Steven R Turner - Zsiga

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Steven R Turner

Panaszolt fél admin neve:
Zsiga

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálás, ügy közben M4 előrántgatása.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/BDfGyWK

Megjegyzés:
Szép napot. Érdekesnek tartom, hogy a többi fél a "DERBYRE" semmilyen szankciót nem kapott. Nem véletlen szálltam ki és túrtam le egy embert, folyamatosan leszorítottak és nekemjöttek. Ezzel nem is lenne baj, de Zsiga helyetelenül bírált.. Választ nem kaptam tőle arra, hogy ők miért nem kaptak szankciót. Mellesleg Zsiga az ügy közben 3-4x előrántotta az M4-et és ráfogta a játékosokra. Szerintem ez nagyon nem egy adminra illő viselkedés.
Azt is láttam, hogy körülbelül Zsigára van a legtöbb panasz. Azért ez elgondolkodtató, ha belegondolunk.


Panaszhoz hozzászólhat:
Zsiga, Bíráló Admin
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Na Tsáó! 2x mentek neked 100 km/h környékén. Ez nem mondhatni derbynek csak pitelésnek és te egyedül egy konvojba belerontasz, majd kiszállsz és indokolatlanul elkezdesz lövöldözni és megölsz egy embert. 2x vagy 3x vettem elő az m4-t egyszer azért hogy lőjjek mert afkoltál csak közbe vissza jöttél.
 

Adosz

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
273
167
V4 karakter
Kazuyuki Oshiin
LV karakter
Logan Walker
V2 karakter
Zaba Crusader
Csőcső Steven, nem értelek mostanáig se a PK szerintem jogtalan több okból is hiszen Zsiga a dolgát végezte. Látod IC hogy 5 autó egymás után megy majd amint leírtad ooc is "poénból" megkérdezed: " Mi ez felvonulás? " majd mondod " Na akkor jövök én is. " ez szerintem nem áll helyet hogy egyedüli civilként 4 fekete és egy fehér autóhoz csak így beállsz majd mellettük jössz. Másrészt azért lettél letolva meg azért mentek neked hiszen IC mi egy konvojt alkottunk te meg be álltál a konvojba akadályoztad és veszélyeztetted a konvojt. Itt mi cselekedtünk, egy nagy mercedes vagon neked állt egy másik nagy range rover terepjáróval, erre te totálkár lettél, ezzel a célunk az volt ne tudj minket követni és ne legyen feltűnés. Nem akartunk kiszállni és rád lőni hiszen abban a pillanatban az nem illet volna az RP kereteibe. Te megfogtad és mikor totálkár lettél kiszálltál a kicsból és daráltál, szerintem ez nem elég indok arra hogy megölj egy embert, de ez már persze Zsiga-n múlt hogy ítélte ezt meg, másrészt tényleg 5 kocsi volt ott jelen mi láttuk az egészet szerintem a tudat alattid se engedte volna hogy ennyi kocsi jelenlétébe te kiszállj majd egy M4-essel elkezdj darálni. A panaszhoz nem volt jogom hozzászólni, tehát vállalom a figyelmeztetést. Zsiga szerintem helyesen járt el az üggyel kapcsolatban.
 
  • Tetszik
Reactions: Fade

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner
Persze, Zsiga. Azért tartod rá Riderre is a fegyvert, nem? Mert én afkolok? Valós.. Ott voltam végig, a képek is bizonyítják. Hülyének nem kell nézni. Mellesleg Zsiga az ügy közben kijelentette, hogy a Derbyért nem ad semmit. Tehát ezzel te is mondtad, hogy ez derby volt. Csak hát mivel többen vannak és haverok mégsem derby, igaz? Mellesleg 2x 3x elővetted és lőttél hogy ne afkoljak de közbe visszajöttem? XDDD Ugyan.. Csak értelmezd a mondatot..
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Legyen igazad Riderre rátartottam ebben igazat adok, de hogy mindenbe belekötsz az már nem szép dolog. Neked semmi se jó. Várom a bírálást.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Mint aki részt vett az esetben így hozzá szólnék az egészhez . A mai nap elmentünk mint orosz frakció rpzni jöttünk vissza és a see klubnál egy 918 be csatlakozott a konvojba. Követett minket rádióztam hogy kicsit legyünk szorosabban hogy ne jöjjön közénk így viszont nem tudott közénk be jönni ezáltal a renge rovert elkezdte kilökni és a g65-t is . Megjegyzem hogy már törötten az az eléggé füstölősen csatlakozott közénk . Rádióztam hogy a g65 tegye ki a sorból hogy tudja hogy nem látjuk ott szívesen. A g65 ne frontálisan ment neki mint ahogy a képen is lehet látni a 918 42 vel ment fel a g65 alap kb 40 el mehetett és oldalról 40 el kicsit meglökte a képen látszódik . Mi után látta hogy mi ezt a manővert végbe vittük elkezdett fel le járni az 5 kocsik között így rádióztam hogy az alagút után mindenki álljon meg a 918 követett minket a g65 megindult de nem érte el mivel alap g65 VS 918 .... a így a range roverrel akartuk el kergetni/rá ijeszteni mikor a range rover belement a 918 kicsúszott a fűre és ezáltal tk lett kb ha 100-ra gyorsultunk fel a 918 gyorsult és befékezett mi nem fékeztünk. Mikor tk lett a 918 ki szált az említett ember és elkezdet minket lőni. Nos akkor kérdem én ! Mi indokból lőtt ki minket ? Mi indokból kezdett el lőni 15 fegyvertelen emberre ? Tudtommal a derby az hogy ha többször indokolatlanul 150 vagy a felett elkezdi törni a kocsikat frontálisan ! Ennyit tudtam mondani az esetről . Az esetről bemásolok egy két képet . Egy képen egy fekete m5 lesz amit a 918 tört össze ...


https://imgur.com/a/Cv3Bctf
https://imgur.com/a/ggSCl4g
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner
Értem, csak annyit kérdeznék, hogy nektek mi közötök van az ügyhöz? Nem rátok van panasz, hanem Zsigára. Figyu szerintem mehet nekik. Mellesleg Zsiga.. Elsőnek akkor miért hazudsz? Elsőnek nem tartottad senkire, csak azért hogy ne afkoljak.. Utána már bevallod, hogy rátartottad? Hogy van ez?
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Mivel a bírálásnál én is ott voltam részt vettem benne az egész ügyben az ügy rám is tartozik így ezáltal egy hozzászólást én is kaphatok az ügyhöz, a figyelmeztetést bevállalom annyit megért hogy leírjam az igazam .
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Amint elmondtam igen rátartottam Riderre, de még mindig bosszú pk-nak érzem ezt a pk-t.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

SwooshY

Barangoló
Támogató
2019. 01. 12.
115
27
23
Budapest
V4 karakter
Dave R Williams
LV karakter
Lisa Williams
V2 karakter
Steven R Turner
Nem értem, hogy ezeknek az embereknek mi köze van az ügyhöz?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.