Stuart Andres jelentkezése az NNI-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Stuart Andres

2. Születés helye, dátuma
San Fierro, Cedars-Sinai Medical Centre, 1996.08.09

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, ganton, groove street 3.

4. Telefonszáma
563707

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Egyetemi Diploma(Mérnök informatikai szakon)

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
SCCS:Családi ügyek miatt nem volt időm tovább dolgozni. NNI: Családalapítás miatti leszerelés. BV-Fegyőr: Elkellett hagynom a várost kis időre.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen. 2019-ben körbüleül 3 évig szolgáltam ugyanígy a Nemzeti Nyomozó irodánál, ahonnan családalapítás miatt leszereltem

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Most, hogy a családom biztos lábakon áll, szeretnék újra csatlakozni a szervezethez.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Mivel sok tapasztaltom van a rendvédelmi szervek terén. Bár ténylegesen csak az NNI-ben szolgáltam a legtöbb rendvédelmi szervnek segétkeztem civilként is (pl. ARMY)



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Buza Vilmos Csaba

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2018 nyarán kezdtem el felfedezni őket, és körübelül azóta is játszok a SeeMTA v2 szerverén is.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
87 nap, 8 óra és 39 perc (125799 perc)

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Hells Angels Első alkalomkor körübelül 1 évet, ahol leader-ig vittem. NNI 1-2 hónap, a szervert ideiglenesen elhagytam emiatt léptem ki. BV(fegyőr), ARMY, körübelül 1 hónap, adminként voltam ott és két leader is visszakaptam az admint így sokan voltunk nekem távoznom kellett armyból ezzel eggyütt kiléptem BV-ből is. Irish Covenant 3-4 hónap, Ez elég rég volt és pontosabban nem emlékszem miért mentem el, de azt tudom hogy nem kirúgás volt. OKF 1 hónap, adminként mentem oda és egy idő után nem akartam, hogy miattam generálódjon tűz, úgy hogy dutyban voltam emiatt kiléptem és tovább áltam ARMY-ba. SCCS, 1-2 hónap, Admin rang miatt ki kellett lépjek szabályzat miatt.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
A rendvédelmi Frakciók közül az NNI vonz legjobban és ismét szeretnék kicsit a legál frakciók közé tartozni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Jelenleg Egyetemen tanulok mint foglalkozás, első félévesként a Debreceni Egyetemen. Szabadiőmben szeretek gitározni, és különböző játékokkal játszani.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/Ag0XunL

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/gF2AHRc
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.