Stephanus Pellegrin jelentkezése See Game Helpdesk-nek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Istvánka

Zöldfülű
Támogató
2019. 05. 28.
156
127
V4 karakter
Teo Declan
LV karakter
Felipe Hughes
V2 karakter
Teemo Deaclen
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok. Istvánnak hívnak 15 éves srác hamarosan azaz februárba fogom tölteni a 16 életévemet. Már születésem óta erdély-ben élek.Amikor betöltöttem az 5-dik életévem akkor a bátyám amellett a néptánc tanárom beavatott a néptáncos életbe.Nagyon élveztem az elején is most még jobban mivel szerettem a csapattal dolgozni , együttműködni és természetesen lefoglalni magam egy olyan hobbival amit szeretek is.Rengeted embert és barátot ismertem meg a néptácal köztük számomra híres személyeket is.Szeretnék idővel versenyekre járni ezáltal tapasztalatot , ismeretséget és barátokat szerezni.Rengeteg hobbit próbáltam már de ami engem megfogott az a sport és a néptánc. ]

Mióta játszol a szerveren?

[A regisztráció ideje 2019-08-07 22:00:37 ekkor történt viszont csak két hónapja játszok komolyabban.Ezelőtt már több szerveren voltam köztük a Seegame szerverek is.]

Eddigi elért dolgok:

[Rendőrség - Zászlós rendfokozat , Rengeteg tapasztalat és ismeretség.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném ezzel is segíteni a vezetőséget , az adminokat és szeretek segíteni a kezdő játékosoknak is.Amikor rendőrségbe eberek jelentkeznek akkor sokszór én vagyok megkérve , hogy magyarázzam el nekik a dolgokat , tanítsam be amit nagyon szeretek és mindig elvállalom.]

Miért téged válasszunk?

[Aktív vagyok , segítőkéz.Amit szeretek nagyon , hogy egy csapatban dolgozunk.Senkisem szidja a másikat segítünk egymásnak.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Heti 2000-2500 perc aktívitást tudnék nyújtani a feladatra.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[4-5 óra mikor több mikor kevesebb.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Az elején is leszögezném neki , hogy-hogy törte össze.Amennyiben bugból törte össze vagy törött össze az esetben bizonyítékot kérek.Amennyiben nincs bizonyítéka akkor a szabályzatnak megfelelően járok és az mondom neki , hogy admintól tilos fixet kérni.Amennyiben ezek után is folytatja kick-ben részesítem.Ha ic esemény miatt törött össze akkor értesítem a játékost , hogy hívja fel a 222-222 vagy a 444-444 azaz a vontatók számát.De mivel adminsegéd nem tud adni fixet akkor ezzel is értesítem.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Amint elküldte a pm-et a játékos akkor értesíteném őt , hogy két szerelő telep van SCCS( See city car sercive) F&D (Fix & Drive). A fix and drive az San fierroba található egy fekete karika közepén egy csavarhúzóval jelöli az iconját az f11-es térképen. Ha esetleg SF-ben vagy az közelében totálkáros lett az autót az esetben tárcsázd a 222-222 telefonszámot és bevontatnak. A See city car service az Los Santosban található jelölése ugyanaz.Amennyiben Los Santos területén vagy annak közelében fulladt le a gépjárműved akkor ajánlot a 444-444 telefoszámot hívni és a SCCS tagjai bevontatnak.(/call 444-444 (SCCS , /call 222-222 Fix&Drive).Minden a két autó szervíz ugyan azt a szerelési tapasztalatot tudja mutatni. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: A játékosnak a 3 helyszín amit megmutatnék az a:Városháza , Autókereskedés és pláza.
Városháza: A játékosnak első sorban a városházát mutatnám be ahól a neki tetsző munkát tudja felvenni és a személyes iratait tudja kiváltani. A szerveren a városházát tartom a legfontosabb helynek mivel az emberek innen szerték az a vagyonait amivel most is rendelkeznek.
https://imgur.com/a/j21CXPd itt a kép , hogy hol találja]

Autókereskedés:A játékosnak ez lenne a második olyan hely amit megmutatnék mivel ha egy kis vagyonra tett szert az esetben egy rosszabb jobb kocsit tud vásárolni amivel közlekedhet a városban és gyorsabban oda ér mindenhova. https://imgur.com/a/Kfc2aaNEzen a helyen találja meg.

Pláza: A plázát azért tettem a harmadik helyre mivel a játékos itt tud venni a karakternének tetszőleges kiegészítőket amennyiben éhezne a karaktere az esetben ennivaló vásárlására is szert tehet. https://imgur.com/a/zKLddMC Ezen a helyen találja meg.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben többen lennénk fent a szerveren az esetben írnék adminsegéd chatre , hogy esetleg valaki ráér-e esetleg mivel rp közben vagyok és kellene a játékosnak egy betanítás.Amennyiben nem lesz fent más adminsegéd akkor értesíteném a játékost , hogy szia rp közepén vagyok amivel most jelenleg nem tudok végezni de megpróbálom rövidre fogni és sietek.Amennyiben hosszas lenne akkor felhívnám a ts3 szerverünkre és ott elmagyaráznám neki a dolgokat.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Amikor megláttam a NonRP-s hírdetés azonnal írok az /as chatre , hogy az adminokat értesítsem arról , hogy az illető nem olyan dolgot hírdetett ami oda illő lenne.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos igen voltam de azóta már tapasztaltabb lettem és a szabályzatot is átolvastam. + https://imgur.com/a/13sdw9n ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam + https://imgur.com/a/e9sPcO1]
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.