Stella Volkov --> Bence SA

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

buylow

Újonc
2019. 04. 06.
5
8
V2 karakter
Stella Volkov
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Stella Volkov

Panaszolt fél admin neve:
Bence

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan kick

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/52ojyx8

Megjegyzés:
Az, hogy AFK felirat van a fejem felett nem jelenti azt, hogy AFK vagyok, csak azt hogy nem mozog a kamera/nem írok épp semmit. Válaszoltam volna a pmedre, de nem tudtam mivel nem voltál szolgálatba, ezért ooc válaszoltam mindkét alkalommal és AFK státuszban sem lehettem így. 8-10 perc mire visszaloggolok, ennyi időt vettél el tőlem ezalkalommal. Van még egy dolog amit jó lenne végre megérteni ezzel kapcsolatban. Rajtam kívül senkinek nincs joga eldönteni, hogy a kamat miatt afkolok vagy épp kimentem egy cigire, vagy esetleg telefonálok. Ha te ezt eldöntöd helyettem és megbélyegzel aztán kickelsz, akkor az admin adta jogaiddal élsz vissza, ez szimpla logika. Kommentelni nem fogok, továbbá TS-en sem szeretném ezt már megbeszélni (Kick után rögtön felmentem a váródba, sajnos nem voltál elérhető. Több időt azonban már nem szeretnék erre fordítani és jobb is az átláthatóság). Köszönöm ha nem csak olvastad, de próbáltad megérteni is.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Üzentem egy haverodon keresztül hogy rossz id lett kickelve, elnézést kértem de látom megint az értetlenkedés megy.
 

buylow

Újonc
2019. 04. 06.
5
8
V2 karakter
Stella Volkov
Nem kaptam meg az üzenetet, mivel a váródban voltam ahogy írtam az előbb. Mivel utánam nem volt kick, így nem lehetett rossz az ID(ugyebár akkor kickelni kellett volna azt is akit eredetileg akartál...). Komolyan nem hiszem el hogy te publikusan megengedhetsz magadnak ilyen stílust. Nem vagyunk se haverok, de még csak egykorúak sem. Moderáld magad és hanyagold a privát üzeneteket fórumon, kösz.
 
  • Tetszik
Reactions: kirijenko1987

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ahányszor kickelve vagy megy a cirkusz, ha elmész gép elől akkor meg lépj ki. Érdekes módon mindenki meg tudja érteni a kick indokát, csak te nem, de nem is fogom sokáig engedi hogy ezt megcsináld :D Elmondtam, nem akartalak most kickelni, elnézést kértem, gondoltam hamár az egész bandátok külön tsen van, hogy véletlenül se lehessen titeket megtalálni csak sikerül átadni az üzenetemet de látom nem jött össze, de leírtam hogy nem szándékos volt. Ezek után megy a szókiforgatás mert nem vagy hajlandó elfogadni a szerver szabályzatát.
 
Utoljára szerkesztve:

buylow

Újonc
2019. 04. 06.
5
8
V2 karakter
Stella Volkov
Emlékeim szerint összesen kétszer kerestem fel admint kick miatt, pedig rengetegszer kaptam már jogos és jogtalan kicket egyaránt. Felháborító, hogy szuperadminként ide jársz hazudozni. Pacsi.

koji válasza:
Stílusra figyelj oda, figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: kirijenko1987

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ne haragudj meg de ezen már csak nevetni tudok :D Csak engem kerestél fel 2x mást meg nem is tudom hányszor, de ez nem csak rád vonatkozik hanem a társaságodra is. Emellett ebből az utolsó alpári stílusból meg vegyél vissza légy szíves. Nem szokásom hazudni bár mindenki magából indul ki. Vitatkozni nem fogok, ez már az a szint ami alá nem fogok lesüllyedni.
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Van ám egy stílusod, nem kell afkolni és nincs ilyen gondod. Szerintem meg le lett írva hogy véletlen volt akkor mire lázadsz az a 10 perc loginolási időn??

apatrik válasza:
Semmi közöd nincs a PK-hoz. Attól,hogy ADMIN vagy, rád is vonatkozik a fórum szabályzat. Nem vagy megemlítve a panaszkönyvbe,hogy hozzászólhatsz. Mellőzd a felesleges hozzászólásokat! Köszönöm.

Nekem is volt már a kick miatt gondom vele mellesleg az hogy Admin vagyok se nagybetűvel nem kell írni se felvilágosítani nem kell. Jelen esetben hozzá szóltam mivel szórakozik az Admin teamel.​
 
Utoljára szerkesztve:

buylow

Újonc
2019. 04. 06.
5
8
V2 karakter
Stella Volkov
Nem szórakozok az admin teammal és valóban semmi közöd nincs ehhez pasa. Kick miatt pedig velem gondod még biztosan nem volt.
 

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 045
Nem tudom még is hogyan engeded meg ezt a stílust. Elmondásod szerint nem vagytok egykorúak a Bencével, azonban még is neked bicskanyitogató a stílusod. Javaslom szállj le arról a bizonyos magas lóról, senkinek sem ktelező a szerverünkön játszani. Többször nem szeretnélek figyelmeztetni miatta.
 

buylow

Újonc
2019. 04. 06.
5
8
V2 karakter
Stella Volkov
Nyilván az én stílusom is más lenne, ha nem próbált volna meg hazudozni. Teljesen hülyének néz(ezek szerint nem csak engem). Publikusan fenyeget, sérteget ráadásul belevonná a haverjaimat is, hogy mentse a bőrét. Az ő stílusáról pedig inkább ne is beszéljünk(más topicban és platformokon ugyanezt csinálja). Minden ott van a szemek előtt, csak objektíven kell(ene) a dolgokat nézni. Az emberek hibáznak és azzal nincs is gond, de a hazugságot választani kell és ő azt választotta.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.