Stefano Giordano története

2024. 08. 17.
2
3
V4 karakter
Stefano Giordano
Név: Stefano Giordano.
Bőr: Sötétbarna.
Magasság: 180 cm.
Született: 1986.szeptember 12-én.
Születési hely: Milánó.
Jellem: Határozott,ravasz,ügyes,családcentrikus.
Betegségek: Nincsenek jelentős betegségei,de a bűnözői élet stresszével folyamatosan megküzd.
Képességek: Kiváló stratégiai érzék,ügyes problémamegoldó,tapasztalt bűnözői szakember.
Képzettség: Magas szintű szakmai tudás a rablások és bűnözői kapcsolatok terén.
Személyiségjegyek: Kitartó,határozott,megbízható.
Értékek: Családcentrikus,törődik a közvetlen környezetével,hűséges barát és társ.

Gyermekkor: A kezdetek
Stefano Giordano 1986.szeptember 12-én született Milánó szívében egy középosztálybeli olasz család elsőszülött gyermekeként.Apja:Giovanni Giordano autószerelő volt míg anyja Isabella,helyi boltban dolgozott.Stefano bőrét sötétbarna árnyalatú olasz napfény "festette",és fiatal korától kezdve kiemelkedett intelligenciájával és ügyességével.
Gyermekkorában Stefano kedvelte a sportokat és különösen a futballt amelyet apja is szenvedéllyel űzött.Azonban nem csak a sportok iránti szeretete volt jellemző rá hanem a kíváncsisága is.Az utcán való barangolás és az érdekes dolgok felfedezése mindig is vonzotta.Családja jól megélte a mindennapokat de egyáltalán nem voltak gazdagok így Stefano fiatal korától kezdve megértette,hogy a pénz megszerzése nem mindig egyszerű.

Tinédzserkor: Az útkeresés
Tinédzserkorában Stefano személyisége kezdett formálódni napról napra.14 évesen érdeklődése a szórakoztató ipar felé fordult,és úgy döntött,hogy zenei tanulmányokba kezd.Tehetséges volt,basszusgitáron játszott.

16 éves korában egy véletlen esemény révén került a bűnözői élet világába.Egy este amikor barátaival zenéltek egy helyi bárban véletlenül összetalálkoztak egy ismeretlen férfival aki figyelmet szentelt Stefano különleges képességeinek.Ez az ismeretség kezdetben barátságos volt,de napról napra Stefano egyre gyakrabban találkozott a férfival aki lassacskán de bemutatta őt a bűnözői élet világának.

Fiatal felnőttkor: Az ismeretlen út
18 éves korában Stefano élete új fordulatot vett.Az egyetemi tanulmányait félbehagyva úgy döntött,hogy teljes mértékben a pénzkeresésre összpontosít.Célja az volt,hogy az elején kisebb majd később nagyobb szabású rablásokban vegyen részt,amelyekkel jelentős pénzt kereshet.Fejlesztette a szakmai készségeit és a bűnözői világ belső szabályait is megtanulta.Az évek során egyre több jelentős rablásban vett részt és mindegyiket sikeresen végrehajtotta.A pénz és a hatalom iránti vágya napról napra csak nőtt.

Családi nyomás és szerepek
A munkája mellett Stefano a személyes életére is nagy hangsúlyt fektetett.2024-ben feleségül vette Gabriellát aki egy korábbi iskolatársa volt és aki Stefano elmondása szerint a bűnözői életben szerzett tapasztalatai mellett nyújtott neki stabilitást és támogatást.Két gyermekük született: Lorenzo és Chiara.Lorenzo és Chiara is érzékelik az apjuk munkájának következményeit bár Stefano próbálja elkerülni,hogy a bűnözői élet hatása rányomja a bélyegét a gyermekeik életére.A feszültség és a titokzatosság,ami a háztartásukban uralkodik,néha hatással van a család dinamikájára.

Stefano jelleme összetett: Kemény,határozott és ravasz,ugyanakkor a családja iránti szeretete és védelme mindig is fontos szerepet játszott az életében.Képességei és tapasztalatai révén a bűnözői világ egyik ismert figurája lett. Stefano Giordano története nem csupán a bűnözői életben való érvényesülésről szól hanem arról is,hogy hogyan képes valaki a nehéz körülmények között és a folyamatos veszélyek közepette is sikerrel helytállni.Élete során folyamatosan tanul,alkalmazkodik és fejlődik.​
 
  • Tetszik
Reactions: Néma és Icco
2024. 08. 17.
2
3
V4 karakter
Stefano Giordano
A reggeli nyugalom
A város reggeli csendje alá festette a sötét terveim szimfóniáját ahogy a tettem előtt álló pillanat elérkezett.A célpontom egy középkorú férfi volt akit a San Fierro hídtól keletre,az úttól távol eső,fákkal el takart részen pillantottam meg.Éreztem,hogy a szemeim élesebbek,a szívem gyorsabban ver.

A különleges férfi
A férfi nem volt különösebben feltűnő de volt valami a mozdulataiban és az öltözködésében ami arra utalt,hogy jelentős összeget és értéket visz magával.A reggeli pirkadat fénye a környéket halványan világította meg és minden olyan üresnek tűnt ami tökéletes alkalmat biztosított arra,hogy a férfit könnyedén megközelítsem.

Az akció
Az akció során a férfi zsebéből és táskájából néhány értékes dolgot vettem el: Egy telefont amelyet kérdés nélkül és azonnal elhelyeztem a saját zsebemben valamint egy pénztárcát,amelyben némi készpénz volt.Mindent ügyesen elrejtettem biztosítva,hogy a rablás után ne találják meg nállam az eltulajdonított értékeket és a későbbiekben ne legyen felhasználható ellenem bizonyíték képen.

A rendőrség elkerülése
A rendvédelemmel kapcsolatosan semmilyen problémába nem ütköztem.A rablás végrehajtása alatt a környéken nem volt rendőri jelenlét és a csendes és forgalom mentes környék biztosította,hogy az akció diszkrét maradjon.A helyszín elhagyása után gyorsan a garázsomba siettem ahol a rablásban használt kellékeket,maszkot el rejtettem!Mindez azt jelentette,hogy az akció után a rendvédelem semmit sem tudott az eset részleteiről és a rablás teljesen észrevétlenül zajlott le.

Az eredmény
Az eredmény egy sikeres és hiba nélküli akció volt amely biztosította számomra az aznapi „zsákmányt” anélkül,hogy bármilyen nyomot hagytam volna magam után.Most,hogy a feszültség és az adrenalinhullám lecsengett már csak arra kellett figyelnem,hogy a következő lépéseimet is ugyan ilyen precízen tervezzem meg.​
 
  • Tetszik
Reactions: Icco