Stringer Balage jelentkezése S.G.H. tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

IRL Orsós Balázsnak hívnak. Baranya megyében, Pécshez "közel" 40 km-re lakom. Még tanulok, hisz nemrég töltöttem be a 16. életévem. Egyébként 10.-es vagyok a: BMSZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziumában, ahol elektrotechnikát, illetve PLC programozást tanulok. Úgy tervezem, hogy az 5. év végére meg is kapom ezeket a szakmákat, illetve természetesen az érettségit. Megmondom őszintén, hogy a jövőmet nem elektrotechnikai cégnél tervezem, hanem kamionozásból szeretnék majd megélni! Remélem, hogy minden jól alakul majd! :) Több éve (kb.3) játszok RP szervereken. Pár szerveren van is admin tapasztalatom, hisz egy szerveren most is SA vagyok. (bár ez a szerver nemrég nyílt, kb. 10-15 átl. játékosszámmal, és itt is fel kellett lépkedni a ranglétrán.)

Mióta játszol a szerveren?

A szerveren kb. 2 éve regisztráltam a karakterem, de melellett minden SeeMTA szerveren van karakterem, bár megmondom őszíntén, nem nagyon tetszik a V3-ra alapuló szervercsoport stílusa, így maradtam a jó, öreg V.2-nél!

Eddigi elért dolgok:

A szerveren 20. szint (Több, mint 20000 perc)
Nem váltogattam a frakcióim, eddig egy frakcióban voltam, (SCCS) most is ott vagyok, és ott is fogok maradni egy jóideig, minimum műhelyvezető rangig tervezem ott a karrierem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért, hogy megnézhessem, hogy mijen egy S.G.H tagnak az élete a szerveren, segíthessek a többi játékos-társamnak.

Miért téged válasszunk?

Úgy vélem, hogy jó választás lennék, hisz:
- Megvannak a kellő ambícióim
- Tudok alkalmazkodni
- Higgadt tudok lenni, akkor is, ha már másnál pattanna a húr.
- Nem volt eddig BAN-om, és nem is lesz.
- Az eddigi jail-eimmel is úgy vélem, hogy elenyésző hibákkat vétettem, de ezekből már abban a percben megtanultam, hogy: "Oké, Balázs, ezeket a híbákat nem fogod elkövetni többet!"

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel az S.G.H. azon alapul, hogy akár a szerveren kérdésekre, észrevételekre válaszol, így a teljes szerveren töltött időmet, (napi 3-4 h) illetve ezen kívül, amilyen munkákkal megbíznak a nagyobb rangú társaim.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

IG: 3-4h ; Ezen kívül, amivel megbíznak, szakítok rá időt.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először elmondom, hogy ez szabályellenes, ezután figyelmeztetem, hogy hagyja abba a FIX kéregetést, ha még így sem érti meg, akkor KICK-ben részesítem. Ha visszajön, és fojtatja a "zaklatást", akkor kap egy "ijesztő", ám nem nagymértékű AJ.-t.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Ez a fogalom közel áll hozzám, hisz szerelő vagyok.
A következőket magyaráznám el neki:
SeeCity-ben 2 szerelőműhely van. Az egyik a See City Car Service (SCCS) a másik pedig a Fix&Drive. SCCS Los Santos-ban, míg Fix&Drive San Fierroban található.
Ha meghibásodik a kocsid, és ha még tudsz, akkor bemész az egyik műhelybe, ahol a szerelő felteszi a kérdést: Teljes javítást kér? Ezt nyilván a pénztárcádhoz mérten eldöntöd Magadban. Ha eldöntötted, akkor leközlöd a szerelő felé az igényedet, majd ő kalkullál neked egy összeget, amibe kerül a jármű javítása. Amennyiben te kifizeted az összeget, a szerelő neki is kezd a javításnak.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Legfontosabb: Városháza (VH) - Alapvetően ez a legfontosabb hely egy kezdő számára. Itt tud alap iratokat igényelni, és munkát felvenni. Enélkül nagyon nehéz elkezdeni a játékenetet.

Közepesen fontos: Autókereskedés (Autóker.) - A szerveren SZINTE nélkülözhetetlen, hogy autóval járjon a játékos, hisz óriási a játéktér, amit egyes esetekben be kell járni. Ezen a helyen a megfelelő tőkéből autót lehet vásárolni

Fontos: (SCCS/Fix&Drive) - Aki autót vesz, az biztos, hogy egyszer össze is töri. Ilyen helyzetekre ott az előbb említett szerelőműhely egyike.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Mindent megteszek annak érdekében, hogy mihamarabb a játékos rendelkezésére álljak, ha ez nem lehetséges, akkor tájékoztatom erről S.G.H. társaimat, és így már nagy valószínűséggel találni fognak valakit, aki tud segíteni addig a játékosnak, amíg be nem fejeződik az RP szituáció.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

AS (adminsegéd) Chat-be azonnal jelentem ezt az adminisztrátoroknak, hogy minnél előbb meg lehessen állítani a szabály újbóli megsértését.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen, sajnos voltam, de úgy vélem, hogy ezek nem akkora hibák, hogy eltekintsetek az S.G.H-nak való felvételemtől. https://imgur.com/a/ybtcF0h

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem, és biztosíthatlak titeket, hogy nem is leszek! https://imgur.com/a/ybtcF0h
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Atticus

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.