Stephen Thornton Jelentkezése!

MatthewSR20

Barangoló
Támogató
2019. 01. 24.
106
76
Miskolc
V4 karakter
Matthew Reid
LV karakter
Benito Tellez
V2 karakter
-
logo-maker-for-mechanic-logos-a1186__1_.png


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 4 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb 4 hónapja de én nagyon sokat v3-oztam.
7949perc~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ igen voltam
kepkuldes.com/image/1kmcCH[/URL]
kepkuldes.com/image/1kmXAP[/URL]
~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 4-5 órát ~


Ha van példaképed ki az és miért ő?
~ Nekem a példaképem KEN-BLOCK mert a hogy tud vezetni az bámulatos és egyszer majd én is így szeretnék vezetni. nem lehet le írni szavakal miért ő példaképem. hát itt tartunk akkor 1. szempontból azért ő a példaképem mert keveri rally stílust a drift stílusal és igy valami bámulatos. Azért is mert vezetés közben is megtudja a higadságot tartani. Ha valami nem sikerül neki akkor újból kezdi. idézetet itt hagyok tőle. "“In life—from the simplest thing to the biggest thing—I want to be proud of what it is and stake my claim: ‘That’s mine and that’s how I do it.
'""~


Mik a főbb kompetenciáid?
~ Nagyon sokat értek autókhoz, Legfőképp csakis gyakorlati dolgok szokott menni. Nem vagyok az elméleti srác. Másik hogy édesapám autószerelő és sokat szoktam tőle tanulni. Első vezetésem 12 évesen volt, akkoriba még elég béna voltam. Már 3 éve vezetek rendszeresen járunk ki.~


Miért pont téged válasszunk? Fejtsd ki, 5-10 mondatban!
~
Úgy érzem nem vagyok több a többiektől viszont mindig arra törekszek hogy tökéletes munkát tudjak ki adni a kezemből emelet inkább kerülöm a vitát. Próbálok mindenkivel jó fej lenni.
Van tapasztalatom és napi 4-5 órát tudok dolgozni a frakcióba
Hát, mert egyrészt elég aktív vagyok, másrészt ha én bekerülök nem az van, hogy kilépek 2 hét múlva, hanem szépen bent maradok sokáig és kész. Szeretném csinálni ezt a frakciót. Tetszik is meg minden.
Csapatban dolgozni kiváló, és kiváló is vagyok hozzá, de a legfontosabb, hogy-e nélkül semmi nem fejlődhet. Nem is tudom elképzelni magam egy csapat nélkül. Mindenki kiegészíti a másikat. És sokkal élvezetteljesebb, sokkal gyorsabb, és még az idő is sokkal gyorsabban száll el, így ki nem tudom hangsúlyozni, hogy mennyire gyors is az egész csapatmunka. Ezenkívűl átlagosnál jobb beszélőképességel rendelkezek, kedvelem a humorokat
~


Kérlek mutatkozz be 10-25 mondatban:
~
Nagyidai Máté-nak hívnak,15 éves vagyok jelenleg 2 helyen lakom,mivel szüleim elváltak.Miskolcon és Szirmán élek.
2005.04.10 születtem Miskolcon.
Könnyedén barátkozok,és szeretek új dolgokat kipróbálni.
Már vezettem autót kis koromba természetesen segítséggel azóta érdekelnek nagyon az autók (ezért is szeretnék olyan helyre jelentkezni ahol vannak autók)
1 vagy 1 és fél éve RP zek különböző RP szervereken legtöbbet See Mta-n
Szeretek sportolni legjobban a biciklizést szeretem nyáron haverokkal szoktunk fel menni a Bükk-be biciklizni általába nyaram az biciklizés és játszásal szokot eltelni. Meg szoktunk ki járni a Ló Erők éjszakájára a mi saját megépített ladákal. Célom hogy egyszer Subaru Imprezám legyen, Amiért minden nap megpróbálok küzdeni.
édesapám autószerelő szóval mindig megpróbálom minden fortélyát el lesni tőle mindig megjegyzem amit mond hogy kell csinálni.
Rendszeresen ki szoktam menni a faterral messze a földes útra vezetni, nagyon élevezem ezt, Édesanyukámmal élek.Édesanyukámnak szoktam segíteni a takarításban,felporszívózásban. Kimondottan nagyon szeretek rpzni,mindent amit lehet csak le rpzek,fontos számomra ez, nagyon odaszoktam figyelni erre,1,5 éve rpzek mint említettem,Régen kipróbáltam különféle sport ágakat ez alatt értem ezeket:foci,úszás,karate,Az úszásban különféle érmeket értem el, aztán rá jöttem, hogy nem tetszik ez az egész nekem,romlott a kapcsolatom az edzővel is, majd elkezdtem edzeni a konditeremben és ez számomra a megfelelő, 1éve edzek, ez hetente 4x történik meg 1,5 órát,nemrég költöztünk egy új házba,ezt a frakciót találom a legjobbnak a szerveren azért is írom most ezt a lapot dús élményekkel. Szeretek számítógépezni napi 7-8 órát gépezek,ISKOLÁBA járok, most vagyok 9 osztályos, jó tanuló vagyok, nincsenek rossz jegyeim,de jók sem,viszont a nyelv kimondottan jól megy,
.
~
 
Utoljára szerkesztve:

kisoli01

Zöldfülű
2019. 10. 16.
212
389
Budapest
LV karakter
Earl Corn
Szia. UPC-d rendben van. Tartalmilag szerintem nem a legjobb lap, próbálj kérlek a helyesírásra, és az értelmezhetőségre törekedni. Fektess több időt a lap kidolgozásában. Hogy lehetsz 4.-es tanuló? Kérlek beszélj még többet, miért Ken Block a példaképed.
 

MatthewSR20

Barangoló
Támogató
2019. 01. 24.
106
76
Miskolc
V4 karakter
Matthew Reid
LV karakter
Benito Tellez
V2 karakter
-
Szia. UPC-d rendben van. Tartalmilag szerintem nem a legjobb lap, próbálj kérlek a helyesírásra, és az értelmezhetőségre törekedni. Fektess több időt a lap kidolgozásában. Hogy lehetsz 4.-es tanuló? Kérlek beszélj még többet, miért Ken Block a példaképed.
Javítottam!