Steve Comey -> Pami

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Steve Comey >

Panaszolt fél admin neve:
< Pami >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail, bizonyíték nélküli bírálás >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Bementem VHra ADR vizsga miatt, hogy ne büntessenek meg. Letettem a benzinszálítót de amikor bezártam nyitva maradt az egyik ajtaja és ellopták. Mire én kiértem VHról már nem volt ott és láttam egy ladást mögötte menni. A ladás visszajött és én megkérdeztem, hogy nem-e a barátja lopta el. Ő erre felháborodottan elkezdett irogatni ahogy a Logban is benne van. Hívtam Pamit, hogy nem-e getelné a motoromat ha már a benzinszállítót ellopták. Idejött majd a ladás konkrétan adminügyet csinált és rám akart kenni mindent ami csak lehetséges ezen a szerveren.(DB -t, Derbyt stb.) Pami bizonyíték nélkül berakott Munkajármű magáncélra és egy "öcsi" miatt amit OOC chatbe írtam még OOC stílusra is. Összesítve: Egy jogtalan OOC stílust és egy bízonyíték nélküli Munkajármű magáncélrát kaptam.(Ezt elkövettem, amire szerintem elég durva a szerver szabályzat, de szerintem utánna kéne járni egy kis bizonyítákkal azért az adminoknak. >
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Hali, TS en már beszéltünk akkor nem volt problémád legalábbis azt mondtad,hogy megbeszéltük.
Illetve a saját szavaiddal vallottad be amit tettél, és ts en meg behúztalak amikor megláttam a PK-t. Rákérdeztem egy kérdésre, nem tudtál rá válaszolni mert neked menned kellett másik TS. + Olyat mondtál nekem,hogy ezen a PK-n nincs mit beszélni,csak akkor azt nem értem,hogy miért nyitottad (?)
Az,hogy bizonyíték nélkül bírálok az nem hiszem,hogy megtörtént mivel TE vallottad be,hogy mit csináltál akkor miért kérjek bizonyítékot?
OOC chatet meg én is láttam arról nem kellett bizonyíték. És a DB+Derby rád se adtam mivel arra ténylegesen nem volt bizonyíték.
Itt a jail indok :
[AdminJail]: Pami bebörtönözte Steve Comey-t 180 percre.
[AdminJail]: Indok: Munkajármű magáncélra + OOC stílus

[2020-04-16 15:16:45] [Output] : Steve Comey: (( Lekanyarodtam a táblánál öcsi ))

Összegezve ennyi,várom a Fő/Szuperadmin bírálatát.
 

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
Én a Teamspeak szerveren nem azt mondtam, hogy megvan beszélve, hanem, hogy nincsen hozzáfűzni valóm. A Panaszkönyvet rád tettem, bár nem sok reménnyel. És nem vallottam be, csak annyit írtam, hogy Lekanyarodtam. Nos ha ettől elnézünk akkor is jogtalan az OOC stílus. És valjuk be körülbelül az tette ki a nagy részét a jailnek. :)

Várom a bírálatot.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
A PK-t én fogom bírálni.


Ts-en is beismerted,hogy munkajárművet magáncélra használtad,ha meg nem megfelelő a stílusod akkor meg nem kell csodálkozni,ha szankciót kapsz.Az ehhez fajta véleményedet meg tartsd meg magadnak "[2020-04-16 15:16:45] [Output] : Steve Comey: (( Lekanyarodtam a táblánál öcsi )).

PK jogtalan.
 
  • Imádom
  • Dühítő
Reactions: KevinV2 és Pami
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.