Steven Brooks// c0alY jelentkezése TeamSpeak3 Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

c0alY//Steven Brooks

Zöldfülű
2019. 01. 21.
161
65
Székelyudvarhely
LV karakter
Steven Brooks

x3zePcK.png


IG neved:
- Steven Brooks -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül 3 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Nem Sokat mivel a frakciótársaim nem jönnek fel, de ha megkapom a Moderátort akkor többet fogok, természetesen -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát, van amikor többet is -

Miért pont téged válasszunk?:
- Sok helyen voltam Moderátor, értek a TeamSpeak3-hoz, az eddigi feletteseim meg voltak elégedve a munkámmal -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék ezen a király szerveren Moderátor lenni, és ezáltal részese lenni a legjobb Moderátor csapatnak (Remélhetőleg...) -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmondom neki hogy mit hogyan kell, gondolok itt arra, hogy hogyan kell szobába csatlakozni, kilépni, privát üzenetet írni, illetve a rangok lényegét, melyik rangnak milyen szabad a keze...kicsit bemutatom magukat a szobákat, gondolok itt az AFK, Betoppanó illetve Társalgó szobákra és elmondom mi mire jó...Vagy hogy éppen ezen a szobán miért van a Needed Talk Power 9999-en stb. stb. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Talán az aktivitásommal, illetve a figyelmemmel, türelmemmel -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Igazából nincs nagyobb célom...Be szeretnék kerülni, jól szeretném érezni magam és segíteni szeretnék a játékosoknak és nektek is :D -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
-
Jófej -
-
Igazságos -

Negatív:
- Néha goromba -
-
Beszédes -
-
lobbanékony -

Mennyi idős vagy?:

- Csak 13, de úgy gondolom bátraké a szerencse és lesz helyem a csapatba -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kacsó Balázs vagyok, 13 éves. Erdélyben lakom, Romániába...Körülbelül 3 éve játszok RolePlay Szervereken. Szeretek biciklizni illetve sok időt töltök a szabadban, de eleget a számítógép előtt. Versenyszinten focizok illetve Bowlingozok, emellett van időm a tanulásra stb. stb.. Néha nagyszájú vagyok, ezért nem bírnak annyira a tanáraim de szerintem ezzel nem vagyok egyedül, ha mégis az sem zavar... Egyedül az zavar ha a korom miatt ítélnek meg. Van egy háát nem is tudom milyen tulajdonság mivel néha jó, néha rossz amikor az ember szinte mindenből viccet tud csinálni, de ezt döntsétek el ti...Remélem elnyerem a tetszéseteket és közösen jól fogunk tudni dolgozni mindenkivel a csapaton belül... -
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
A lapod olvasása után azt látom hogy vannak pozitív tulajdonságok is, és hogy szeretnéd csinálni de vannak olyan negatívumok amik nembiztos hogy előnyödre válnának moderátor pályafutásod alatt ezért. Tartózkodom.
 
O

Owl

Korrekt lap lett, de még nagyon fiatal vagy szerintem ehhez, sajnálom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Talán majd legközelebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.