Elutasítva Step - Kon [Helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 408
7 938
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Isaac Holmes >

Kitiltás időpontja:
<
Volt 3, ugyanazzal az indokkal, az utolsó 04.22, viszont akkor már 2 hónapja bannolva voltam (02.18) >

Kitiltás időtartama:
<
Örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Első(ket) Snoopi. utána Kon >

A kitiltás indoka:
<
Előző + nem való közösségbe >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Tulajdonképpen, nem is szeretném a kitiltást feloldását, mivel játszani úgysem fogok, csupán nem szrettem volna panaszt nyitni mivel nem annak gondolom ezt az egészet, plussz az még csak olaj a tűzre. Én csak meg szeretném beszélni ezt az egész "nem való a közösségbe" bant, amit discordon kicsivel több mint két hónap alatt nem tudtunk. A történet legeleje az egy OOC ker szándéka ban, volt amit Snoopi módosított OOC kereskedés, adminnak való hazudás, admin félrevezetése, itt már érződik, hogy nem igen szeretnél látni a szerveren (nyilván nem Snoopi osztotta így a bant, hogy kétszer is beleírja ugyanazt, csak, hogy még inkább komolynak tűnjön :D ) Ezt követően, 2 hónapra rá felléptem ucp-re valamit megnézni és látom, hogy a ban módosítva lett, csak most még hozzákerült Kon által egy indok. "Nem való közösségbe", azt szeretném kérdezni, hogy 2 hónap ban után, hogy jött az, hogy most így hirtelen "nem vagyok való közösségbe". Erre írtam neekd egy hosszabb üzenetet, amire rá egy hónapra jött egy üzenet, hogy "este leírod", hát ez 1 hónapja volt szintén. Én nem tudom, hogy mikor utáltál meg ennyire, főleg úgy, hogy veled talán ügyintézésen kívül kétszer beszéltem, mivel mindig ugyanazzal a pár emberrel beszélgettem (Jhnny,Parker,Batyu,Vigil,Marci,Chef,Wexen,Mack Crescenzo) Nem teljesen értem, hogy mit tettem ellened, mivel közel lehetetlen, hogy 2 hónap alatt nem láttad amikor írtam neked, mivel sűrűebben írtam neked, mert amikor admin voltam egyszer tettem szóvá neked, hogy próbáltalak keresni többször, akkor mondtad, hogyha nem válaszolsz akkor spameljelek meg nyugodtan. Számomra egyértelmű, hogy nem szeretnél látni a szerveren, a félig jogos, félig nem jogos adminelvétel óta. A kérdésem csupán az, hogy miért? >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 168
5 140
22
LV karakter
Edward Paul
Megtörtént nálad az OOC ker, ez pedig önmagában egy olyan súlyos bűn amire nincsen unban sem most, sem a jövőben. A kitiltásod indokát azért bővítettem nálad, mivel az a fajta szarkavarás, úszítás, hátbaszúrás amit te csináltál, az itt, ebben a közösségben nem fér bele.

Ha a fentiekből esetleg nem lenne világos akkor jelezném, hogy ez a kitiltás nem fog lekerülni rólad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.