Steve Emerson ---> Marvin, Akashi (#Croxo)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

whatadraven

Újonc
2019. 09. 14.
6
23
V2 karakter
Steve Emerson
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Steve Emerson >

Panaszolt fél admin neve:
< Marvin, Akashi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálat, Egyoldalú birálat, Saját ügy birálata (Marvin), adminjail eltúlzása >

Bizonyítékok:
<


    • [AdminJail]: Akashi bebörtönözte Steve Emerson-t 1500 percre.
    • [AdminJail]: Indok: Non rps vezetés, ic jail [Rem-Rum #Tek] Adminnakvaló hazudás



>

Megjegyzés:
<
Kezdjük az "esemény" leirásával.. Elkezdtek üldözni engem, majd én a saját X6-ommal menekültem..
A rendvédelem folyton nekemjött, derbyzett.. Persze ők nem kaptak semmit, ők normálisan vezettek.
Határnál lementem a hegyen (mindjárt linkelem a videót), ami miatt kaptam a NONRP-s vezetés adminjailt.
Megtagadtam azt, hogy ugrattam (amit most is tagadok, nem volt ugratás, ugyanis alig távolodott el a futómű a földtől).
Azért mert megtagadtam és "ugrattam" kaptam lényegében 1350 perc adminjailt, mert a REM, RUM az 150 perc.
A videó tartalmazza hatalmas "ugratásomat", és a rendvédelmisek csodálatos üldözéseit.
A videó link:
Szerintem a helytelen birálat fele a PK-nak egyértelmű. Ugratás nem volt, ha volt is minimális amit a rendvédelmisek is elkövettek
és nem is hazudtam.
Ha beugrattam volna 120-150-el vagy többel ott, akkor megértem a NONRP-s részét.
(Amit egyébként Marvintól meg is kaptam: Robert Pellegrini: (( miért ugrálsz lefele dombokról 100-120 as tempóba <-- második ))
Nézd meg a videót, és látszik hogy 50-el megyek le és a végén felgyórsul 70-re.
Egyoldalú birálat.. lényegében meg sem halgattak, Marvin szokásosan bement a biráló admin szobájába, és megbeszélte
vele a szankciót. (nem első eset, mindig ez van). Akashi lényegében nem is hibás, mert Marvin szokásosan rá erőltette a saját büntetését az 1-es adminra,
viszont muszály beleirnom Akashit is.
(jelezném, hogy Marvin is ott volt az üldözésnél, a videóban is látható).
Szokásosan az eset után be dutyzott: [2019-12-27 11:42:35] [Output] : [INFO]Marvin adminszolgálatba lépett.
Szerintem 1350 perc adminjail eléggé túlzás azért amit csináltam, főleg.. hogy nem is hazudtam, és nem is ugrattam nagyobbat mint a pdsek.
Ti azt hiszitek, nekem az a bajom hogy elkaptatok. Nem az a bajom, hogy elkaptok, hanem az AHOGY elkaptok. (Random videó arról ahogy elkapnak:
)

Igazából csak a tegnapi napból készülőben van egy derby összeállitása, majd az is publikálva lesz és továbbitva lesz a leaderek felé.
Jelenleg is elkészült derby videó, amit már küldtem is leaderek felé, persze azóta sincs semmi változás:
Mondhatjátok, hogy én is tologatlak titeket, derbyzek. De ha igazságtalanul kaptok el, ne várjatok mást.
Folytonosan elütitek a menekülőt, kimentek elejébe (amit egyébként nem értek, bemész egy 200-al száguldó autó elé csak úgy?
picit sem öngyikosság :'D)
Megkaptam azt, hogy azért hiszem azt, hogy derbyznek, mert laggolok..:
[2019-12-27 11:45:05] [Output] : Robert Pellegrini: (( laggolsz elég dúrván ))
[2019-12-27 11:45:11] [Output] : Robert Pellegrini: (( emiatt hiszed hogy derbyztünk ))
Hozzáfűznivalóm, hogy egyáltalán nem laggolok, a videón is látszik, hogy nem laggolok.
[2019-12-27 11:45:24] [Output] : Robert Pellegrini: (( pedig pit volt az egész illetve olyan helyeken mentél át ahol kerítés van ))
Ha ez pit volt, akkor elég fura pit volt. Nem láttam még úgy pitelni autót, hogy beállnak elejébe, frontálisan szembe mennek vele, rá tolatnak, felboritják vagy beállnak alá.
Ami pit volt, az se helyes pit mert MTA-ban nem hátulról kell pitelni, hanem előlről.
Lényegében meg sem hallgattak engem, innen is látszik, hogy TS-en lett átbeszélve, OOC szinte alig történt valami a birálattal kapcsolatban.
Ja de..
[2019-12-27 11:46:00] [Output] : Robert Pellegrini: (( akkor emhet rá ))
[2019-12-27 11:46:05] [Output] : Robert Pellegrini: (( egy adminnak való hazudás is ))
Teljes log az adminügyről:

>
 
Utoljára szerkesztve:

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Átelemeztem a videók tartalmát, a videóban láthatott személyek elő lesznek véve.
Ami a vezetést illeti, a rendőrségnél mindenféleképpen változtatva lesz ez a téma.
Elnézésedet kérem a frakcióm miatti kellemetlenség miatt.
A videó felvételeket a mai napon továbbítom a felelős leaderek felé.
Viszont megkérnélek téged arra, hogy ez a felvétel csak addig legyen publikálva, míg a panaszkönyv tart.
Ellenkező esetben nem tudok sajnos csinálni ez ellen semmit.
 
A

Akashi

Sziasztok így hogy én is átnéztem a videót így én sem tartom jogosnak az ugratást ez által az adminnak való hazudás sem jogos.
Várom a bírálatot.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Na halihó! Nem értem mi a problémád. A hó miatt rettentően csúszósak az utak egyrészt. Másrészt a PIT manőver és a derby között van különbség szerintem. Illetve ha már egy 5x-en körözött gépjárművel közlekedsz nem hiszem hogy olyan nagy probléma lenne ha megpróbállak ki PIT-elni. Harmadrészt a szankciót teljesen jogosan kaptad fura módon csak az a rész nincs benne a videódban ahol a régi önkori hegyen ugrattál le kb egy 130-140 es tempóban kb 5x egymás után. Erre Pami mint másik 5-ös admin a tanú rá. Az ic Jailed az jogos a NonRp-s vezetést megindokoltam de te ezt tagadod emiatt is kaptad az adminnak való hazudást is illetve akik ott voltak rendvédelmes tagok mind alátámasztja és elmondja azokat a részeket ami nincs benne fura módon a videódban. Másrészt nem tőlem kaptad a jailed hanem akashitól szóval nem értem ezt a dolgot hogy saját ügy bírálása szimplán pamival elmeséltük neki mi is történt :D. Várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.

A teljes videót kérném az esetről nem csak az összevágott jeleneteket!(Onnantól ahol elkezdtek üldözni és odáig ahol megkapod a jailt)
 
  • Imádom
Reactions: Edu

whatadraven

Újonc
2019. 09. 14.
6
23
V2 karakter
Steve Emerson
Na halihó!A problémám csak az, hogy jogtalanul kaptam 1350 perc Admin jailt. Értem, hogy a hó csúszik, de milyen érdekes,
hogy én nagyrészt tudom irányítani a saját autóm, igaz van, hogy néha megy mindenfele, de többnyire nem üldözésnél.
Namármost, a rendvédelmisek autója az főlleg üldözéseknél megy mindenfele, főlleg felém ami a videóban is látszani fog.(Mindjárt linkelem)
Azt meg még mindig nem nevezném PIT manővernek, hogy frontálisan szembe jöttök velem és ütközünk is, elém álltok mikor 200+-al megyek,
egy utcából kikanyarodva nekem jöttök, beálltok alám, stb...Sőt a problémám az is, hogy senki más nem kapott Admin jailt, csak én,
mikor mindenki elkövette amit én plusz az hogy beáll elém mikor 216-al megyek és belemegyek az akkor halálkérelem is
lehetne vagy PG, mert ha én annyival belemegyek, hát.... nem sok esélyt látok arra, hogy kiszáll.Persze most magyarázhatod,
amit szoktál a TEK-es kocsikra hogy nagyon páncélos meg acél lemez meg mittudomén még mi nem... Hidd el.. Nem magától
fog kiszállni...Nemtudom milyen hegyen ugrattam le ismét 130-140-es tempóban... a videóban látszani fog a másik hely,
ahol szintén maximum 70-el jöttem le, és mindig kerékre érkezett...
Illetve hamár ugratás.. jó lenne tisztázni valamit... Az miért van, hogy ha az autóm
futóműve elemelkedik 20cm-t akkor az ugratás NONRP meg minden amit csak ki tudsz találni rá, de SF-ben nincs ugratás nem?
Hát ott szabályosan repülnek az autók, csak úgy... Hát ha üldözés van akkor meg 8 autó egymás után...Azt hogy egy
BMW X6M összeszakadna egy ilyen ELEMELKEDÉSTŐL, mert nevezzük annak, kétlem... Egy RS6-ból vagy netalántán RS7-ből előbb kinézem, hogy azzal egy ilyen után nem mész sehova.
Az adminnak való hazudást azért kaptam mert megtagadtam azt, hogy ugrattam déli határnál, amit Akashi el is
ismert, hogy nem volt ugratás és, hogy az Adminnak való hazudás sem jogos. Akashi miután látta a PK-t hozzám teleportált és
felhívott TS-re. Elmondta, hogy Marvin mondta neki, hogy 1500 percet adjon, mivel én nem mentem fel TS-re és Marvin átment Akashihoz Ts-en ezért megtörtént az egyoldalú ügyintézés. Akashi elmondta, hogy ő furcsálta azt az 1500percet, de Marvin csak annyit mondott nyugi ha PK-t nyit mi is tudunk mit írni oda...
Ohh és ha már csúszik az út... árulj el valamit... RS7-el is csúszik? Ugyanis szárnya
van és nem változik a handling.. olyan mintha nem lenne hó, de te mégis nekem jöttél. Sőt megkaptam azt is burkoltan, hogy én hülye vagyok...
[2019-12-27 11:43:31] [Output] : Lisa Morton: (( az a bajod most komolyan hogy jöttél itt és azért lettél elkapva mert gondolkoztunk ))
Ismét kijelenteném... Nem azzal van a baj, hogy elkaptok... hanem AHOGY elkaptok, és nem hívnám gondolkozásnak hogy frontálisan belém jön DIREKT, beáll elém DIREKT stb... A videóban benne van minden.
Azt is megkaptam, hogy sík egyenes falon felmegyek... Nos, ezt sem tartom jogosnak csak dombon mentem fel, ahol szintén
utánam jöttek, és nem hiszem, hogy egy X6 nem menne fel.
Neumann-nak köszönöm, a videók jelenleg Nem Nyilvánosban vannak fent, de ha vége a PK-nak berakom őket privátba.
Úgy látom, Neumannon kívül senkinek nem esett le, hogy ahogy üldöztök, az nem normális. Ugyanis mikor oldalbavágtak egy F30-al,
több Admin is nevetett.(Ismét linkelem azt is.)

Teljes üldözés:
F30-as videó:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: South

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
TS3 megbeszélve.

A maradék 148 percről ki lettél véve mivel ahogy mondta Akashi ő se tartja jogosnak az adminak való hazudást/nem történt meg az adminnak való hazudás.

Akashi legközelebb figyelmesebb legyél mielőtt valakit beteszel jailba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.