Stefan Salvatore----->South

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Stefan Salvatore >

Panaszolt fél admin neve:
< South >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen elbírálás

Üldözés során lerobbantunk, a haverom becsukta a kocsit és elmenekült Én pedig ott maradtam a bezárt autóban.A Rendőrök próbáltak RP-vel kiszedni, majd az egyik, Mauro D Kenneth 2x /megprobal-ozott 5 percen belül.Hívtam South-t, bemásoltam neki a bizonyítékokat, majd csak annyit mondott, hogy "megkegyelmezek".Ez helytelen eljárás volt és kivételezésnek is nevezhetjük, mert ennyi erővel minden játékosnak elnézhetne mindent.
>


Bizonyítékok:
<
[2019-11-27 21:45:36] [Output] : *** Mauro D Kenneth megpróbálja kinyitni a csomagtartot de sajnos nem sikerül neki.
[2019-11-27 21:46:38] [Output] : *** Mauro D Kenneth megpróbálja kipattintani a zárat és sikerül neki.

South, miután bemásoltam a 2 bizonyítékot:

[2019-11-27 21:55:27] [Output] : Admin[1] South: (( Tehát 2 megprobal 5 percen belűl ))
[2019-11-27 21:56:40] [Output] : Admin[1] South: (( rendben van, nem fogok jailt osztani, most az egyszer meg kegyelmezek :DDDD ))
>



Megjegyzés:
< Amennyiben helyesnek ítélik a PK-m kérem Mauro D Kenneth AJ-be helyezését. >
 
  • Vicces
Reactions: Esli

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Nem értettem soha miért mennek egyesek arra, hogy mások jailben üljenek. Ilyen kicsi dologból nem is értem miért kell nagy ügyet csinálni, csak mert elkaptak. A srác elmondta, hogy nem tudta, hogy tilos 5 percen belűl 2x megpróbálozni. Leirtam, hogy oldják meg normálisan, hivjanak OKF-et. De ha már erre térünk ki, hogy más játékosoknak is meg lehetne kegyelmezni, akkor elmondom, hogy nagyon sok esetben meg szoktam, mert nem mindennek a megoldása a jail.

+Edit: A logban látható, hogy "most az egyszer megkegyelmezek". Itt is ha kicsit belegondolsz, azért meg van a súlya, mert kissé rá célzok arra, hogy máskor ne történjen ilyen eset. Illetve nem is értem mire érted ezt a helytelen elbirálást. Én is tudom, hogy szankciónálható illetve a srác is tudta.
 
Utoljára szerkesztve:

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Nem Jail-re megyek, csak igazságtalanságnak tartom, hogy random kiválasztasz embereket, akiknek nem osztasz jailt. Minden más admin betette volna, mivel nyílvánavaló volt, hogy szabálytalanságot követett el.
 

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Nem random választok ki embereket, hanem olyan embereket nem rakok be jailbe, akik nem követtek el nagy szabálytalanságot. És ez a 2 megpróbál nem volt nagy szabálysértés, mivel még le is OOC-zta a srác. De ha ennyire zavar téged, akkor be lehet rakni jailbe, csak szerintem teljesen fölösleges, mert igy is tanult az esetből.
 

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Értem, de akkor is..én is csináltam ilyet annó és nem kegyelmezett meg az admin, semmelyik témában amiben hibás voltam.
És vissaznéztem a logot, de OOC jelnek nyomát sem látom.Ettől eltekintve ooc amikor kérdőre vontam, hogy mi volt ez azt mondta, hogy le ooc-zta az elsőt, ami ugye sikertelen volt, majd a második sikerült neki. Ennyi erővel addig ooc-zom le a nem sikerült /megprobal-okat ameddig sikeres nem lesz.
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Na, én nem teljesen igy tudtam, viszont vissza néztem a logokat és megtaláltam szerencsére őket.

Stefan Salvatore: (( [2019-11-27 21:45:36] [Output] : *** Mauro D Kenneth megpróbálja kinyitni a csomagtartot de sajnos nem sikerül neki. ))
Stefan Salvatore: (( [2019-11-27 21:46:38] [Output] : *** Mauro D Kenneth megpróbálja kipattintani a zárat és sikerül neki. ))

Mint látható itt elküldted a logokat, viszont a srác is le OOC-zta a dolgokat:

[Output] : Mauro D Kenneth mondja: (())

És ugy-e a srác leirta, hogy nem tudta:

[Output] : Mauro D Kenneth: (( nem tudtam hogy nem lehet kettöt ezért le oocá-ztam és nem si hivtam admint ))

+Edit: Ha ezek után is ennyire ragaszkodsz a srác szankcionálásához, jelezd és kiosztom neki a szankciót.. Viszont szerintem mostmár érthető, hogy miért nem raktam be.

Végül szankció kiosztva.


[AdminJail]: South bebörtönözte Mauro D Kenneth-t 60 percre.
[AdminJail]: Indok: 5 percen belűl 2 megpróbál.
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Mivel South még 1 -es admin ezért még nem tudja hogy mikor lehet és mikor nem lehet elengedni a játékost.

Az 1 -es admin azt jelenti hogy "próbaidőszak" és próbáljuk még tanítgatni.

South, viszont ha másoknak is osztasz ezért jailt akkor máskor neki is oszd ki.

Viszont ahogy látom végül ki lett osztva a jail, innentől nincs miről beszélni :)
 
  • Tetszik
Reactions: Eccavú
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.