Stewie moderátori jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres


Florencia Andres Jelentkezési lapja



Alap Adatok:



Előző fórum neveim:

-StewieV2
-Stu
-Stuart R Andrea


V2 Pályafutás kezdete:

2018.06.07

Fórum használat:

Pontos dátumot nem tudok, mivel még a régi fórumot használtam eleinte.
Az új fórumot megnyílás óta használom. (2019.01.10)

Egy nap általában egy, maximum kettő óránként frissítek rá és nézem át a fórumot.


Csapatba való csatlakozás:

Régi játékosként rengeteg mindent tudok, ismerek a fórummal kapcsolatban. Moderátori, S.G.H. és Admin múltam miatt,
pedig alkalmasnak látom magamat a feladatra, hogy segítsek másoknak, esetenként moderáljam a komolyabb hibát vétő embereket.

Csatlakozásom indoka annyiban merülne ki, hogy rengeteget látogatom az oldalt és sokszor előre látok 1-1 moderálásra váró embert,
akár topic-okat amit még nem helyeztek át moderátorok. Emiatt szeretnék csatlakozni és segíteni ezt a munkát.


Kezdő fórumozók segitése:

Legtöbb player a frakciókba való csatlakozás, fórum hirdetések vagy esetenként panaszkönyvek megnyitása miatt kezdik el használni a fórumot mielőtt jobban beleásnák magukat ebbe.
Legfőbb probléma általában ilyenkor a topic megnyitásakor való formázás elhagyása. Mivel a kezdők nem a leíró topic-okat keresik először, ezért szerintem ezekre való rámutatás lenne a legnagyobb segítség eleinte. Ezeknek akár elmagyarázása konyha nyelven ha szükséges (bár a leírások egyértelműek és véleményem szerint végtelenül egyszerűen, mindenkinek érhetően van leírva.)


Ismeretségem:

Régebbi szerveren való együtt dolgozás végett talán mondhatom barátomnak @Pexy -t és @Bazsi -t is.

Bemutatkozás:

Elég sokszor kellett már bemutatkozzak elég sok helyen igy reményeim szerint már mindenki sejti miket fogok további sorokban írni. Csabának hívnak, szerveren legtöbben Stewie néven ismernek.
21 éves vagyok jelenleg, a szó legszebb értelmében munka nélküli. Bár voltam egyetemen mérnök informatikai szakon, ezt végül tavaly befejeztem (ennek indokát megtartom magamnak ha nem probléma.) Hobbimként tartom számon a gitározást és éneklést amivel szívesen foglalkozok, talán később komolyabb módon is (
addig is egy kis ön promo khmm....)
A lap eddigi tartalma alapján és a szerveren ellátott feladataim alapján szerintem legtöbben tudhatják, hogy laza, barátkozó stílusom ellenére komolyan veszem azt a feladatot amit kiosztanak nekem. Bemutatkozásként még elszeretném mondani egy elég nagy hibámat, ami a hangulat "ingadozás". Lényegében a stílusom nagyon függ a hangulatomtól. Ezt mára már elég jól kitapasztaltam, igy elkerülve a problémákat amennyiben rossz hangulatom van, eltávolodok az olyan feladatoktól amiket károsíthat ez a behatás az adott időben.



Kérdések:


  • Szerinted miért fontos a minden hónapban történtő moderátor értékelése?​
    • A moderátor értékelése több szempontból fontos. Két lehetséges értékelés van, pozitív és negatív. Pozitív értékelés esetén az adott személy morálja javul, szívesebben végzi a feladatát tudva, hogy megbecsülik azt. Negatív értékelés esetén a moderátor tudhatja, hogy milyen problémák vannak a "munkája" folyamán és ezeket kell kijavítania. Ezek nélkül az értékelések nélkül amennyiben különösebb "kontakt" nincs a moderátorok között sokszor gyorsan megunhatja magát egy-egy moderátor és érezheti feleslegesnek azt amit csinál.​
  • A legjobb barátoddal együtt kerültél be a csapatba, a barátod megszegte a moderátori szabályzatot, mivel régóta ismeritek egymást, ezért megkért, hogy ne mondd el a vezetőségnek, mit cselekszel?​
    • Természetesen a "jó válasz" az, hogy azonnal megkeresek egy vezetőségi tagok és elmondom. Azonban személy szerint először fontolóra venném, hogy milyen szabályzatot vétett. Súlyosabb szabály megszegése esetén természetesen simán csak szólok a vezetőség felé, hogy ezt történt, viszont amennyiben egy "kisebb szabályt" szeg meg (tudom-tudom minden szabály egyformán fontos és mindent ugyanúgy bekell tartani) nem az lesz az első dolgom hogy rohanok köpködni, hogy "nézd nézd mit csinált" hanem először is megbeszélem vele, hogy mi az amit elrontott, miért volt ez. Amennyiben ez segítségére van nem azt mondom tovább, hogy elrontotta és kész, hanem hogy megbeszéltük, ezt elrontotta vállalja a felelősséget viszont később ez nem fog előfordulni. Leginkább ezt amiatt tenném mivel bármennyire is fontos az hogy a szabályokat betartsuk nekem azért egy barátság többet ér, továbbá vezetőség is szerintem jobb néven venné, hogy nem elrontotta és kész, hanem elrontotta, ezt felfogta és azonnal a probléma javításával foglalkozik.​
  • Mi a feladata szerinted egy Globális Moderátornak?
    • A moderátor feladata, mint minden máshol egyszerűen leírható. Az adott platformon való kezdő emberek segítése, leírt szabályok betartattatása, másokkal való megértetése. Globális moderátor továbbá a fórumon való rend megtartásáért is felel. Elavult topic-ok helyre rakása, esetenként újra nyitása. Ezzel egy letisztult éárhető platformot készítve a playerek számára​



Egyéb:


Köszönöm, hogy a lapomat elolvastad. A tartalma elolvasás után szerintem egyértelmű, hogy nem egy másolt valami. A formázás egy elég egyszerű letisztult dolog lett. Nem nézegettem most hogy hasonlít-e vagy sem más lapra, bármire a formázás. Amennyiben túlságosan hasonlít, és ez mint olyan probléma volna, szeretném kérni a jelzését, hogy ezt javíthassam. (bár megkell hagyni a kék a kedvenc színem szóval kék szín az marad.)



 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szia, szép napot. A lapod egészen kerek lett és átfogó, bár felfedeztem néhány apró hibát mely figyelmetlenségből fakad. Ilyen például a kis- és nagybetűs elírás (a mondatokat nagy betűvel kezdjük), mondatvégi írásjeles és más helyesírási hiba. Olvasd át és javítsd ezeket, egyébként sok sikert kívánok.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és Stewie

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Szia, szép napot. A lapod egészen kerek lett és átfogó, bár felfedeztem néhány apró hibát mely figyelmetlenségből fakad. Ilyen például a kis- és nagybetűs elírás (a mondatokat nagy betűvel kezdjük), mondatvégi írásjeles és más helyesírási hiba. Olvasd át és javítsd ezeket, egyébként sok sikert kívánok.
Hali. Őszinte leszek miután megírtam az egészet, teljes átnézést nem szenteltem a lapnak, mert úgy gondoltam ilyen hibákat nem vétettem. Viszont most átolvastam, és valóban felfedeztem egy kettő hibát amiket javítottam. Köszi az észrevételt.
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy és Alax

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Kapsz egy lehetőséget te is tőlünk.
Elfogadva, 09.30 (szombat) 16.30-ra várunk TS-en a szóbeli meghallgatásra.
 
  • Tetszik
Reactions: Stewie
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.