Steven D Lorenz -> Fade/szunyog/Gregory

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Kód:


Teamspeak felhasználó neved:
Steven D Lorenz//Scotty

UID-d:
5iPF9KD/X8SRYND1CQiwc5BcZi4=
Bann pontos időpontja:
Nagyábból 1 és fél napja.

Bann pontos indoka:
Moderátór szídás #Szunyog #Gregory

Ki bannolt ki:
Szunyog volt a bíráló moderátór,de Fade bannolt

Amiért unbant szeretnél kapni:
Nos holl is kezdjem. Elöszőr is sziasztok/szép estét/jóreggelt ! Elöszőr is megbántam amit tetem/csináltam ! Tudom ez egy sablon szöveg,visszont sajnos amikor én ezt a bünt tetem(moderátor szídás) akkor elég szar napom volt csúnyán fogalmazva. Sajnos az nap kaptam egy 400 perces jailt ami miadta elment a kedvem,IRL és volt egy pár vitám/gondom. Tudom hogy ez nem mentség arra amit tetem mivel megtetem és szabályzatot szegdtem ! És bevallom meg érdemelten kaptam a szankciót,sajnos ez allat a 1 és fél nap allat nagyon sokat gondolkoztam azon amit tettem. És Team Speak3 nélkül nem tudok SeeMTA v2-özni. Hiányzanak a barátok/Frakció meetingen nem tudok meg jeleni. De legjobban a barátaim hiányoznak ? annyit kérek tőlled Sunyog hogy kérlek nagyon szépen kérlek sőt könyörgöm egy utolsó esélyt hadd kapjak ! Ha ezt eljátszom akor permázhatol. Kérlek szépen könyörgöm egy utolsó esélyt hadd kapjak és ha elrontom perma ! Nagyon de nagyon szépen kérlek ! Igérem nem fogom elrontani ha kapok és meg is becsülöm ! Gregory nagyon de nagyon sajnálom amit tetem,elnézést szeretnék tőlled kérni röstellem amit tetem. Elég rosz napom volt nagyon szépen kérlek Gregory bocsás meg nekem ! Kérlek szépen ! Remélem kapok egy utolsó esélyt,szerintem mindenki meg érdemel egy utolsó esélyt még én is ! :( Köszönöm hogy elolvastátok! Remélem kapok egy esélyt ! További szép napot/estét/reggelt !

Megjegyzés:
Remélem kapok egy utolsó esélyt ! Könyörgöm érte ! Köszönöm hogy elolvastátok,sziasztok !

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
A

atesz516

Szevasz , Nem tudom hogy mit gondoltál mikor azt mondtad hogy "ha bannolni mertek meg verlek titeket " ezen csak nevettem egy jót :ROFLMAO:
Viszont az amit le műveltél az gyomorforgató volt .
Majdnem 2 napja kaptad a bannt UB nem lesz az biztos egy ideig !
Probálkozz 2 hónap múlva addig pedig gondolkodj el azon hogy kivel hogyan kell beszélni !
#Szunyog
 
  • Tetszik
Reactions: NathanV2
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Rendben. Enyhítést se kaphatok?

Edit: Azt csak Gregorynak mondtam, hogy ha bannolsz megverlek,téged/fadet egy szóval sem bántotalak.
 
A

atesz516

De akkor se értem hogy mit gondolsz ? nem érdekel kinek mondtad az a lényeg hogy ez a stilus amit te produkálsz azt itt el lehet felejteni !
Enyhités nincs !
 
2019. 01. 11.
112
7
V2 karakter
Rebeka D Lorenz
Azért azt meg jegyezem hogy neked is van egy stilusod na de mindegy is. Akor majd 2 hónap múlva, további szép estét.
 
A

atesz516

Köszönöm ezt a megjegyzést !
De ha normálisan nem tudsz válaszolni akkor ne is reménykedj hogy adok UB-t
 

Fade

Ájem Fade
2019. 01. 10.
35
6
23
V4 karakter
Fade Joe
LV karakter
Fade Joe
V2 karakter
Fade Joe
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.