Stringer Balage --> Wilszon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
v2-adminpk-logo.png


Először is leszögezném, hogy NEM az Adminisztrátor szankcionálása érdekében nyitom, hanem azért, hogy helyre tegyük a döntéseket, és elrettentőként hassanak a Jailek.

Játékos (IG) neved:
< Stringer Balage >

Panaszolt fél admin neve:
< Wilszon >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Irreálisan kevés szankció kiszabása >

Bizonyítékok:
<
NYERS LOG AZ 1 ÓRÁS ÜGYRŐL

SZANÁLT LOG

Fontos, hogy a SZANÁLT LOG-ban csak az általam fontosnak tartozz bizonyítékok szerepelnek, a NYERS LOG azért került csatolásra, hogy hiteles maradjak.

>

Megjegyzés:
< Komolyan ott tartunk, hogy ezért a stílusért, amit ez a két játékos megengedett magának, 450 | 250 perceket kapnak? Az ilyen játékosok miért játszhatnak még a szerveren? Értem én, hogy az Adminisztrátor határozza meg a métréket, de ilyen irreális módon? Ez a büntetés kicsit sincs arányban azzal, amit a két játékos leművelt az ügyintézés során. >
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Panaszt én fogom bírálni várom Wilszon válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Wilszon

Újonc
2020. 11. 25.
18
59
LV karakter
Moises Berrocal
V2 karakter
Zora Vukji
Szia!
Az ügy során eléggé sok minden megfordult a két fél között, amik ugye a logban is látszódnak.
A minősítést illetve a stílust amit képviseltek a játékosok ÉN ekkora szankcióval büntettem, mivel nem éreztem, hogy ezért nekem 800-900 percet kéne kiosztjak.
Nyilván ilyenkor az adminnak súlyoznia kell, a leírt szavak és a képviselt stílus miatt.
Én ezt a "KIS" szankciót osztottam ki, ha lehet mondani 450 percre hogy kicsi.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Én egyedül tényleg csak azt nem értem, hogy:
  1. Az ilyen játékosok miért maradhatnak a szerveren?

  2. Ez a jail idő, mint ahogy a két emberke megszólalásaiból is leszűrhető volt, megkönnyebbülést, és "nemtörődöm" hozzáállást eredményezett. Természetesen nem kell kifejtenem, hogy ezek a játékosok kicsit sem bánták, bánják majd meg amit tettek ilyen kicsiny szankciók mellett. És igen is, kicsi ez a büntetés ahhoz képest, amit leírtak az OOC chatre. (lásd: szanált log).

  3. Úgy gondolom, hogy inkorrekt volt ez a dolog. Tekintettel arra, hogy hiába inzultáltak azzal, hogy folyamat tolták az ikszdéket a chatre nem tudtam velük egyedül mit kezdeni, hisz Ők ketten voltak. Hiába lettek figyelmeztetve (többször is), nem hatott ki rájuk ez.

  4. Még mindig azon az állásponton vagyok, hogy az ilyen emberek NE lehessenek tagjai egy ilyen közösségnek. Szerinted mit fog mondani az a két játékos ha leülte a büntetését? - hogy nagyon megbánta a történteket, és nem lesz erre példa a jövőben? Persze h nem.

  5. Aki megengedi magának ezt a hangnemet a játékos társával, valamint egy Adminisztrátorral szemben, az vállalja már fel azt is, hogy ennek viszonylag súlyos kimenetele is lehet.

  6. Azon vagyok konkrétan felháborodva, hogy miután leülik ezt a büntetést, visszamennek a többi játékoshoz, és biztos vagyok benne, hogy ugyanúgy megteszik ezt a dolgot, amit velem, velünk megtettek...
UI:
Úgy látszik, hogy valóban egy véleményen vagyunk, viszont ez a büntetésben nem látszott meg:

[2021-08-02 13:57:07] [Output] : Admin[2] Wilszon: (( Amit leírt részéről érthető, mivel ezért a stilúsért valaki nem csak jail-t kap, hanem kitiltást ))
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Logokat elnézve nem egyszer nem is kétszer történt meg az illetőknél, hogy olyat szólnak ami nem oda illő még akkor is, hogy figyelmeztetve lettek, hogy azt fejezzék be még te Wilszon közlöd, hogy ezért kitiltás is jár ami teljesen elfogadható lett volna mint a jail mivel az ilyen nem közösségbe tartozó személy. Máskor légy szigorúbb az ilyennél. Panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.