Suba jelentkezése Globális Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Suba

Globális Moderátor
Globális Moderátor
v2
2019. 01. 20.
365
629
V4 karakter
Matko Zhelev
LV karakter
Grga Destanov
V2 karakter
Dieter Breytenbach
| Dieter Breytenbach [Suba] jelentkezése Globális Moderátornak |

Előző fórum neveid:

DangerDog ●​

Mióta játszol a szerveren:

2018-ban regisztráltam. Az elején még csak ritkán jártam fel amikor kedvet kaptam, illetve 2019-ben már- már aktívabban. Teljes erőbedobással 2020-ban kezdtem el csak igazán, viszont a legtöbb időmet 2021 óta fordítom a szerverre frakció, jobban mondva frakciók tagjaként. ●​

Mióta használod a fórumot:

Megjelenése után egy kicsivel 2019.01.20-án regisztráltam a felhasználói profilomat. Aktívabban 2021 óta vagyok jelen, mivel ekkor kezdtem el a frakciók, majd a későbbiekben egyéb tevékenyéségek miatt böngészni a fórumot. ●​

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon:

Viszonylag sokat egy átlag fórumozóhoz képest. Mikor kezembe kerül a telefonom általában sűrűn rápillantok a fejleményekre, amikor pedig itthon gép előtt vagyok, szinte mindig meg van nyitva a böngésző ablakomban. ●​

Miért válasszunk be téged a csapatba:

Elég sok időt töltök a fórumon, eddig is próbáltam a csapat munkáját segíteni bejelentésekkel (report), szeretném kipróbálni magam ezen a területen. Türelmes és segítőkész vagyok, mindig törekszem a lehető legjobban elvégezni a rám kiszabott feladatot, mellesleg gyorsan tanulok. Ahogy az elmúlt pár évemből látható, hosszú távra szoktam tervezni. A leírtak persze klisésen hangzanak, de ettől függetlenül én teljes vállszélességgel állítom az alábbi gondolataimat! ●​

Miért szeretnél a csapathoz tartozni:

Sok időt töltök a fórum böngészésével napi szinten, szeretnék jobban betekintést nyerni a moderációkkal kapcsolatos teendőkbe, illetve segíteni azoknak, akik még nem ismerik a felületet kellő módon. ●​

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát és eligazodását:

Elmagyaráznám nekik, hogy - mi, - hol található meg, milyen részlegnél milyen minta szükséges. Megtanítanám nekik a minták kitöltésének helyes módját és formáját. Tisztáznám velük a nem érthető, vagy eddig számukra ismeretlen szabálypontokat, melyek a szabályzatban pontosan le vannak fektetve. ●​

Ismeretség a teamen belül:

Pexyt kicsit több mint 1 éve ismertem meg, amikor a Parkolás Felügyelethez való jelentkezésemmel, majd a későbbiekben a közös "munkával" szorosabbra fűződött a kapcsolatunk. Mai napig bátran fordulok hozzá kérdéseimmel. Alaxot már régebb óta, szűk 3 éve ismerem. Őt a Rendőrségnél töltött időm alatt volt szerencsém közelebbről megismerni. Igazán 2021 nyarán kezdtük jobban megismerni egymást, azóta pedig sokat segített eddigi pályafutásom során. Bárki bármivel kapcsolatban kereste, mindig segítőkész és nyitott mindenki felé. A szerveren töltött ideje és munkássága bizonyos példa lehet sok tekintetben. Sokat köszönhetek mindkettőjüknek! ●​

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban:

Janinak hívnak, itt a szerveren a legtöbb ember Subának ismer. 18 éves vagyok, Debrecenben élek, egy jónak számító Technikumban tanulok, ahol Informatikai tanulmányokat sajátítok el. Idén kezdtem meg a 12. osztályt, három közismereti tárgyból fogok érettségizni a tanév végén, a többit pedig 13. évben kell elvégeznem. Több mint 10 éve folyamatosan harcművészetet tanulok. Egy nyugodt, visszafogott embernek mondanám magam, a barátaim társaságában szoktam inkább "kibontakozni" teljes mértékben. Viszonylag sok időmet töltöttem az elmúlt 2-3 év alatt itt a szerveren, mind TeamSpeak 3-on, mind az MTA részén. Ez idő alatt sikerült egy nagyon jó közösségre találnom a Rendőrségnél, itt 2021. február óta vagyok jelen, illetőleg, tavaly 1 hónap híján 1 éven keresztül TeamSpeak 3 moderátor voltam. Idő közben a Parkolás Felügyelethez nyílt egy másodlagos frakció lehetőség, amivel éltem és 2022. augusztus végén csatlakoztam is. Itt is nagyon jól éreztem magam, 2023 tavaszán pedig Pexy megajánlotta számomra a leader pozíciót, amit elfogadtam. Pexy miután leadta a frakciót, én lettem az aktuális vezetője. Jelenleg itt tartunk.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a fórumot?

Ha teljesen kezdőről van szó, akkor végig mennénk a fórum fiók létrehozásán, illetve maga a profil beállításán. Miután ezekkel megvagyunk, csatolom a felhasználónak a szabályzatot, illetve fontosnak tartom az adott fórum részleghez tartozó karakternév megadását, esetünkben a V2-es karakternevet. Ezt követően elmagyaráznám, hogy az adott részleg mely pontjai, milyen funkciókkal rendelkeznek, hogyan kell az adott mintákat kitölteni amelyek éppen szükségesek, illetve az adott részekre vonatkozó szabályzatot is átbeszélnénk és ismertetném! (Lásd hirdetési szabályzat)


Kérdések:

  • Szerinted miért fontos a minden hónapban történő moderátor értékelés?
    • Mivel így kapható visszajelzés az adott moderátor munkájáról, esetleges fejlődésről vagy visszaesésről. Látható mennyit tudott teljesíteni az adott hónapban (mennyire volt mozgalmas maga a felület).
      A kapott visszajelzésből pedig pótolhatóak az esetleges elmaradások, hiányok.
  • A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?
    • Ráveszem, hogy ő maga menjen fel és beszélje meg a vezetőséggel a vétett hibát, ez a legkorrektebb és célravezetőbb eszköz mindenki számára.
      Úgy gondolom ezzel kapcsolatban más opció nem releváns, egyetlen egy módja az egyenes és járható út!
  • Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?
    • A fórumon hatályos szabályok alkalmazása és betartatása.
      A hozzá tartozó részlegen lévő témák figyelése, az alatta történő kommunikáció moderálása, amennyiben az szükséges, adott esetben zárása és helyezése.
      A bejelentések kezelése, frakció lista frissítése. Fórum profilok ellenőrzése.
 

Bazsi

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 321
1 188
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
A lapod formázása meggyőzött minket, neked is lesz egy lehetőséged bizonyítani.
Elfogadva, 09.30 (szombat) 16.30-ra várunk TS-en a szóbeli meghallgatásra.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Browniee és Suba
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.