Steven Justin jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

.Koresz

127bando
2019. 10. 08.
92
228
19
Stuttgart
www.youtube.com
V4 karakter
Carolin Meyers
LV karakter
Lorenzo Damiano
UZhrjSF.png



FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP
[/size]



[ O ][ O ][ C ]


Beceneved, amin szólíthatunk:


~ Laci ~


Életkorod:


~ 15 ~




A játékon belüli szinted:


~ 7 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)


~

https://gyazo.com/ec77e65efdcd44ffa364a904b1cb5fe0
~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod


[~ Igen elég sokszor. ~





Rendelkezel mikrofonnal?


~ Igen ~




Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Szép napot,Vér lászló a becsületes nevem, 15 életévemben vagyok jelenleg.Kint élek külföldön ezen belül Németországban 5 éve tartózkodom itt.Jelenleg az iskolát is németorzságban végzem, osztályba járok.Középiskolában tanulok a 9.ossztályban.Nyelveket tanulok ezen belül sorolnám a Nemet,Francia és Angol nyelvtanulást.Nem mondhatom magamról,hogy a legjobb tanuló vagyok de ami tőlem kitelik az megteszem ez érdekében.Szabad időmet legtöbbrészt az MTA ra forditom ezen belül a SeeMTA V2 re.Régóta szerettem volna már kiprobálni a rendvédelmi RP-t,de itt van a lehetőség és én ezen szerertnék fogni!Hobbymnak sorolnám a bicózást,de nagyon szeretek motorozni is! Sikeresen beiratkoztam németül a motorjogsira és hála a jó istennek..gyorsan de biztosan haladok is vele! IRL is mindig érdekelt a rendvédelem..bármi volt utcán vagy adott legyen a példa egy rendőrőrsön való intézkedés..mindig megálltam és türelmesen végig néztem illetve hallgatam.Tanuló vagyok a rendvédelem téren de azért valahol elkell kezdeni a dolgokat.Személy szerint jófejnek tartom magam,de ha bunkózik valaki akkor énis bunkózók amit személy szerint tök jogosnak tartok! ~














[size=20pt][ I ][ C ][/size]





Teljes neve:


~ Steven Justin ~








Anyja, apja neve:


~ Peter Justin,Amdanda Candyland ~





Elérhetősége (email, telefonszám):


~ laszlover2014@gmail.com ~








Büntetlen előítéletű?


~ Nem ~






Személyi igazolványáról egy kép:


~
https://gyazo.com/e790b1c5c09610f61b8d45841b3988e3
~





Van-e ismertsége a csapatunkon belül?


~ Nincs ~






Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?


~ Nagyon. ~






Gyakran jár műhelyünkbe?


~ Igen ~






Csatolja be önéletrajzát:


Steven Justin vagyok 1995.11.16 születtem LosSantos-ban.A nap világot 24. évvel ezelőtt láttam meg,az volt a nagy álmuk szüleimnek hogy fiúk legyen, adta isten igy is lett.Gyönörű és egyben egészséges,feleségem 3 éve szülte az egyetlen kisfiam.Azóta 3-an boldogitjuk egymás mindennapjait.Sokat szoktam utazni más országokba,sok országot bejártam már és sok újdonsült dolgokat láttam,vagy tanultam utazásaim során..Egy pár éve hagytam ott az autó versenyzést mert hát már nem az én stilusom, ezt a sportot ha lehet annak nevezni de én inkább hobbynak nevezném,10 évet üztem. ~










Aláírás:



Steven Justin







































 
Utoljára szerkesztve:

Hekky

Újonc
2019. 11. 14.
1
3
V4 karakter
nincs
Sergej világmegváltó terve!!!!
See mta v2 szerver kifagyasztása és világuralomra törés az mta communytiben!!
Érdemes felvenni mert egy external szerveren dolgozik mint admin 1!
Remek munka erő mert Exg-n afkolja az admin duty perceket hogy feljebb kerüljön a tulaj szemébe aki szintén az mta communyti világura szeretni lenni

by:Hekky Well

MarcYk válasza:
26.) Fórum bármely területén tilos, oltogatni, parodizálni a másikat, bele értve a ,,beefelést'' is. Ez vonatkozik a chatboxra is!
Büntetés: 100 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesül!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

.Koresz

127bando
2019. 10. 08.
92
228
19
Stuttgart
www.youtube.com
V4 karakter
Carolin Meyers
LV karakter
Lorenzo Damiano
Sergej világmegváltó terve!!!!
See mta v2 szerver kifagyasztása és világuralomra törés az mta communytiben!!
Érdemes felvenni mert egy external szerveren dolgozik mint admin 1!
Remek munka erő mert Exg-n afkolja az admin duty perceket hogy feljebb kerüljön a tulaj szemébe aki szintén az mta communyti világura szeretni lenni

by:Hekky Well
Honnan tudod?
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Sergej világmegváltó terve!!!!
See mta v2 szerver kifagyasztása és világuralomra törés az mta communytiben!!
Érdemes felvenni mert egy external szerveren dolgozik mint admin 1!
Remek munka erő mert Exg-n afkolja az admin duty perceket hogy feljebb kerüljön a tulaj szemébe aki szintén az mta communyti világura szeretni lenni

by:Hekky Well

Köszönjük a szép szavakat. Fórum szabályzatot olvasgasd át előbb mielőtt valahol valamit irogatsz.
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
((Mintára legközelebb figyelj oda! ))

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.