Su Tai jelentkezése Nemzeti Nyomozó Irodába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jakab

Újonc
2020. 12. 09.
63
47
V4 karakter
Jerome Tripplet
LV karakter
Maximilano Quinn
V2 karakter
Su Tai
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Su Tai

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1989.03.14.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Huddson ST 2

4. Telefonszáma
3622821256

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi, - Rendőrtiszti főiskola.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Rendőrség, egy tűzharc során súlyos sérülést szereztem ezért leszereltem!

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Rendőrségnél szolgáltam négy évet, egy sérülés adódóan leszereltem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Kiskorom óta él ez a vágy bennem hogy egyszer, Nyomozó legyek! Rengeteg tapasztalatot szereztem a rendőrségi pálya futásom alatt és részt vettem nyomozásokba, ezért alkalmasnak találom magam az állományhoz, az egyik ismerősöm saját szemmel láttam ahogy le amortizálódik fegyverekkel illetve tudatmódosító szerekkel foglalkozott természetesen megtettem a jogi lépéseket! Vissza térve a ismerősömre nagyon rossz volt nézni ahogy ezt csinálja és saját szemmel láttam amiket csinál, és nagyon megnőtt a eladók száma ezeket szeretném megakadályozni illetve a illegális szerveket megszűntetni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
A sérülésem óta rengeteget erősödtem, feszültebb szituációknál remek a megoldó képességem, több tapasztalattal rendelkezem egy-kettő jelentkezőnél, erős fizikummal rendelkezem, értek a fegyver használatához, rendelkezem jogosítványi engedéllyel, tanulékony vagyok sok időt tudnék fektetni a munkámra, szorgalmas vagyok ha egy cél motivál kedves megértő személyiség vagyok, sok-sok tapasztalatot adnák át a kollégáimnak, intelligens személyiség vagyok, tudok humoros is lenni a komolyságom alatt így a állomány kedvét is feltudnám dobni, jól tudok csapatban dolgozni.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Noel, és 16 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2017-ben regisztráltam, kisebb kihagyások voltak! kettő éve.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
33781 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Rendőrségbe 1 napot, haverom miatt de én is részese voltam! Ezután tekb 4 napig, egy ts ban miatt kirúgtak.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
frakcióba természetesen a legnagyobb rendfokozaton lenni, a frakció tagokkal szeretném jóba lenni és jól kijönni, egy remek közösséget alakítani és jól kijönni a tagokkal, szeretnék sok-sok rp-be részt venni és sok embert megismerni mint OOC mint IC., szeretnék minél többet tanulni éretteb illetve tapasztaltabb emberektől, és szeretnék segíteni más embereken amilyen formában csak tudok.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Mind a kettő kritériumnak megfelelek!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
16 éves vagyok Mosonmagyaróváron élek kiskorom óta, több ágazati sportot is csinálok! Mint például a foci, kosárlabdázás, nem vagyok egy fényes tanuló. Sportban próbálok minél kiemelkedőbb helyezést elérni versenyeken illetve a csapatban! Nagyon sokat szoktam játszani, 4 éve mta-zok, szabadidőmet ezzel szoktam eltölteni általában, van egy házi állatom vele is szoktam sokat foglalkozni. (( Igen tudom rengeteg ajailom van, de örülnék ha kapnék egy esélyt - és megmutathatnám hogy valójába tudok normális is lenni. Köszönöm előre is! (Mikor utolsó ciklusnál írtam a lapot azt mondták most írjam és valószínű elfogadják.)

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.