter
kai.vogelweide
LV karakter
ayden.flores
Szia. Féktávval nem nagyon lehet mit kezdeni. Próbálj meg egy önzáró difit, kissebb fordulókört és kicsit leengedett airride (tényleg csak kicsit, 1-2 t középről), ha ez se segít a borulással akkor vedd le a kereket versenyre.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

MONSTER

Pötyögtető
2019. 01. 10.
412
1 642
19
Erdőkertes, Pest, Hungary
youtube.com
V4 karakter
𝘤𝘩𝘳𝘪𝘴𝘵𝘰𝘱𝘩𝘦𝘳 𝘱𝘢𝘭𝘮𝘴𝘵𝘰𝘯𝘦
LV karakter
𝘶𝘻𝘻𝘪𝘢 𝘤𝘢𝘺
Se difi, se forduló nem fog segíteni, ilyen a handling nem lehet vele mit kezdeni sajnos. Az meg, hogy kereket vegye le egy nagy hülyeség, a kerék csak a csúszáson állít itt a felfüggesztés a rossz.
 

Bjorn

Barangoló
2019. 12. 14.
137
76
V4 karakter
kai.vogelweide
LV karakter
ayden.flores
Nekem az rs4-en segített az önzáró difi, hogy ne boruljon és egyébként segít a boruláson a kerék, csak jobban is fog csúszni. Subaruval nincs tapasztalatom, de sok kocsi beállítást-finomhangolást csináltam már, nem beszélek hülyeségeket.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Szatmári

Barangoló
2020. 09. 03.
102
127
20
V4 karakter
Vanessa Collins
LV karakter
Zaid Lewis
Köszi a válaszokat, önzáró és murva beállítás van benne és extra széles kerekek is. Felfüggesztésből a venomat kivettem és a kerékből is mintha még kissé mindig fennállna a probléma meg egy 50 fokos fordulókör is.
Edit: kerekeket versenyre átettem
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Szatmári

Barangoló
2020. 09. 03.
102
127
20
V4 karakter
Vanessa Collins
LV karakter
Zaid Lewis
Megoldódott a probléma köszönöm a segítséget?Z/H
 
  • Tetszik
Reactions: makszi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.