Stylton jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

superduck

Aktív fórumozó
2020. 10. 03.
259
1 422
17
Szolnok
V4 karakter
zhuan yijun
LV karakter
sava kozlov
V2 karakter
asaka hatsu

x3zePcK.png


IG neved:
- Billy Stylton -


Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2017-18 -


Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Ha jól tudom egyszer, nem emlékszem mikor talán 2020 körül, amely azzal volt megindokolva hogy "haverommal" viccelődtünk, beírtam az IRL nevét tsen, és kibannolt. -


Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- V2-n voltam, nem tudom meddig moderátorig vittem aztán volt egy incidens amely miatt a szerverről távoztam. -


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5óra. -


Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Változó. -


Miért pont téged válasszunk?:
- Több szerveren voltam moderátor, elég sok helyen töltöttem be ezt a pozíciót, pontosabban moderátor 5 és veterán moderátor volt a legnagyobb rang amit elértem. -Ezeket különböző szervereken. -


Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Minden szerveren ahová visszatérek / elkezdem, moderátorral futok be, sokkal könyebb megismerni az embereket, beilleszkedni valamint barátkozni, és mivel jártas is vagyok benne és szeretem is csinálni, így számomra tökéletes lenne. -


Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Az alapvető TS szabályok és TS működésének tisztázása lenne szerintem elengedhetetlen. Ezek után valószínűleg már tudni fogja kezelni a TS-t. -


Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitásom illetve problémamegoldó képességem kiemelkedő véleményem szerint, így ezek lennének a főbb indokok. -


Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -


Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A lehető legnagyobb moderátori rangig, valamint az utánna lévő 'vezetőség' tagja már csak a jövő kérdése. -


Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves vagyok. -
-
Barátságos. -
-
Tanulékony. -


Negatív:
- Bizonyos esetekben lobbanékony vagyok. -
-
Fáradékony vagyok. -
-
Azt a stílust képviselem amelyet felém tanúsítanak. -


Mennyi idős vagy?:
- 15 éves -


Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Szevasztok! A nevem Cserenyi Norbert 15 éves vagyok jelenleg a Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum és szakképző iskola 9.A-s tanulója vagyok, azon belül is ácsnak tanulok. Szolnokon élek testvéremmel Ramónával, valamint édesanyámmal. Körülbelül 4-5 éve de vegyük csak 4 éve RolePlay-ezem, megfordultam pár szerveren. A Seemta szerverekre 2017-ben regisztráltam ha jól emlékszem kissé nagyobb kihagyásokkal játszottam, most kezdtem el újra. Hobbim a kosárlabda volt, versenyszerűen űztem, de körülbelül 2 éve abba hagytam ezt a sportágat az edző valamint a csapattársaim miatt is mivel nem volt meg az összhang köztünk valamint nem is jöttem velük ki nagyon, ezután már nem nagyon kezdtem új sportba, másképp szólva ellustultam és napjaimat a számítógép előtt töltöm, nagyrészt MTA-zom, és Cs-Go-zom,néha megesik hogy RL-ezek is de elég ritkán. Ennyi lenne röviden rólam. -
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem hallottunk túl jókat felőled.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.