Stephan Reinhart jelentkezése a Boxer Mechanic Shop-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mercy

Újonc
2023. 02. 04.
11
18
V4 karakter
Jamie Karter
LV karakter
Ayden Gregory Leroy
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Sanyi<
~ Hány éves vagy? ~
>15<
~ Account ID-d? ~
>228717<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>9582<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt és Délután.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra?<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Sanyi vagyok, 15 és nagyon szeretek focizni illetve biciklizni. Én egy kisebb faluból származok Marosvásárhely melett.Mivel relatív kicsi a falu ezért minden reggel biciklivel mentem iskolába.Frissen vizsgáztam emiatt készen kell állnom egy új környezetre. Gyors tanuló vagyok azokban a témákban amik érdekelnek. Nagyon szeretek másokkal beszélni és dolgozni mivel nem szeretem a magányt.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Stephan Reinhart <

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Németország,Lipcse. 1992.06.16<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Szegedi Taxi és Bánya dolgozó<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mivel gyors tanuló vagy emiatt nem lesz gond a betanítással és Csapatban dolgozok a legjobban.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Név:Stephan Reinhart Született:1992.06.16. Apa neve: Thomas Reinhart. Anya neve: Anne Rottenman. Stephan a Lipcsei kórházban született egy keddi napon. Apja egy erős kezű de gondoskodó apa volt, nővére Emma viszont nehezen szokott hozzá Stephan jelenlétéhez. Egy békés panellakásban laktak.Apja,Thomas asztalos volt , anyja, Anne házi asszony volt. Az apa fia kapcsolatot próbált építeni az apa, hogy Stephan ne úgy nézzen rá mint egy átlagos férfi hanem mint egy jó apára. Nem voltak gazdagok de szegények sem, Stephan ovodás kora óta szerette a kocsikat és néha apját is nézte ahogyan javítja a kocsijukat.Stephan kicsi kora óta kereskedett, az uzsonnáját gyakran cserélte arra ami jobban ízlett kisebb nagyobb sikerrel. Iskolába jól teljesített de a csínyeket is eljett el és emiatt nagyobb bajba is került miatta. Szakiskolában autószerelést tanult és 2011 júniusán végzett a szakiskolával.Lipcsében szerelőként dolgozott az Audi-nál 11 évig míg 2022 szeptemberén elköltözött Los Santosba egy új kezdettre, de megigérte szüleinek,hogy a költözésének nem lesz hatása kapcsolatukra. Első autója Los Santosban egy fekete BMW 750 volt amit el is adott profitban. Ez időben futárosként, Taxisként, és bányászként is dolgozott. Stephan megunta a monton munkát és barátja biztatására megírta a jelentkezését a Boxer Mechanic Shop-hoz, <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>45-60 perc<



 
Utoljára szerkesztve:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
405
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.09. (Kedd) 16:30
- 2024.07.11. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.