Stuart Andres - Johhny

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Stuart Andres >

Panaszolt fél admin neve:
< Johhny >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Feljöttem szerverre, pecázgattam OOC felhangzott egy mondtat, hogy rossz a kapás. Kicsit poénkodtam, ami miatt leszóltak engem. Ezután vissza írtam egy az adott személyt "sértő" mondatot(egy szó nem tetszett adot félnek.) Ez után a személy admin-t hívott. Miután elküldtem neki a Log-okat amiben benne volt persze az is amit én írtam szankcionálásra került a sor, viszont előtte megkérdeztem párszor, hogy a jobbra balra lehetőség nem játszik-e. A kérdést teljes mértékben ignorálta és szankcionált. Utána PM-ben kérdezgettem kicsit amit hanyag mód lezavart egy két egyszavas "válasszal". >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< 1: A Log nem szereti az ékezetes betűket így előfurdulnak érdekes karakterek a Log-ban.
2:Jelen esetben nem a szankcionálással van a problémám, mert ha ezzel tényleg megsértettem valakit akkor felvállalom, de az hogy az admin nem volt hajlandó válaszolni és hanyagul intézte az ügyet már jobban zavar. >
 
  • Tetszik
Reactions: vice

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Johhny válaszát!
 

Johhny

Újonc
2019. 02. 22.
37
10
V2 karakter
Nathan O'Divine
Na halihó,
mint már mondtam, a játékostársad nem kutya, hogy ugatna neked. De azért úgy veszem észre te is tisztában vagy a jailed okával, hiszen leírtad azt, valamint jogosnak is tartod saját leírásod alapján.
A másik fél is megkapta a szankcióját az OOC-n elhangzottakra, valamint minden kérdésedre válaszoltam is amit PM formályában írtál a Szankciód után. Amennyiben egy OOC-n elhangzott kérdésre nem kaptál választ, lehetséges hogy elpörgött a chat és nem láttam. Visszanéztem a Logot is, egyszavas válaszra egyáltalán nem került sor.
OOC-n nem kell flegmán/irónikusan írni és nem lesz futsz bele ilyen ügyekbe.

Edit:
A bizonyítéknak szánt linked, nem megnyitható
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Amennyiben valami szabályt szegsz, onnantól kezdve vállalni kell a következményeket.

Szabályzatot olvasd át.

Viccelni pedig nem az ügy közben kell.

Jogtalan a panasz.
 
  • Szomorú
Reactions: gerike0762
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.