Strumen Demitrov - Orton

Retrived

Újonc
2021. 08. 03.
33
27
V4 karakter
Enrico Gatti
LV karakter
Strumen Demitrov
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Strumen Demitrov >

Panaszra tett Admin neve:
<
Orton >

Panasz oka:
<
MG >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://armin.kim/seepaste/2Rx5 >

Megjegyzés:
<
Tehát a mi történetünk úgy kezdődött, hogy az egyik társunkat menekíteni kellett volna. Ez a Bolgár HQ melletti ipari parknál/benzinkúton történt. Mivel sok választásunk nem volt, így a HQ-n, alsó házba mentünk be, hogy felszerelkezzünk. Viszont mivel nekem pont ott volt a garázsom iparinál, így csak egy kevlárt vettem fel, amíg akivel voltam nem vett fel, mert nem volt nála. Eközben már rég leszállt egy helikopter az ipari park tetejére. Nagy kaliber nem volt látható rajtunk, csak a kevlár látszódott rajtam és egy maszk. Tehát teljesen nonszensznek tartom azt, hogy emiatt ledarálja a kocsit, illetve megöljenek/megpróbáljon megölni mind a kettőnket miközben máshová is mehettünk volna. Mindig megkapjuk, hogy ne hivatkozzunk a "mi lenne ha" dologra, erre fel ezt kapjuk meg válasznak az egész dologra! Lényegében MG-nek tartom azt, hogy Orton tudta, hogy pont a társunkat vitték volna el, tudta is, hogy lépni fogunk valamit és nézte folyamatosan a HQ-t. Olyan dologra hivatkozott, hogy a G mercit pont ott lőtték le. De akkor még nem volt a helyszínen, meg, rádiózva volt, hogy fegyveresek voltak, tehát ezért sem értem miért lett ránk lőve ha nem látott fegyvert nálunk. Logban amit társítok minden látszódik a beszélgetésünkről. Nem is érdekelte, hogy mit csinált, erőfeszítést nem tett, hogy megbeszéljük a dolgokat. Még mielőtt elkezdődött volna az OOC-zás reportban írtam le a dolgokat. Report ID: 199033
>
 

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
625
818
LV karakter
Zack Burns
Sziasztok!

Rádiózva lett, hogy a fekete G mercedesbe fegyveres tartózkodik.
[LVMPD] Sergeant Nathan Barnett: Sergeant Barnett, Metro Police, fekete G65 AK-s, stadion parkoló, ketten ülnek benne.

A G63 onnan jött ki, ahol ti voltatok, szóval egyáltalán nem a HQ-tok campeltem.

Miután tüzet nyitottunk a G63 mercire befordult a mögötettek lévő ház mögé, figyelni kezdtem a területet, amikor megláttalak, hogy kevlárba szállsz be a kocsiba, a lövöldözés helyszínén kevlár van rajtad, szóval nehezen elképzelhető, hogy semmi közöd, ahoz ami épp ott történik.
 

Retrived

Újonc
2021. 08. 03.
33
27
V4 karakter
Enrico Gatti
LV karakter
Strumen Demitrov
Sziasztok!

Rádiózva lett, hogy a fekete G mercedesbe fegyveres tartózkodik.
[LVMPD] Sergeant Nathan Barnett: Sergeant Barnett, Metro Police, fekete G65 AK-s, stadion parkoló, ketten ülnek benne.

A G63 onnan jött ki, ahol ti voltatok, szóval egyáltalán nem a HQ-tok campeltem.

Miután tüzet nyitottunk a G63 mercire befordult a mögötettek lévő ház mögé, figyelni kezdtem a területet, amikor megláttalak, hogy kevlárba szállsz be a kocsiba, a lövöldözés helyszínén kevlár van rajtad, szóval nehezen elképzelhető, hogy semmi közöd, ahoz ami épp ott történik.
Ez a kép amit beküldtél a HQ mellett van pontosan, ott áll jobbra az audi. És amit letartottál pontosan az alsó háznál van. Tehát a HQ-t campelted telibe a csipával. Még mindig nem volt nálam látható fegyver. Azért mert rajtam volt a kevlár szerintem még mindig nem elég ok arra, hogy elkezdj darálni az Audira ami teljesen elkülönül a G mercitől és a mögötte látható másik mercitől is mint a képen látható. És még mindig nem lehet erre alapozni hogy "mi lenne ha" és ehhez hasonló dolgok. Nem fűzök többet hozzá a dolgokhoz, minden látható amit beküldtem, várom a bíráló admin válaszát!
 
  • Tetszik
Reactions: MilanLV és Heble

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
625
818
LV karakter
Zack Burns
Sajnos a videót nem tudom megosztani veled, ami tisztázná veled a helyzetet, bíráló adminnak megmutatom, a rádiót követően rögtön megláttam a Mercedest a hq-tok melletti parkolóban, tehát nem a hq-tok, szimplán az informált autó volt ott, ha a hq mellet lövöldöztek, erre számítani lehet.

Az Audi-ra jóval később nyitottam tüzet szóval ne keverd légyszives.