Steve Ross jelentkezése a Fix%Drive köreibe[Elutasitva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Kristóf Szabolcs a nevem. Barátaim általában Szabinak szólítanak illetve az acount nevemen, Steve-nek. ~


Életkorod:
~ Jelenleg 17 éves vagyok. ~


A játékon belüli szinted:
~37 es szintem van jelenleg. ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://kepkuldes.com/image/HFFGee ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~Természetesen rendelkezem,szinte mindig fent vagyok.Általában haverokkal beszélgetek,sokkal jobb játékélményt biztosít számomra . ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Kristóf Szabolcs vagyok 17 éves. Bács Kiskun Megyében élek a családommal. Nagyon szeretem az extrém sportokat , gondolok itt ejtőernyőzésre illetve motocrossra. Rajongok a veterán motorokért, nekem is van 1-2 darab . Rendszeresen dobolok, odavagyok a külömböző zenei műfajokért. Szabadidőmben az Mta-val foglalom el magam. Az én pályafutásom kb 2-3 éve kezdődött, azóta rendgeteget tanúltam, hogy tehetem szinesebbé az rp tudásomat.A haverok nagyon beszédesnek tartanak engem, akár a semmiről is eltudok beszélgetni órákon át. Nagyrészt mikor játszom ts en is fentvagyok, én szeretek beszélgetni a játék melett, sokkal jobb játékélményt élek át úgy ha még melette hülyülünk ts en vagy csak jól érezzük magunkat bizonyos kereteken belűl.

Pozitív tulajdonságok: Barátságos,elfogadó,őszinte,jófejnek tartanak engem a barátok.
Netatív: Feltudom idegesíteni magam apró dolgokon amit nem látok jónak,néha rámjön az 5 perc. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Steve Ross ~


Anyja, apja neve:
~ Stefany Ross

Steve Ross ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ steve.ross@citromail.hu

874969 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Természetesen igen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://kepkuldes.com/image/HFFsoL ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ A jelenlegi csapatot nem ismerem,régebbi munkatársakat ismertem akik mára már nincsenek a szervezetnél.


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Számomra nagyon fontos, mivel ha nem lenne csapatmunka szétszórt lenne a szervezet, romlana a kezeinkből kiadott munka minősége.


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Eléggé gyakran járok,szinte mindig oda viszem szereltetni az autómat.


Csatolja be önéletrajzát:
~
Név: Steve Ross
Születési idő: 1995.12.28
Születési hely: SeeCity Korház
Bejelentett Lakcím: Red Country Hewitt Street 22.
Email: steve.ross@citromail.hu
Végzettségek: 8 Általános, érettségi, autószerelő, gépi forgácsoló.
Nyelvtudások:-Magyar,Angol,Német
Járművezetői licenszek:A kategóriás jogosítvány , B kategóriás jogosítvány
Előző munkahely: Buszsofőr, MarinaCarc Kft.

Magamról: Steve Ross hívnak, a SeeCity Korházban születtem 1995.12.28.-án. Általános iskolában szinte mindenből kitűnő lettem, majd jött az autószerelő szakma amit sikeresen elvégeztem. Később OKJ-s képzésen elvégeztem a Gépi forgácsoló szakmát, mellette levelezőbe letettem az érettségit is. Ezek után nekiálltam dolgozni egy kisebb Dilimorei autószerelő telepen és a megkeresett pénzemnek a felét a szüleimre szántam mivel már öregek és szeretném őket mindenben támogatni. Hobbim a Football amit versenyszerűen űzök persze amatőr szinten. Szeretnék egy megbízható állást ahol jó a közösség. Ezért jelentkeznék a Fix&Drive Mechanic Shopba.
~


Aláírás:

Steve Ross


ZABA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!
Zárható /Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.