Stella De Pazzi---->Brownie #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Stella De Pazzi

Panaszolt fél admin neve:
Brownie

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat

Bizonyítékok:
Megjegyzés:
helytelen szankció. Indokolatlan fegyverviselés nem lehetett mert terrorkészültség van és a kocsi tele volt illegálal jó hogy lesz rajtam m4 ha 100 kg fegyver volt nálam m4,ak,sörétes stb. DM nem érzem jogosnak mivel a srác látta a fegyvert rajtam és beszaladt a garázsba fegyverért majd visszajött mikor mondtam menjen el fegyverer tért vissza megvédtem magam mielőtt baj lenne mivel nagy mennyiségben illegál volt nálam amiben az fk társaim segítettek átpakolni. Ez a 420 perc nem helyén való. Nem volt sem indokolatlan fegyverviselés sem dm. https://pastebin.com/hG5ADfAN ((átpakolás))Itt is van hogy mennyi mindent szállítottam egyik helyről a másikra hogy lepakoljam ne a fő kocsimmal mászkáljak tele fegyverrel ezért vettem másik autót amibe átakartam pakolni igaz a fegyveres autóval mentem autóker mivel úgy volt egyedül leszek rá és eldugom valahol,majd átpakolok bele. (ennyi fegyvernél nem hiszem hogy indokolatlan a fegyverviselés)​
[2022-08-20 21:08:38] [Output] : Stella De Pazzi mondja: Utánna segítettek átpakolni is?
[2022-08-20 21:08:41] [Output] : Graziana Raimondo mondja: Persze.
[2022-08-20 21:08:47] [Output] : Angelica Cannavaro mondja: Ha szeretnél
itt van ahol megkértem segítsenek átpakolni is

[2022-08-20 20:39:05] [Output] : Stella De Pazzi mondja: Húzzál rl
[2022-08-20 20:39:06] [Output] : Stella De Pazzi mondja: El
[2022-08-20 20:39:08] [Output] : Jerry D Alfonzo mondja: Gyá
[2022-08-20 20:39:11] [Output] : Jerry D Alfonzo mondja: áljá le
[2022-08-20 20:39:18] [Output] : Stella De Pazzi mondja: Baj van?
[2022-08-20 20:39:22] [Output] : Stella De Pazzi mondja: Kell golyó fejbe?
[2022-08-20 20:39:32] [Output] : Jerry D Alfonzo ordítja: Kurva anyádat
itt lenne az állítólagos dm indoklása(elment a srác garázsba kihozni fegyvert majd visszajön kiszál fegyverrel és ne lőjem le ha direkt visszajött fegyveresen?)

UI: megkezdtünk egy rp-t nem szólna hogy jailt kapok és fejezzem be az rp-t rp közepén kapom a jailt.
 
Utoljára szerkesztve:

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
elkerülhető?kocsi átpakolás után egyből akcióra mentünk mert mentünk atm rablásra. Logom van arról is ha érdekel. Kipakoltunk kocsiból elszállítottuk átpakoltunk majd mentünk akcióra. De majd eldönti FA/SA hogy jól jártál-e el vagy sem :) további hozzáfűzni valóm nincs. Bírálatot várom.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Pár kérdés, amikhez pontos válaszokra van szükségem külön-külön @Sunu-tól:
  • Miért volt szükséges szállítani azokat a fegyvereket?
  • Mi volt az autó ID-je amivel ott voltál a kereskedés előtt?
  • Miért nem azt az autódat használtad a kereskedéshez menet, amiben semmi illegális dolog sincsen?
  • Miért autókereskedés előtt kellett várakozz a hátadon és a csomagtartóban levő fegyverekkel? Nem gondolod, hogy kicsit máshol kellett volna várakozz ameddig meg nem jön a segítséged?
  • Szerinted helyén való terrorkészültség közben ilyen nagy arzenállal járkálni, és ilyen furcsa & szükségtelen fenyegetésekkel felhívni magadra a figyelmet?
  • Mennyi idő telt el Jerry D Alfonzo kijövetele az intiből és a megölése között?
 

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
Ja és érdekes módon Jerry mikor visszament a intibe fegyverert az már nem indokolatlan fegyverviseles neki hogy azért megy vissza hogy kijöjjön hozzám hergelni?

A fegyverszállítás azért volt szükséges mert pont akkor készültünk akcióra és elakartam rejteni ahol nem találja senki

Nem volt másik kocsim ezért mentem venni és abba atpakolni

Nem akartam várni venni akartam a kocsit és gyorsan atpakolni de erre jött a srác akivel volt ez a kis incidens ezután radioztam H jöjjenek segíteni mert ahogy lelottem jött a Pd muszáj voltam onnan távozni és máshol elbújni hogy segítsenek mert egyedül féltem hogy elvesznek mindent

Sajnos muszáj volt a szállítás mert nem akartam ls közepén hagyni az autót vagy ott eldugni mert sajnos akkor állandóan sf-bol ls-be fegyverert.a fenyegetés része azért volt mert látta a fegyvert rajtam és ha ő elmegy nem pedig fegyverert megy akkor nincs ez mert nem lövöm le de ha visszajön azért is hergelni akkor ezért lett lelove.

Ahogy kijött már a fegyvert csillogtatta a hátán majd ahogy láttam és ezután rafogtam a fegyvert elakart ütni ekkor lőttem le

82244 amelyik kocsi tele volt fegyverrel

Ui: annyira tele volt a kocsi hogy M4 már nem fért volna el és ha megállítanak kis pisztollyal semmit nem érek mesterkonyv nélkül
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A DM jail jogos, az indokolatlan fegyverviselés pedig jogtalanul lett kiosztva.​
Odamész a kereskedés elé a teljes fegyverarzenáloddal, mert egy autót akarsz venni amiben tárolod majd őket. Tudod jól, hogy terrorkészültség van, de mégis úgy döntesz, hogy egyedül szállítasz. Nem mellesleg ilyen szükségtelen fenyegetéssel hívod fel magadra a figyelmet ahelyett, hogy simán azt válaszolod neki, hogy nem, esetleg pár percre elhajtasz / félreálsz valahova ameddig meg nem unja. A szerveren jelenleg maffia tag vagy, és az az igazság hogy nem úgy viselkedsz, ahogy az elvárható lenne. A szerveren levő maffia tagságnak egyáltalán nem az a lényege, hogy egyből megölj valakit, vagy ilyen érzéketlenül provokálj. Nem is értem, hogy hogyan engedhetted meg magadnak ezt a "kell golyó a fejbe?" szöveget.

A fenti dolgoktól elvonatkoztatva a fegyverviselés indokoltnak tekinthető, így az nem kellett volna büntetéssel járjon.

Ha még nem ülted le a jailedet, akkor keresd fel akármelyik fentlevő admint, és erre a panaszkönyvre hivatkozva csökkentesd le a büntetés idődet 120 perccel.
Jail idő: Jelenlegi - 120
Jail indok: DM (rejail, maradék) #Balage

Próbálj kérlek körültekintőbben és reálisan játszani. RP szerveren vagyunk, ahol nem feltétlenül az a fontos, hogy minél előbb mehess lőni meg ATM-et rabolni, hanem fontos megtartani a játék azon sajátosságát, hogy törekedni kell a realitásra is. Ha IRL történne ez, nem kockáztatnád a teljes felszerelésed, meg a saját életed ilyen furcsa fenyegetésekkel, meg ilyen meggondolatlan megmozdulásokkal.

@BrownieV2 figyelmeztetésben részesül, és a továbbiakban ha ilyen üggyel találkozik, akkor ezeket figyelembe véve fog bírálatot hozni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.