Steve Ross panasza : Alax

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Steve Ross >

Panaszolt fél admin neve:
< Alax >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés,adminügy nem megfelelően való intézése. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Noss, az úgy indúlt hogy kint voltunk híváson és akit eláttunk kezdő ember segítettünk neki ooc hogy mit és hogyan próbáljon meg le rpzni.[ooc ba irtunk neki hogy mit írjon do be mert nem tudta] Majd akik ott áltak melettünk admint hívtak hogy ez force rp. Megjött Alax majd elkezdődött az ügy, a két gyerek akik admint hívtak minden áron adminjailt akartak nekünk, ezt látszik abban is hogy megkérdőjelezték az admin szavát ooc. Ezután én mondtam nekik hogy már bocs de amit csináltok elég szánalmas. Elre jött a válasz hogy okoska. Még pár sort irtunk majd Alax semmit nem írt ooc ba hogy ezt ne, elég, hadjátok abba vagy valami. Hanem már írta consolba a jailomat és kaptam is a 60 percet ooc stílusért. A másik gyerek akivel "vitáztam" ooc az természetesen nem kapott semmit. Elsétált ment a dolgára. Felmentünk ts re megbeszélni majd bevalotta azzal a mondatával a tettét : "Teis ugyanúgy hibás vagy" . Ezzel kijelentette hogy a másik ember is hibás volt, nagyon jól tudta azt ő is.Illetve semmilyen anyázás, semmi nem volt csak 3-4 sort vitáztunk ooc a gyerekkel ami szerintem egy ilyen adminügynél belefér vagy egy figyelmeztetéssel meglehet úszni. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: apatrik

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Üdvözletem. Elsősorban nem kaptatok semmit a "forcerp" miatt, mert nem volt az, ami már ki lett jelentve még az ügy közepén.
Azzal kezdődött az egész, hogy már jött a flegmázás hogy :

[2019-05-20 20:14:38] [Output] : Steve Ross: (( bocs hogy segítünk az embernek aki kezdő ))
[2019-05-20 20:14:40] [Output] : Steve Ross: (( sorry ))
Majd folytatódott..
[2019-05-20 20:17:31] [Output] : Steve Ross: (( elég szánalmas amit csináltok már bocs, azért hívtok admint mert segítünk a srácnak? ))
Jött egy kérdőjelező fenyegetés.
[2019-05-20 20:17:40] [Output] : Steve Ross: (( jól átgondoltátok? ))
És tovább ment..:
[2019-05-20 20:17:59] [Output] : Michael Stanley : (( szánalmasok vagyunk igen ))
[2019-05-20 20:18:08] [Output] : Steve Ross: (( miért amit csináltok nem az? ))
Ekkor egy enyhe "beszólás" ami szerintük szankcionálható lett volna:
[2019-05-20 20:18:20] [Output] : Michael Stanley : (( okoska ))
Majd jött a kontra rá:
[2019-05-20 20:18:28] [Output] : Steve Ross: (( én vagyok okos? ))
És egy újabb kérdőjelező mondat:
[2019-05-20 20:18:35] [Output] : Steve Ross: (( enyire unatkoztok? ))
Majd kiosztottam a szankciót Steve Ross-nak az OOC stílusa végett, ami nem volt helyén való.
[2019-05-20 20:18:48] [Output] : [AdminJail]: Alax bebörtönözte Steve Ross-t 60 percre.
[2019-05-20 20:18:48] [Output] : [AdminJail]: Indok: OOC stílus.

Így döntöttem, majd ti TS beszélgetésen azt akartátok erőltetni, hogy tegyem be jailba, ha te akkor ő is, ha neked rossz legyen neki is.
És a további több rosszakarat.
Szerintem helyesen jártam el.
Figyelmeztetést azért nem kaptál, mivel ha már jelen vagyok, és már intézem az ügyet ami alapvetően jogtalan volt, szájcsatába száltál a sráccal, akik a logok alapján is, de talán az "okoska" megszólalás végett kaphatott volna szankciót, de nem voltak akkora mértékben jelen OOC stílus, és flegmázás terén, hogy azt szankcionálni kellessen.
"Te is ugyanúgy hibás vagy"= ehez annyit fűznék hozzá, hogy igen ők is jelen voltak a szájcsatába, amire mondtam, hogy ők is hibásak hisz folytatták. De azt nem mondtam, hogy őket szankcionálni kéne.
És mint látszik a logokból túlnyomó többségben a te mondataid voltak jelen, és nem hagytad abba, pedig tudtátok, hogy semmi szankció nem járt volna azért mert segítettetek a kis szintű srácnak.
Ha annyira el akartátok volna kerülni, megvárjátok amég cselekedem, ehelyett inkább csatába száltál.
Még amit hozzátennék az az hogy azt mondtad TS-en, hogy te nem fogod hagyni magad, és kiállsz magadért. Erre fel mondtam, hogy oké, de vállald is érte a következményeket.
Várom a bírálást.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Ehez anyit fűznèk hozzà hogy az ooc chaten akkor màr nem lehet privàt vèlemènyem bizonyos kereten belűl vagy nem mondhatom el a vèlemènyem ? Jó hogy fel vagyok hàborodva hogy ilyennel húzza az időm.Illetve nem feltètlen mindenre jail a megoldàs.Ha pedig egy ember kap akkor a màsik is mivel ez így igazsàgos . Ami mèg szúrja a szemem hogy te adminügy közben osztottad nekem, azt se engedted hogy hozzàszoljak valamit mèg az ügyhöz.Illetve honnan tudjam hogy nem kapok jailt ?Az ügy nem volt lezàrva, nem is engedted hogy rèsztvegyek a vègèn.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Csak annyit mondanék, a jail előtt 4 percel ki volt jelentve a bírálat már, majd elkezdtétek a veszekedést.
[2019-05-20 20:14:44] [Output] : Alax: (( ez nem forcerp ))
(Ha nem nézted mit írtam nagyon sajnálom, folytattátok a vitátokat..)
(Később Steve jail-je után megkérdezte Allbert mi a bírálat, feltételezem nem figyeltetek..)
Valamint nyílvánítsd ki a véleményed de nem ilyen formában!
És mint mondtam ő neki maximum az "okoska" megszólalás miatt lehetett volna talán, de mint leírtam és az előző logokban látszik szinte te erőltetted azt a stílust, és flegmázást. És ne mond hogy nem szólhattál hozzá, mert volt rá sok idő, és akkor talán mint Allbert kifejtetted volna a véleményed.
De te e helyett vitáztál, és stílust, valamint a flegmázást képviselted.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Ha ki volt jelentve akkor mièrt nem mentèl el vagy zàrtad le ? Javàban folyt az adminügy 4 perc mulva is ! Illetve ha valamit nem talàlok helyesnek akkor igenis nekiàlok vitàzni mert nemfogom annyiban hagyni.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Azért nem mentem el, mivel a két srácnak még SGH-t kellett intézni, valamint ha nem találod helyesnek, és kiállsz az igazad mellé, akkor vállald érte a következményt.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Mièrt szerinted kb 35 ös szinten a kettő sràcnak sgh betanítàs kelett volna ? Vagy ha vitàzok valakivel azèrt màr jail jàr ?
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Ha vitázol akkor értelmes érvekkel alátámasztva, normális stílusba tedd.
A két srác 1-es szintű volt ha kell logot is küldök róla... ők kaptak SGH betanítást.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Bizonyítékot javítottam mivel nem lehetett megnyitni.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Pami

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Alra a kettő gyerekre gondolsz akik a mercèdeszben ültek ?
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Nem.. Akiket ápoltatok azok mentek betanításra, mivel azt mondtátok nem tudtak rpzni és segíttettetek nekik pontosan azért álltam meg ott mivel az SGHra vártam, nem azért mert ment még g az ügy. A két srác akit ápoltatok 1-es szintűek voltak.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Jogosan kaptad a jailt,lehet véleményed de akkor normál emberi keretek között nyílvánítsd azt ki.
Egyértelműen van egy stílusod,ez itt a Pk alatt is látszik. Az okoska jelző is hibádzik,de nem annyira mint a tied. Alax legközelebb azért mérlegelj és ha már az egyik kap jailt ilyenért a másik is kapjon,ennél az ügynél ez nem volt akkora baj,de későbbiekben figyelj oda ilyenekre.
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.