Steve Gates jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Steve Gates ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 júniusának közepe fele regisztráltam a szerverre, jelenleg 58.000 perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 34 ~

Hány éves vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ NAV(2018, június): Akkoriban nem működött megfelelően a frakció.
ORFK(2018 július-aug.)
SCCS(2018 aug.):Nagyon kevesen játszottak akkor a szerveren, semmi pénzt nem lehetett keresni, fél nap csak afkoltam autóra várva.
OMSZ(2018..szeptember): Egyszer nem válaszoltam rádióra, ennek eredményeképp kirúgtak.
ORFK(2018. október-2019. február) Hosszú idő után tértem vissza, egészen leaderig mentem. Beleuntam a rendvédelmen belüli széthúzásba. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Első számú indoknak talán azt mondanám, hogy egy kicsit elfoglaljam magamat valamivel a szerveren. Illetve nyilván a pénzszerzés sem egy utolsó indok, ezt nem is tagadom. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, igen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ A minimum követelt idő mindennap menni fog, azon felül amennyit elérhető vagyok. Napi 3-4 óra kb. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://i.imgur.com/yLoYEbj.png ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://i.imgur.com/pvZUU5R.png ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Wirth Istvánnak hívnak, jelenleg tizennegyedik(14.) életévemet töltöm. Budapest 15. kerületében töltöm mindennapjaimat, egy panel lakás második emeletén. Iskolába egy közlekedési és közgazdasági szakgimnáziumba járok, kilencedik osztályba. Ami igazából nulladik osztály, hiszen angol nyelvi előkészítős osztály tanulója vagyok. Kettő idősebb testvérem van, akik már felnőttek, külön élnek, dolgoznak. Szüleim elváltak, tehát édesanyámmal élek kettesben. Hobbim főként a gépezés, és ezen belül is a SeeMTA. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Megérdemelsz egy esélyt, a hallottak által.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.