Stilinsky Leonard Jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 10.
39
10
V2 karakter
Stilinsky Leonard

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok,Matyinak ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2548 idén regisztráltam be ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Nem,nem is szeretnék http://kepkezelo.com/images/1labhfztyi4lw5axq0yy.png


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem mind a kettővel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta 7-8 órát, persze egyet is értek vele ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ 16 éves vagyok.Marton Mátyás a nevem.Szeretek szerelni meg igazából annak is tanulók.Szeretek motorozni illetve focizni.Hamarosan végzek a jogsival.Családommal élek.Szeretek motorozni. Mezőgazdasági gépszerelőnek tanulók illetve gépésznek. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Stilinsky Leonard ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos kórház~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi, Autószerelő~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nagyon becsülöm ezt a munka kört és nagyon is foglakoztat meg ahogy hallottam maguk jó közönség ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Stilinsky Leonard a becsületes nevem. Eddig áruszáltóként dolgoztam illetve Árufeltöltő,Rendőrségen. Most jelenleg munka nélküli vagyok.32 éves vagyok jelenleg.Van 2 gyermekem feleségem. Rá jöttem arra hogy jobban foglalkoztatnak az autók illetve a szerelésük.Tanulmányaimat Losantosba keztem elvégeztem lett egy érettségim illetve egy szakmám autószerelő és mérnök csak sajnos még nem volt alkalmam elhelyezkedni. Édes apám is ezzel foglalkozót csak sajnos le robbant igy hát nem tudta folytatni pálya futását.Rendőrséget azért hagytam ott mert rá jöttem hogy az nem én vagyok nekem nem nekem való volt. Az árufeltöltő az sajnos a pénz miat nem volt alkalmas és már pedig a családot elkel valamiből tartani. Így már csak magukba tudok reménykedni hogy kapok egy esélyt és higgyék el nem fognak csalódni bennem. Birom a terhelés.Szeretek csapatban dolgozni.Köszönöm hogy el olvasták ~

Aláírás:

Stilinsky Leonard.

 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.