[Steven O'Brian] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dust

Újonc
2019. 01. 10.
28
31
V4 karakter
Krisa Saint
LV karakter
Keywon Tyzee
V2 karakter
Steven O'Brian
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Steven O'Brian
Születési hely, idő: 1995.05.25 Los Santos
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Tel:. 36224339562
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos Jefferson ST. 10
Legmagasabb végzettsége: San Fierro University of Criminology
Eddigi munkahelyei: Los Santos Útdíj ellenőrző

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Steven O'Brian a teljes nevem, a Los Santosi kórházba születtem, mindig is itt éltem, ismerem mint a tenyeremet! arányaiban jó tanuló voltam, de a csibészséget sem vetettem meg! (Előéletem büntettlen ettől függetlenül.) 28 éves vagyok. 198 centi és 90 kg. Fő célom hogy segitsek az embereken a bűnmegelőzése és a rendfenntartása. Jól kijövök az emberekkel és szeretek csapatban dolgozni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Zsolt
Mennyi idős vagy: 23
Legmagasabb iskolai végzettséged: Érettségi
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 1 nap, 8 óra és 35 perc (1955 perc) ez erősen változik!
Csatolj egy képet az UCP-ről: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=694N_vtelen.png
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy fiatal magabiztos/szigorú rendőr tisztet, aki a hivatásának él, és folyamatos fejlődést akar elérni! valamint egy nagy rangot! Aktív vagyok a szerveren, így lehetőség van arra is hogy teljesítsek egy nap többszöri időben szolgálatot. Kissé szigorú lennék viszont a szerint intézkednék amit megkövet a szituáció.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel segítőkésznek és emberségesnek gondolom magam! OOC is rendőr szeretnék lenni! voltam már több szerveren is rendőr és elég jól ment! Szeretem ezt csinálni, eléggé bele tudnám élni magam.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem
 
  • Vicces
Reactions: Mars

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Steven O'Brian!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2024.02.05. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2024.02.05. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.