Stilinsky Leonard jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 10.
39
10
V2 karakter
Stilinsky Leonard
tiAsvMD.png


Q24882U.png

IC RÉSZ
Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték:Stilinsky
    Középső:
    Kereszt:Leonard

2. Édesanyja leánykori neve:
  • Név:Stilinsky Ilona

3. Születési adatok:
  • Dátum:1989.02.15
    Hely:Los Santos
    Nem:FÉRFI

4. Súly és magasság:
  • Súly:100kg
    Magasság:200cm

5. Állampolgárság:
  • Magyarországi állampolgár: IGEN
    HA NEM: Magyarországi állampolgárságra jelentkezett: IGEN/NEM
    Jelenlegi állampolgársága:Magyar

6. Lakhely:
  • Bejelentett lakhely:Los Santos A/4

7. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola:Los Santos
    Iskola neve:Los Santos Rendvédelmi egyetem
    Ideje: 2013/01/05 - 2017/01/05
    Végzettség diploma+éretségi+Szakma

8. Előző munkahelyei:
  • Cég neve:Országos Rendőr Fő kapitányság
    Alkalmazás ideje:2021.06.27
    Feladatköre:Fötörzsörmester
    Távozás oka:el lettem bocsájtva
  • Cég neve:Fix And Drive
    Alkalmazás ideje:2020
    Feladatköre:Vontatos
    Távozás oka:Le adtam

9. Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
  • IGEN

10. Kapott bírságot az elmúlt 5 évben, ha IGEN részletezze:
  • Nem

11. Telefonszáma:
  • 604154

12. Meséljen magáról (Legalább 75 szó):
  • Stilinsky Leonardnak hivnak. Los Santosba születem 1989.02.15. Jelenleg egyedül élek nincsen senkim sajnos Szüleim meghaltak autó balesetben.Egy álmom van amit szeretnék teljesíteni még pedig az hogy Rendvédelmi tag lehessek.Los Santosba Érettségiztem+Diplomáztam,itt szereztem meg a szakmámat példás értékeléssel végeztem el. Hobbim: Szeretek autózgatni, pecázni,Konditerembe járni,futni,Sportolni illetve másokon segíteni.Nagyon kitartó Embernek gondolom magam mivel amit elhatározok végre hajtom akkor is ha lehetetlennek tünik. Szeretek csapatban dolgozni. Szoktam a barátaimmal túrázni a Los Santosi erdőkbe Szeretek jótékonykodni.Napi 4 órát edzek.Nagyon szeretünk az ismerőseimmel jótékonykodni,illetve segíteni másokon.Két munka helyem volt eddig Bányász és Kamion Sofőr de rájöttem ara hogy nem a saját utamat járom,mivel én nem ere születem,édesapám példáját követve Rendészeti foglalkozásban szeretnék elhelyezkedni

13. Honnan értesült a tagfelvételről:
  • Egy kollégával beszéltem és ő értesített róla

14. Milyen nyelveken beszél:
  • Magyar,Angol,Német

15. Volt tagja terror, illetve egyéb bűnszervezeteknek:
  • INEM

16. Vezetett már alkohol, illetve kábítószer befolyása alatt, ha IGEN részletezze:
  • Nem,nem is szertnék

17. Fogyasztott kábítószert, illetve egyéb tudatmódosító szereket, ha IGEN részletezze:
  • Soha

Q24882U.png


OOC RÉSZ


Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték:Marton
    Középső:
    Kereszt:Mátyás

2. Születési adatok:
  • Dátum:2004.02.15
    Hely:Nagykanizsa
    Életkor:17 éves vagyok
    Nem:FÉRFI

3. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola (Általános, Középiskola, Egyetem, Főiskola):
    Végzettség (Ha nincs akkor "Általános"):Általános iskola

4. Mióta játszol az SGS szerverein (V3,LV,V2,SAS):
  • 2018

5. Hány játszott perccel rendelkezel:
  • 32874

6. Sorold fel a hobbijaid:
  • Szeretek focizni,Szeretek pecázni,Offroad versenyekre járni,Turázni

7. Milyen karaktert alkotnál a frakcióban:
  • Az a 30 éves férfi lennék akit mindenki úgy ismerne, hogy egy nagy humorzsák de ha akció van akkor 110% -ott nyújt. Erős és kitartó de egybe jó szívű is. Mindig igazságos mindenkivel szemben. Feletteseivel szemben tisztelettudó. Parancsokat a legjobb legjobb tudása szerint végrehajtani. Egyedül és csapatban is kiváló teljesítményt nyújt.

8. Miért szeretnél csatlakozni a frakcióba:
  • Azért szeretnék mivel ez az a frakció ami számomra a legjobb lenne,mivel olyan hatáskörük van amiben én szeretnék tevékenykedni

9. Milyen terveid vannak a frakcióban:

  • A lehető legmagasabb rangra eljutni és minél több időt eltölteni a frakcióba,és új barátokat szerezni

10. Milyen nyelveken beszélsz:
  • Magyar,Angol,Horvát

11. Voltál már bármilyen rendvédelmi frakcióban a szerveren, ha IGEN részletezd.

  • Voltam igen. ORFKba voltam és azért bocsájtottak el mivel meg szegtem az egyik frakció szabályzatnak a pontját

12. Voltál-e már bármely más frakció tagja, ha IGEN részletezd:
  • Voltam Fix And Driveba de nem igazán jött be szóval le adtam jelenleg Parkolás Felügyelteben vagyok.

13. Mesélj magadról (Legalább 150 szó):

  • Marton Mátyásnak hívnak.2004.02.15.én születem. Jelenleg Mezőgazdasági Gépszerelő,Gépésznek tanulók.Nagyon Szeretek kirándulni illetve a mezőkön lenni traktorozni.Szeretem szerelni is őket, illetve autókat mivel édes apám jelenleg Autó szerelő van egy saját műhelyünk ahól tudunk tevékenykedni.Iskola mellet járok dolgozni egy Tszbe ott meg ki tudom élni a traktoros vágyaimat.Jelenleg egy offroad autót építünk édes Apámmal. Van kettő darab kutyusom Husky Fajták Nagyon szeretem őket. Szépség, Szörnyeteg a nevük, Meg van egy Lovunk ami Édes Anyámé. Szabad időben vagy gépezek vagy éppenséggel ami van a házköröli munka azt teljesítem. Nagyon szeretek csapatban dolgozni. Alkalmazkodó típus vagyok. Nagyon Barátságos vagyok. Van Pár jó, Rossz tulajdonságaim: Jó: nagyon barátkozó típus vagyok,Tisztelet tudó,Szeretek Segíteni másokon Rossz: nagyon hiszékeny vagyok,Nagyon hamar megtudnak bántani.Szüleimmel élek még jelenleg, illetve a barátnőmmel.Napi 4-7 órát tudok játszani. Ebből minimum 5 órát a frakcióra töltenék mivel nagyon szeretnék bekerülni ebbe a frakcióba. Sajnos Dohányzom is aminek a szüleim nem nagyon őrülnek. Mivel meg keresem rá az árát így édes Apám meg engedte hogy Dohányózak

14. Miért válasszunk téged:
  • Tisztelettudó, jószívű és igazságos vagyok. Gyorsan alkalmazkodok. Csapatban és egyénileg is kiválóan teljesítek. Feladatatimat teljes erőbedobással végzem el. Feletteseimmel szemben megadom a tiszteletet és megfogadom jó tanácsukat. Kritikákat nagyon jól fogadom ha építő jellegel mondják.

15. Mennyire fontos a csapatmunka a frakcióban, részletezd:
  • zámomra nagyon fontos mivel eben a frakcióban szinte kötelező a csapatmunka pl:egy buktatás során vagy bármi féle akció során.

16. Csatolj képet a névváltásaidról, jailjeidről, kitiltásaidról, előző neveidről és játszott percedről.:
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V2 karakter
luna.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk.
Megjegyzés: Jelenleg csak átjelentkezés és visszaszerelés van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.