Steve Kovacic Jelentkezése SGH -nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Egy 15 éves Győri fiú vagyok, aki sok időt tölt a SeeMTA v2 szerverén. Szívesen vagyok kint a szabadban, biciklizek, túrázok, de attól még sajnos vagy nem sajnos a gép elé vagyok "gyökerezve". Versenyszerűen röplabdázok már két éve és a csapattal több aranyéremre is szert tettünk. :)

Mióta játszol a szerveren?

Régebben a See Game System más szerverein játszottam és nemrég, körülbelül 2019 közepe felé regisztráltam a v2 -re és azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszok itt. :)

Eddigi elért dolgok:

Rengeteg barát, kis vagyonra tettem szert és több frakció tagja is voltam már. ( pl.: NAV, TEK, Hells Angels(Rangok az aláírásomban :) ))

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mert szeretnék egy rendezett és jó közösség tagja lenni, és segíteni a kezdő és tapasztalt játékosokon.

Miért téged válasszunk?

Mert szerintem egy aktív, és fegyelmezett és megértő tag lennék aki szívesen lenne ennek a csapatnak a tagja.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Akár napi 3-4 órát.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Akár 5-6 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Írok neki, hogy menjen el szerelőtelepre és ott megjavítják. Ha elkezd obszcén PM -eket írogálni akkor pedig írok nagyobb admintársaimnak.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A városban két szerelőtelep van: Fix And Drive Service és See City Car Service, ha az autója totálkár (Olyan sérült, hogy nem lehet beindítani) akkor vontatót kell hívnia aminek a számai: F&D (/call) 444-444 || SCCS (/call) 222-222. Nos ha odavezet, mert a kocsi nem totálkár akkor két választási lehetősége van: Gyorssáv és a Sima sáv. A gyorssávban általában a nagyobb vagyonnal rendelkező emberek vagy a Cascos kocsik várnak a szerelőkre. A gyorssáv fix ára mindkét autószervízben 700.000 SeeFT A sima sáv pedig a törött elemeken függ. Ha bevontatják egy némi pénzért cserébe akkor sima sávként számolnak fel szerelést. Ha a kifizetés megtörtént és a szerelő átnyújtotta az ÁFÁ -s számlát akkor elkezd szerelni. Ha végzett kienged a kapun és mehet is a megszerelt kocsival. :)

SCCS


F&D Service




Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza
Itt tud munkát felvenni személyit és egyéb okmányokat kiváltani. És esetleg üzletelni, és néha még Frakciókba jelentkezni is.


Autósiskola
Itt tudja némi pénzösszegért cserébe tudását egy jogosítványba fektetni és levizsgázni.


Pláza
Itt tud venni kaját, ruhakelléket, és több fontosabb dolgot ami egy játékos élete során szüksége lehet.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Az az RP típúsától függ. Ha mellőzhető RP -n veszek részt akkor szólok az adminnak, hogy geteljen arébb, hogy eltudjam magyarázni a dolgot rendesen. Ha pedig egy nem mellőzhető RP -n veszek részt akkor próbálom az IC részt minél előbb lebonyolítani és így már getelhet is a segítségkérőhöz. :)

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

A NonRP -s hírdetésről a logot kimásolom, majd adminsegéd chatre beküldöm ami alapján az adminok tudnák bírálni.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

https://imgur.com/Tawhhu2

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

https://imgur.com/lVq8mXj
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: TheMelvin és MODIE

Fasirt006

Újonc
Támogató
2019. 04. 13.
27
29
28
Hódmezővásárhely
V4 karakter
N/A
LV karakter
N/A
V2 karakter
James Comey
Kedves Steve

Voltal nallam a Hells-ben es rengeteget segitettel mar nekem es a frakcio tarsaidnak is.

Ha a ezt a szintet amit nallam mutattal tartani tudod akkor szerintem alkalmas vagy a pozitcio betoltesere. Sok sikert kivanok neked is. TÁMOGATOM!

//telo
 
  • Imádom
Reactions: abrisx

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
A lapod nagyon rövidre sikeredett. Véleményem szerint bővítsd Tartózodom
 
  • Vicces
Reactions: abrisx

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nagyon rövid, elkapkodott lap lett.
Fejtsd ki jobban válaszaidat, és csatolj képeket nyugodtan a laphoz.
Jailed nincs sok, beleférnek még.
Bővítsd és beleférhetsz még a csapatba. Sok sikert.
Hajrá!
#hajrágyőr
 
  • Tetszik
Reactions: abrisx

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
Az Adminsegéd jelentkezési lapomat kibővítettem, és még fogom is szerintem. Köszönöm az építő jellegű véleményeket.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Nyelvtani hibák.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.