Stinger Needles Tattoo Studio

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
1 807
18 408
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
321c2911a73fd8d51a52f8f0783e14bf.png


A legjobb tetováló szalont keresed Las Venturasban? Talán tudunk neked segíteni, hisz mi ismerjük a legjobbakat...
Állj meg a Stinger Needles Studio-ban és te is garantáltan megtalálod a legjobbakat. Biztosan felvetődik a kérdés, hogy miért is mi vagyunk a legjobbak?

A szalonunk sok-sok éve működik, egy sok-sok éves tapasztalatú csapattal, a hét minden napján fogadja ügyfeleit az ötleteikkel.
Csapatunk tökéletes minőségben, makulátlanul készítik el az előre megválasztott mintát, amit tetszőleges formában hozhatsz el nekünk. (pendrive, fénykép, rajz, stb.) Ha azt tartod a legegyszerűbbnek, elküldheted nekünk az info@stingerneedles.com email címre is, időpont kéréseddel együtt.
 
2019. 01. 10.
1 807
18 408
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Urbano
Helló, szevasztok, Urbano vagyok. Lényegében a Stinger Needles Studio vezetője, mellette művésze. Több mint fél évtizedes tapasztalattal rendelkezek a tetoválást illetően, biztosíthatom, hogy jó kezekben leszel, ha minket választasz.

Enrique
Szevasztok, Enrique vagyok, egy huszonhét éves srác. A Stinger Needles egyik alkalmazottja vagyok. Három éve vagyok a szakmában, örömmel és biztos kézzel várok mindenkit, aki szeretne magára valamilyen mintát.

Esteban
Sziasztok, Esteban-nak hívnak, huszonöt éves vagyok, bár ez gondolom nem sok mindenkit izgat... A Stinger Needles egyik alkalmazottja vagyok, két éve a szakmában... Kedvenceim a törzsi tetkók, de természetesen örömmel elvállalok más mintákat is.
Weboldalunkon meg is tekintheted művészeink összes eddigi munkáját, személyekre osztva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.