Stefi Sepherd jelentkezése az OMSZ-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Blanka004

Újonc
2024. 07. 20.
1
0
V4 karakter
Stefi Sepherd
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Urbaniczki Blanka -

Hány éves vagy?
- 20 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Semmilyenbe nem voltam még. -

Voltál-e már adminjailben?
- Nem -

Voltál-e már bannolva?
- Nem -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Nagyon érdekel a mentők munkája és nagyon megörültem neki, hogy ezen a szerveren így ki vannak dolgozva a mentővel és stb-vel kapcsolatos dolgok. Való életben is ezt a hivatást szeretném űzni. Nagyon jónak találom, hogy itt is haladni lehet a ranglétrán. Még nem találtam SeeMTA-n kívül olyan szervert, ahol ennyire hiteles lenne ez a hivatás. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Urbaniczki Blanka vagyok, 20 éves, kiskorom óta mentő fanatikus. Életem célja hogy a mentőknél bejárhassam a ranglétrát és egyszer mentőhelikopteren köthessek ki. Szeretek sportolni, a kedvenc sportom a kézilabda, ezt már 13 éve űzöm és megfogott benne, hogy csapatban kell játszani, és gondolkozni. Csapatjátékos vagyok, ezért ezt is tudnám kamatoztatni. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Minimum napi 3 órát, de ha szükséges, többet is. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Nem, de ha kötelező, megoldható. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Stefi Sepherd -

Születési helye, ideje:
- 2004.06.14, Los Santos -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Orvosi kar -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Stefi Sepherd vagyok, Los Santosban éltem kb 3 évet, csak úgy hozta az élet, hogy távoznom kellett New Yorkba, mivel az az Orvosi egyetem volt a legszimpatikusabb számomra.Ott Oxyológus szakorvos lettem.Arra specializálódtam,ami leginkább közel áll a szívemhez.Viszont most, hogy elvégeztem, a szívem visszahúzott szülőhelyemre. Azért szeretnék jelentkezni, mert már gyerekként ezt a hivatást akartam űzni, és kapóra jött, hogy pont felvételt tartanak a mentőállomáson. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- Légút,légzés,keringés,neurológiai vizsgálat,külső vizsgálat -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Mentőgépkocsi,Esetkocsi,Rohamkocsi,Mentőhelikopter,Gyerekmentő,Koraszülöttmentő,MICU,Vízimentő,Mentőorvosi kocsi,Motorosmentő-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Hordágy,Infúzió,infúzióspumpa,defibrillátor,EKG,Ballon,kesztyű,kötszer,vérnyomásmérő,oxigénmaszk -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Megbizonyosodok arról,hogy én biztonságosan át tudok menni,majd odamegyek (eközben ha vki van rajtam kívül szólok neki ,hogy hívjon mentőt,de ha csak én vagyok közbe hívok mentőt),direkt nyomást helyezek a valószínűleg artériás sérülésre,miután leültettem a sérültet. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Odamegyek,megszólítom,megnézem reagál e,majd eszerint mérlegelek.Ha nem válaszol megfordítom,megrázom kicsit,ha nem reagál erre se légzést vizsgálok,ha nem lélegzik megkezdem az újraelesztését és megkezdett újraélesztéshez hívok mentőt,ha csak eszméletlen stabiloldalfektetésbe teszem és hívok mentőt. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- leültetem,nyugtatom és azonnal mentőt hívok,stroke gyanujához. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Megkezdem az újraélesztését,amíg a mentőegység át nem veszi.Nem nyúlok a szájába,nehogy az ételdarab mélyebbre kerüljön. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 

smeli

Újonc
2023. 10. 29.
3
2
V4 karakter
Melanie Michelle
V2 karakter
Melanie Michelle

Tisztelt Stefi Sepherd!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elfogadta, a továbbiakról értesítést küldünk majd.
((Keress fel minket TS-en, hétköznap délutánonként és szombaton 2 és 8 óra között kereshetsz minket az "[OMSZ] Főigazgatói hivatal" szoba várójában. Vasárnap nem áll módunkban tagfelvétel miatt fogadni.))
Üdvözlettel:
Melanie Michelle
Aneszteziológus Főorvos


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.